Witaj na forum Fabia Club Polska

Pogawędki

Topic created · 122 Posts · 18747 Views
  • temat karty zniżkowej uważam za zamknięty 🙂 <!-- s:) -->

  • DJ MŁODY...a to znasz 😄 ? http://www.youtube.com/watch?v=cflkBQzVu04<!-- m -->

    Pozdrawiam
    sid

  • Witam czy jest ktoś woj. Krośnieńskiego, Ustrzyk Dolnych? ktoś kto wędkuje?

  • Kurde pękła mi smyczka klubowa - to metalowe mocowanie z tym haczykiem. :zly: Urwało się to uszko mocujące od haka więc uważajcie. Ja to chyba na tym siadłem i dlatego :mur: . Ale klucze zawiesiłem bez tego elementu i git 🆗 <!-- s🆗 -->

  • [b]Pulstar[/b], ja od samego początku załozyłem karabińczyk i jest 🆗 <!-- s🆗 -->
    tą plastikową sprzączkę odciąłem - przeciąłem plastik .

  • [b]Pulstar[/b], metalowe mocowanie zepsułeś Ty to naprawdę jesteś zdolniacha 🙂 <!-- s:) -->

  • Hmm były smyczki plastikowe, teraz metalowe, następne trzeba będzie zrobić opancerzone jak krążownik prezydenta Obamy :hyhy: <!-- s:hyhy: --> .

  • Ale wiesz Mirek ... . Polak potrafi 😄 <!-- s:D -->

  • Dziękuję wszystkim za słowa wsparcia 😉 <!-- s;) --> i pomysły. Jak to mówią "zdarza się nawet najlepszym"
    A w tajemnicy Wam powiem,że mam jeszcze druga smyczkę FCP nieużywaną..... w razie większej draki się przyda :hyhy:

  • jak Wam sie uszkodzi czujnik automat świateł stopu - nawet sieza to nie bierzcie

    u mnie same traty , zakupione 3 czujniki , w tym jeden tzw kwadratowy który nie za bardzo pasuje do Fabek - połamane zaczepy , drugi dopiero zakupiony po długim wekendzie - cały wekend bez autka unieruchomione - tzw okragły 2 podejście do montażu - nieudane zaczołem rozbierać i popsułem do końca , 3 sztuka również tzw okrągły zielony - czytanie internetu , dzwonienie itd - montaż według instrukcji i nic dopiero jakimś funsem 4 podejście do montazu i zaczęło działać

    do fabek nie robią czujników tzn robią zamienne bo ponoć stare były wadliwe koloru czarnego , obecnie są również okrągłe ale koloru zielonego ja straciłem za 1- 22zł za 2- 40zł za 3 - 35zł miła Pani w sklepie zrobiła mi propocje

    ile straciłem nerwów , zepsuty wekend siedzenie w domciu - unieruchomione autko

    każdy dostępny czujnik na rynku montuje i adaptacje wykonuje sie inaczej - po prostu tragedia

    nastepna moja awaria skończy sie u mechanika

    a wszystko spowodowane checią uporządkowania instalacji alarmu i monitoringu , chciałem fabce zrobić dobrze a ona mi pokazała rogi - chyba dlatego ze nadal oglądam nowe samochody i planują ją sprzedać

  • [quote="DJ MŁODY"]chyba dlatego ze nadal oglądam nowe samochody i planują ją sprzedać[/quote]
    Młody - to tak jak z kobietą - abo wte, abo wewte.... ( mysle że Panie mi wybaczą 😄 <!-- s:D --> )
    ale trzeba postawić na swoim i koniec.
    a u Ciebie ( sorry) ale chyba ze dwa lata już trwa ta gehenna ....
    Moja Pani mi powiedziała że "przedobrzyłem" pod koniec używania fabii dlatego zaczela sie sypać, a gdy ją szykowałem na sprzedaż jakoś wszystko zaczelo działać :najszczesliwszy:

  • [quote="kapi"]Młody - to tak jak z kobietą - abo wte, abo wewte.... ( mysle że Panie mi wybaczą ) [/quote]

    w tym wieku już tak MAMAY :] <!-- s:] -->

  • To już tak jest że jak auto postraszysz w stylu "sprzedam Cię" czy "ty mnie do grobu wpędzasz" to odrazu jest lepiej 🙂 . Wiem jak to jest przerabiałem to 2 lata 😐 , aż w końcu sprzedałem auto bo się szykowała duża dokładka na zimę 😄 <!-- s:D --> i mam spokój.

  • potrzebna osoba z vagiem z okolic ślaska po wymianie czujnika stopu po którymś zapaleniu autka pojawiło sie EPC trzeba skasować błedy oczywiście sie odwdzięcze :zdrowko: <!-- s:zdrowko: -->

  • ja oddalem do serwisu Skody (nie ASO) i zaplacilem 40 zl (20 zl czujnnik + 20 zl wymiana) ... wymiana trwala na poczekaniu i trwala ok 10 min

  • a mi po skasowaniu - wielkie dzieki dla Kolesia - niestety znowu sie zaświeciło EPC :mad: <!-- s:mad: -->

  • Pozdrawiam
    sid

  • Witam!!! 🙂 Powiedzcie mi proszę czy po podłączeniu do kompa jestem w stanie sprawdzić mniej więcej przebieg swojego samochodu,gdyż jestem bardzo ciekaw po zakupie jako autko firmowe. 😉 <!-- s;) --> Skodzinka moja jak w opisie

  • Oj wydaje mi się że chyba nie ma takiej możliwości:/ Jeżeli był serwisowany w ASO to oni powinni mieć u siebie zapisany przebieg jaki był przy ostatnim przeglądzie u nich.

  • Hm!! 😞 To szkoda. A nawet jakbym chciał sprawdzić w salonie gdzie był serwisowany to pewnie nieźle trzeba zabulić żeby dali informację,a tak w ogóle to drugi koniec Polski i nie opłaca mi się jechać sprawdzić przebieg. Pozostaje żyć w świadomości,że sprzedawca(komis) był uczciwy. 😕 <!-- s:/ -->

Log in to reply