Witaj na forum Fabia Club Polska

Pogawędki

Topic created · 122 Posts · 18747 Views
  • Ale ja nie mówię o tym, żeby do tego samego ASO jechać w którym był serwisowany, tylko ogólnie o całej filii, oni się wymieniają danymi miedzy sobą, także w każdym ASO powinieneś otrzymać taką informację. Niestety nie powiem Ci za ile, bo nie pamietam, u mnie sprawdzali jeszcze czy auto było malowane, co było przy nim robione itp. Moja skoda jest z niemiec, też kupowałem w komisie, no i niestety zostałem zrobiony w konia... Bo auto było malowane (nie było na szczęście bite, tylko był drugi lakier nałożony), no i przebieg miałem przekręcony o jakieś 75tyś w dół.

  • Czy było malowane to akurat najmniejszy problem, wystarczy miernik grubości i po problemie 🙂 <!-- s:) --> Jak kupowałem auto to gość mi sa pożyczył żebym sprawdził.

  • Mi chodziło o to czy nie był bity i powiedzieli że nie był, tylko jest druga warstwa lakieru na samochodzie. A nie miałem u siebie do dyspozycji miernika grubości lakieru:P

  • Jesteś w stanie sprawdzić po podłączeniu kompa tylko pytanie czy to co Ci wyskoczy jest wiarygodne. U mnie p. Irek porównywał to z ilością moto godzin pompy wspomagania i różnica wyszła ok. 6000 więcej niż na liczniku, ale to może być kwestia korków kiedy to auto stało, a licznik moto godzin bił, bo nie sądzę by ktoś cofał licznik zaledwie o parę tysięcy.

  • [quote="MirekS"]Jesteś w stanie sprawdzić po podłączeniu kompa tylko pytanie czy to co Ci wyskoczy jest wiarygodne. U mnie p. Irek porównywał to z ilością moto godzin pompy wspomagania i różnica wyszła ok. 6000 więcej niż na liczniku, ale to może być kwestia korków kiedy to auto stało, a licznik moto godzin bił, bo nie sądzę by ktoś cofał licznik zaledwie o parę tysięcy.[/quote]

    Dokładnie tak jak piszesz. Często w przybliżeniu można określić przebieg z moto godzin pompy i nie ma przypadku żeby nie wyszło więcej 🙂 <!-- s:) -->

  • zgadza się, ja też tam miałem odczytywany 😉 <!-- s;) -->
    ale się tak zastanawiam, jeśli delikwent wymieni pompe ? co wtedy ? inne wskazania z innego wozu, albo pamięć pompy wyzerowana i wszystko mozna miedzy ksiązki włozyć....

  • Tu być może masz rację [b]kapi[/b], choć nie jestem pewny bo wtedy moto godziny byłyby sporo zaniżone w stosunku do km.

  • Fajnie,ale nie mam możliwości podłączyć do kompa,bo nie mam takiego sprzętu. Może się uda jak będziemy na SCP to ma być podobno sponsor skody i sprawdzają na kompie,to przy okazji sprawdzili by ten czas pracy pompy i coś się dowiem. Chyba,że ktoś z was ma kompa i podłączy za małe :piwo: 😛 a jak nic z tego nie będzie to też będzie. 🆗 <!-- s🆗 -->

  • troche spozniony hehe, ale od tamtego czasu nie zagladalem na forum 🙂 bylo super dzieki wstecz 🙂 <!-- s:) -->

  • Wojtas - to będzie się za Tobą ciągnąć zapach LPG... Coraz częściej muszę jeździć na obiegu wewnętrznym w mieście bo mam już dość zapachu spalin 😞 <!-- s:( -->

  • [quote="comfort"]Wojtas - to będzie się za Tobą ciągnąć zapach LPG... [/quote]

    A za Tobą ciągnie się zapach benzyny?...

  • Mam sprawny silnik i katalizator, nawet po odpaleniu na zimno nie czuć nieprzyjemnego zapachu spalin.

    Jeżeli chodzi o silniki zasilane LPG w większości przypadków ciągnie się za nimi nieprzyjemny zapach gazu, zwłaszcza jak stoisz za kimś w korku...

    ps. wydzieliłem posty bo się zrobił offtop w wątku o Battlefield

  • Zgadzam się, sama mam LPG jeszcze starej generacji i nie jest to przyjemny zapach ale cóż poradzić 😕 <!-- s:/ -->

  • [b]comfort[/b], te nowsze instalacje juz tak nie "smierdza" to nie sa instalacje podcisnieniowe co montowali w polonezach i fiatach 🙂 Niestety ceny ida w gore a wyplata stoi w miejscu to trzeba sie jakos ratowac 😕 <!-- s:/ -->

  • Możesz spróbować downsizingu odłączając 2 cylindry to będziesz mieć 700cm pojemności silnika i w mieście w 5l powinieneś się zmieścić 😉 <!-- s;) -->

  • nie dla psa kiełbasa ale żarcie z KFC juz tak
    [img]http://images47.fotosik.pl/1197/bce636d832928cbc.jpg[/img]

    uważajcie na ten samochodzik chyba nie muszę pisać co to 😄 <!-- s:D -->

    ostatnio przez cały dzień potrafią gonić ul. Andersa, Bora- Komorowskiego , Stella-Sawickiego, Bieńczycka
    Tu po" ciężkiej pracy" (wypisaniu mandatu na Bora) i dalej w drogę

    ps. co za tępe ..... 5 min stali przy słupku żeby zamówić 2 bismarty ze stripsami + longer i pepsi jak by to nie oni to bym wysiadł i zwymyślał ile można stać i zamawiać
    enemik głodny to enemik zły

  • No [b]enemik[/b] wiele razy już tą vectrę widziałem, chłopaki lubią pogonić nawet ścigaczom dają radę.

  • Odkryłem wczoraj ciekawą sytuację u mnie w aucie. Radyjko gra i jak otwieram bagażnik, trzymając rączkę do otwierania klapy podniesioną na full to radyjko przestaje grać 😄 Działa, ale dźwięku ani widu ani słychu 😄 <!-- s:D -->

    Pozdrawiam
    sid

  • masz specjalne zabezpieczenie, żeby się dźwięk nie niósł za bardzo po okolicy przy otwartym :rotfl: 😉 :rotfl: <!-- s:rotfl: -->

  • ale tylko radio czy jak z płytki coś leci to też ?

Log in to reply