Witaj na forum Fabia Club Polska

SummerCarsParty Katowice 24 wrzesień

Temat utworzony · 276 Posty · 44954 Wyświetlenia
  • [quote="sid"]Tylko mi nie uciekajcie swoimi TeDeiiii 😄 <!-- s:D -->[/quote]

    Kawaladkę poprowadzi[b] zlloty[/b] z swoim gps-em, a on nie ucieknie 🙂 .

  • [quote="MirekS"]Co do podłączenia kompa to jeśli jest to bezpłatne ...
    [quote="sid"]

    1. sid
    2. MirekS[/quote]
    3. Zlloty

    Skoro bezpłatnie...

    [quote="MirekS"]
    Kawaladkę poprowadzi zlloty z swoim gps-em, a on nie ucieknie
    [/quote][/quote]

    Specjalnie jakiś ciągnik opłacę, żeby Ci drogę blokował :evil: 😉 <!-- s;) -->

  • [quote="sid"]Tylko mi nie uciekajcie swoimi TeDeiiii 😄 <!-- s:D -->[/quote]

    No przecież Ty Sid masz 180 kuni pod maską według opisu, więc nie masz się czego obawiać - śmiało dasz radę pozamiatać na asfalcie..... :sprzata:

  • tak tak sid ma 180 kuni :super: 😄 tylko CIIIIIIIII bo sie wyda 😄 😄 😛 <!-- s:P -->

  • spoko, jak sid nie będzie dawał rady to go wszyscy popchamy (na ostatnim zlocie wiele osób "pchało sida" - bez skojarzeń ) 🙂 <!-- s:) -->

  • To i my się piszemy na podłączanie kompa. Może się coś dowiem o czym jeszcze nie wiem.
    4. Mlodyelek

  • nas [b]nie bedzie [/b] niestety no coz tak sie zlozylo.... wjazdowka do oddania dla potrzebujacych moze komus sie przyda..

    pozdr i milej zabawy...

  • [quote="manii"]nas [b]nie bedzie [/b] niestety no coz tak sie zlozylo.... wjazdowka do oddania dla potrzebujacych moze komus sie przyda..

    pozdr i milej zabawy...[/quote]

    Szkoda :niepewny: <!-- s:niepewny: --> , to zrobiło się miejsce dla MARKO. Pytanie tylko czy pojedzie.

    Pozdrawiam
    sid

  • [b]manii[/b], ale teraz lipe zapodales 😞 <!-- s:( --> szkoda

  • Oj :zalamany: Mani szkoda wielka. 😞 Pozdrawiamy i żałujemy bardzo,że was nie będzie 🙂 <!-- s:) -->

    [size=75][ [i][b]Dodano[/b]: 23-09-2011, 07:53[/i] ][/size]
    [quote="Loni"]Oki żeby nie mieszać to może już pod kfc się spotkamy na 3 stawach 🙂 [/quote]

    Tak jak Loni pisała widzimy się pod kfc 😉 Nie mamy radia tylko kontakt jak coś na kom.Podaję: 889234134 Elek

  • [b]manii[/b] szkoda :zalamany: <!-- s:zalamany: -->

    [quote="pluszak"]spoko, jak sid nie będzie dawał rady to go wszyscy popchamy (na ostatnim zlocie wiele osób "pchało sida" [/quote]

    Taa :hyhy: :rotfl: .

    Faktycznie teraz zauważyłem, że sid ma silnik TSI 180 kucy.
    Cóż szacuneczek ... 🆗

  • [quote="manii"]nas nie bedzie niestety no coz tak sie zlozylo[/quote]

    Jak zdejmę pasa przyrżnę w .... :zalamany: <!-- s:zalamany: -->

  • [quote="Pulstar"][quote="manii"]nas nie bedzie niestety no coz tak sie zlozylo[/quote]

    Jak zdejmę pasa przyrżnę w .... :zalamany: <!-- s:zalamany: -->[/quote]
    Ale mani dał d...... :rozpacz:

  • [quote="sid"]Szkoda :niepewny: <!-- s:niepewny: --> , to zrobiło się miejsce dla MARKO. Pytanie tylko czy pojedzie.[/quote]

    Wierzcie mi że bardzo chętnie zostawiłbym wszystko i pojechał :rozpacz: . Niestety prowadzę swoją działalność i nie mogę bo mam w hu.... roboty w sobotę. jak się firma rozwinie to zatrudnię kogoś kto to będzie robił za mnie a ja będę miał czas dla was i dla FCP. :hyhy:

  • [quote="MARKO"]Niestety prowadzę swoją działalność i nie mogę bo mam w hu.... roboty w sobotę.[/quote]
    takie życie ....
    [quote="MARKO"]jak się firma rozwinie to zatrudnię kogoś kto to będzie robił za mnie [/quote]
    ostatnio w mądrej księdze wyczytałem : [u][i]"pracę ogranicz do nadzoru nad innymi" [/i][/u]
    powodzenia [b]Marko[/b],

  • [b]manii[/b] no po prostu .... :rozpacz: :rozpacz: :rozpacz: wielkie buuuuuu 😞 <!-- s:( -->

  • [quote="Mlodyelek"][quote="Pulstar"][quote="manii"]nas nie bedzie niestety no coz tak sie zlozylo[/quote]

    Jak zdejmę pasa przyrżnę w .... :zalamany: <!-- s:zalamany: -->[/quote]
    Ale mani dał d...... :rozpacz: [/quote]

    Święta prawda :hyhy: trzeba nazywać rzeczy po imieniu :cenzura:

  • [b]sid [/b] czy jest mozliwosc wjechania na sektor bez całej ekipy( trzeba się na kogoś powołać czy coś ) powiem szczerze chciałbym wjechać wcześniej bo z tego co piszą na innych forach w zeszłym roku np. było trzeba czekać od godziny w gore n a wjazd wiec jak spotkamy się o 9tej zanim dojedziemy zanim wjedziemy będzie już późno

  • [quote="Siemi"][b]sid [/b] czy jest mozliwosc wjechania na sektor bez całej ekipy( trzeba się na kogoś powołać czy coś ) powiem szczerze chciałbym wjechać wcześniej bo z tego co piszą na innych forach w zeszłym roku np. było trzeba czekać od godziny w gore n a wjazd wiec jak spotkamy się o 9tej zanim dojedziemy zanim wjedziemy będzie już późno[/quote]

    Wal przez płot, brykę Ci wturlamy 😉 <!-- s;) -->

  • [quote="Siemi"][b]sid [/b] czy jest mozliwosc wjechania na sektor bez całej ekipy( trzeba się na kogoś powołać czy coś ) powiem szczerze chciałbym wjechać wcześniej bo z tego co piszą na innych forach w zeszłym roku np. było trzeba czekać od godziny w gore n a wjazd wiec jak spotkamy się o 9tej zanim dojedziemy zanim wjedziemy będzie już późno[/quote]

    Raczej tak, bilety masz więc wjedziesz, tylko wydrukuj sobie kartke A4 z napisem FCP - Fabia Club Polska to powinni Cię pokierować na sektor...nawet na mapce gdzieś był.

    Pozdrawiam
    sid