Witaj na forum Fabia Club Polska

[F1] Co sądzicie o tej Fabii?

Temat utworzony · 19 Posty · 3924 Wyświetlenia
  • Witam,
    Za bardzo nie wiedziałem gdzie jest miejsce takich postów, więc zakładam tutaj 😛 <!-- s:P -->

    Jako że moją fabcie spotkał smutny los (wpadłem w poślizg i naprawa nie była opłacalna)... :zalamany: rozglądam się za kolejną.

    Co sądzicie o tej?
    [url=http://otomoto.pl/skoda-fabia-1-9-tdi-131ps-rs-C23339890.html]Fabia RS[/url]

    Jest juz jakiś czas na Allegro. Ktoś może ją widział? może coś powiedzieć? Cena za takie coś dość przystępna moim zdaniem 🙂

  • Opłaca Ci się jechać z Wrocka do Mrągowa?

  • Brzydko nie wygląda, ale coś z tylnia klapa dziwnie leży, do tego od 2003 były inne lampy z tyłu jak się nie mylę, a te są sprzed liftingu a rok 2004. Do tego nie wierzę by auto z francji a takie ma blachy miało 160 tys. km i 8 lat.

  • No właśnie jest kawałek... 😕 <!-- s:/ -->

    W te 160 tys. też nie wierzę. Ale ładnie wygląda. Dzięki za szybką odpowiedz, chyba będe szukał dalej i gdzieś bliżej 😉

  • [b]dr O.[/b] ma sam ponad 100k przejechane z haczykami 🙂 <!-- s:) -->

  • Wygląda imponująco.

  • [quote="PiCzerki"]W te 160 tys. też nie wierzę. Ale ładnie wygląda.[/quote]

    Niestety zdjęcia często nie oddają stanu faktycznego pojazdu. Tutaj widać, że samochód nie jest zaniedbany, ale może nosić ślady zużycia lub uszkodzenia, których na zdjęciach nie widać 😉 <!-- s;) -->
    Piszę to, bo sam się o tym przekonałem kupując motocykl - na zdjęciach igła, a w rzeczywistości połamane plastiki, naprawy lakiernicze pędzlem itp.

  • Ostatnio szukałem sobie dla zabawy RSek i też natrafiłem na podobną, tyle że w zimowej scenerii i miała chyba więcej przejechane..może to ta ?

    Pozdrawiam
    sid

  • znam kolegę z forum, co się na nią czaił - pewnie się przyzna jak zobaczy posta 😉 Ostatni przegląd miała robiony (w ASO) na 220 tys kilometrów 😉 i było to rok temu 🙂 <!-- s:) -->

  • [quote="dr O."] Ostatni przegląd miała robiony (w ASO) na 220 tys kilometrów 😉 i było to rok temu 🙂 <!-- s:) -->[/quote]

    Hahaha
    ...ale slyszalem ze ma wejsc lub juz weszla ustawa, ze przekrecanie licznika ma byc jakos surowo karane.
    Kupowanie od handlarzy to jakas masakra, wiem bo sam w koncu u takiego kolesia kupilem i stwierdzam ze handlarze sa strasznymi krętaczami.
    Cale szczescie ze w ASO byli spoko goscie i porzadnie mi sprawdzili Fabinke, w zasadzie tylko dlatego ją kupilem. Z tego co handlazrz zamiescil na ogloszeniu prawda okazalo sie moze 30%.

  • [quote="emmjot"]Z tego co handlazrz zamiescil na ogloszeniu prawda okazalo sie moze 30%.[/quote]
    ...dlatego powtarzam każdemu - [b]piszcie przebieg na umowie / fakturze komisowej - wtedy łatwiej dochodzić swoich praw [/b].

  • Mnie się udało sprawdzić przebieg w ASO.

  • Ciekawi mnie ta fabka http://allegro.pl/show_item.php?item=2197225935<!-- m -->.

    Pozdrawiam
    sid

  • elektryczne szyby przód i tył (dodatkowo ktoś sobie ręczne z tyłu zamontował ? ), kierowca nie palący - a pasażerowie?
    Pewnie służbowy, bo coś przebieg szybko rośnie (u góry 130 000, a na blacie niedługo 140 000) po za tym fotki robione tak jakby przy jakiejś firmie.
    Jasna tapicerka wygląda ładnie, ale bez pranka co jakiś czas się nie obędzie (to nie powinno decydować o kupnie lub nie).
    Fajny breloczek do kluczy - czyżby z komisu żeby nie pomylić kluczyków, a może w firmie kilka autek i kierowców?

    Bez oględzin nie ma co gdybać 😉 <!-- s;) --> sprawdź tylko nr VIN przed jechaniem na oglądanko.

    Po za tym ładnie wyposażona no i silniczek niczego sobie 🙂

  • VIN : TMBDG65J983106569

    Model name: 5J Skoda Roomster/Skoda Fabia 2
    Equipment level and body type: D Fabia 2 Elegance, hatchback (5 doors)
    Engine: G 1.9 PD-TDI 8V turbo, (DPF*) diesel 77 kW (105 PS) @ 4000 rev., 240 Nm @ 1900 (1800*) rev., SOHC, EU4
    Engine codes possible: AXR, BLS, BSW
    Model Year: 8 2008
    Airbag configuration: 6 2 front, 2 side (in seats), 2 curtain
    Producing factory: 3 Mladá Boleslav (Czech Republic)
    Country of manufacturer: TM Europe, Czech Republic
    Name of manufacturer: B Skoda Auto a. s.
    Validity code: 9 9
    Body serial number: 106569 106569

    Aukcja grzecznościowa. Wystawił ją koleś który ma firmę zajmującą się wieloma rzeczami w tym profesjonalnymi sesjami foto aut przeznaczonych do sprzedaży.

    Nie zgadzają się :

    • w aukcji pisze że jest 8 Airbagów... a jest 6
    • elektryka szyb z tyłu... a jest korbotronik

    Kraj pochodzenia ? Stawiam albo na Niemcy albo Holandie. Kierownica podobna do tej co jest w RSce była wsadzana do niektórych Elegance właśnie za gramanicą 😛 <!-- s:P -->

    Pozdrawiam
    sid

  • Stawiam na Niemcy, ale czasami wolą Chaos w autach więc powiedziałbym Holandię 😕 <!-- s:/ -->
    Co do zdjęć, to bardzo podejrzliwie to może wyglądać...

  • co tak mało momentu ten silnik produkuje 😞 Jakieś zaciśnięte zwieracze musi mieć ten silnik no i ten DPF kochany 😉 <!-- s;) -->

  • Właśnie nie wiem skąd tam się ten DPF wziął. Montowali już to ustrojstwo od 2008 roku ?

    Pozdrawiam
    sid

  • Dla mnie tapicerka za jasna, niepraktyczna, po jeździe z dzieckiem za każdym razem pranie. Gdzieś na przednim zderzaku z prawej strony rysa chyba, że światło się odbija. Tablice fajnie zastawione na gumkach. 😄 <!-- s:D --> Kolor nie za specjalny, taka w dieslu jak w [url=http://autogielda.money.pl/skoda;fabia;rs;1;9tdi;130km;klima;alu,sprzedam,9378444.html]tym ogłoszeniu[/url] ma fajny kolor.