Witaj na forum Fabia Club Polska

SummerCarsParty Katowice 24 wrzesień

Temat utworzony · 276 Posty · 44954 Wyświetlenia
  • Loni, to o 9 widzimy się,ale konkretnie w jakim miejscu?? Dobrze byłoby się spotkać całą paczką i później wjechać na sektor. 😉 Dajcie znać co jak i gdzie?? 🙂 <!-- s:) -->

  • To może wszyscy się spotkajmy o 9 w ustalonym miejscu, wówczas wyjazd z Krakowa byłby faktycznie o 7:45, a i Sid nie musiałby czatować pod bramą z biletami przez 3 godziny.

  • Ok no to 7.45 na parkingu pod volvo na opolskiej po lewej stronie tego ogrodzonego placu na którym stoją BMW.
    Czyli rozumiem, że będzie [b]nas[/b] trójka[b] ja, sid i zlloty[/b]?
    Jaką trasą jedziemy?

  • [quote="DJ MŁODY"]o której umawiamy sie w Katowicach np przy 3 stawach :?: 😐 <!-- s:| -->[/quote]

    Podpinam się również pod pytanie :?: - napiszcie o której planujecie być [u]na miejscu[/u] bo rozumię, że spotkamy się na parkingu przy 3 stawach i przekazujemy sobie bileciki no i ruszamy na sektor.

  • MirekS, zlloty - ja zdaje się na Was 😄 <!-- s:D -->

    [color=#008000][center]Dodatkowo dostałem telefoniczną informację od ASO Skoda "Auto Śliwka" , który jest jednym ze sponsorów Summer Cars Party o propozycji [b]darmowej[/b] diagnostyki komputerowej auta w czasie trwania SCP :-).

    Z tego co wiem propozycja skierowana jest głównie do FCP i OCP 🙂

    Chętnych proszę o wpisanie się na listę do jutra (23.09.2011) do godziny 10:00[/center][/color]

    1. sid

    Pozdrawiam
    sid

  • [quote="MirekS"]Ok no to 7.45 na parkingu pod volvo na opolskiej po lewej stronie tego ogrodzonego placu na którym stoją BMW.
    Czyli rozumiem, że będzie [b]nas[/b] trójka[b] ja, sid i zlloty[/b]?
    Jaką trasą jedziemy?[/quote]

    Jeszcze SzturmanKRK chciał jechać.

    A wiec plan jest taki:

    CB Radio kanał [b]25[/b], zapasowy [b]33[/b]

    7:40 przy parkingu Volvo
    7:45 wyjazd

    Jedziemy przez Olkusz - Dąbrowę - Sosnowiec Katowice.
    [url=http://mapy.google.pl/maps?saddr=krak%C3%B3w&daddr=50.2911119,19.5096499+to:50.28704,19.10587+to:Katowice+(Aeroklub+Katowice+Muchowiec)&hl=pl&ie=UTF8&sll=50.1564,19.489555&sspn=0.473362,1.234589&geocode=FQrt-wIdFFYwASnRGE41wEQWRzG_ikd2tbZrtA%3BFadh_wIdkbEpASkTxcXkV-EWRzHX2WtB7TYNuw%3BFcBR_wIdTogjASkPcqPnctAWRzHAU1FK5NKOWQ%3BFV2T_gIdhG8iASGtdh0sglOgCA&vpsrc=0&dirflg=t&mra=dpe&mrsp=2&sz=10&via=1,2&t=h&z=10]MAPA TRASY Z KRAKOWA[/url]

    Dojeżdżamy na parking przy centrum handlowym Trzy Stawy (tuż przy lotnisku) - [b]Alpejska 6[/b], tam spotykamy sie z resztą FCP o [b]godzinie 9. [/b] [b]przy KFC / Go sport[/b] (GPS - 50.243973,19.033341) Włączcie CB radia, żeby łatwo się było znaleźć na parkingu. [url=http://mapy.google.pl/maps?q=50.243884,19.033383&sll=50.243599,19.0342&sspn=0.001846,0.004823&num=1&t=h&vpsrc=0&z=18]MAPA[/url]

    JEŻELI PARKING BĘDZIE ZAPCHANY, to jedziemy na zapasowy przy [b]Praktikerze[/b] (Al. Górnośląska 57 - GPS 50.245335,19.039048) po drugiej stronie Al. Górnośląskiej (czteropasmówki). Przejazd jest tunelem, więc nie powinno być problemu. [url=http://mapy.google.pl/maps?q=50.244876,19.038683&sll=50.243949,19.033851&sspn=0.001846,0.004823&num=1&t=h&vpsrc=0&z=18]MAPA[/url]

    Czekamy na spóźnialskich do[b] 9:15[/b], po czym wjeżdżamy na teren imprezy.

    [size=75][ [i][b]Dodano[/b]: 22-09-2011, 11:15[/i] ][/size]
    [quote="sid"]MirekS, zlloty - ja zdaje się na Was 😄 <!-- s:D -->

    [color=#008000][center]Dodatkowo dostałem telefoniczną informację od ASO Skoda "Auto Śliwka" , który jest jednym ze sponsorów Summer Cars Party o propozycji [b]darmowej[/b] diagnostyki komputerowej auta w czasie trwania SCP :-).
    [/quote]

    Jak naprawię zasilacz samochodowy do laptopa, to też mogę zrobić 😉

    Przy okazji - będzie ktoś z autkiem młodszym, niż 2004 rok? Chciałbym sprawdzić, czy mój drugi kabel połączy się z młodym rocznikiem.

  • Oki żeby nie mieszać to może już pod kfc się spotkamy na 3 stawach 🙂 <!-- s:) -->

  • No [b]zlloty[/b] wyczerpująca i konkretna odpowiedź 🆗 . W gwoli uprzedzenia, na trasie przez Dąbrowę Górniczą napotkacie na zwężenie na wysokości granicy miasta Dąbrowa / Sosnowiec - jest tam remontowana jedna strona mostu - radzę trzymać się prawego pasa jak już miniecie Real w D.G. Drugie utrudnienie będzie czekało w Sosnowcu na wysokości skrzyżowania z ulicami prowadzącymi do dzielnicy Milowice - także remontowany jest most który przebiega nad trasą. W tych godzinach miejmy nadzieję, że nie natraficie na większe korki 😕 <!-- s:/ -->

  • [quote="Pulstar"]No [b]zlloty[/b] wyczerpująca i konkretna odpowiedź 🆗 . W gwoli uprzedzenia, na trasie przez Dąbrowę Górniczą napotkacie na zwężenie na wysokości granicy miasta Dąbrowa / Sosnowiec - jest tam remontowana jedna strona mostu - radzę trzymać się prawego pasa jak już miniecie Real w D.G. Drugie utrudnienie będzie czekało w Sosnowcu na wysokości skrzyżowania z ulicami prowadzącymi do dzielnicy Milowice - także remontowany jest most który przebiega nad trasą. W tych godzinach miejmy nadzieję, że nie natraficie na większe korki 😕 <!-- s:/ -->[/quote]

    Dzięki, szerokości!

    😉

  • [quote="zlloty"] Jeszcze SzturmanKRK chciał jechać. [/quote]

    no dokładnie, ja też śmigam z Krakowa 🙂 <!-- s:) -->

  • Ok to widzimy się w sobotę o 9 na parkingu przed Go Sport.

    Pozdrawiam.

  • A właśnie a jak sprawa z jedzonkiem??? Żebyśmy tam nie umarli z głodu hehe chociaż coś tam może będzie jakaś mała gastronomia? :niepewny: <!-- s:niepewny: -->

  • [b]Loni [/b] Napewno będą jakieś kąciki z jedzeniem. Z głodu napewno nie umrzemy 🙂 <!-- s:) -->

  • podobno nie można wnosić grilli itd wiec polecam kanapki 😄 <!-- s:D -->
    gdyby ktoś miał jakieś siedziska to niech zabierze ja biorę stołki rybackie. Cały dzień na nogach może być ciężko 😛 przynajmniej mnie z moim brzuchalem hehe

  • Ok [b]zlloty[/b] widzę, że Twój gps już nastawiony, ja swój w takim razie wezmę tak na wszelki wypadek.
    Jedzonko biorę z domku, dzień na kanapkach się przeżyje.
    [b]Pulstar[/b] zaraz nagram [b]Ci[/b] płytkę bym nie zapomniał.
    W takim razie ok. 7.40 spotkamy się pod volvo.

    Co do podłączenia kompa to jeśli jest to bezpłatne ...
    [quote="sid"]

    1. sid[/quote]
    2. MirekS
  • [quote="MARKO"]Z tego co policzyłem to ok 16 aut na nasz sektor wejdzie! czy już wszystkie miejsca zarezerwowane?. Bo jeśli bym sie wybierał to zaparkuje jedynie w waszych szeregach na Placu FCP[/quote]

    Prawdę mówiąc nie mam pojęcia czy takowe miejsce sie znajdzie. Ale jeżeli masz bilet to może uda nam się ścisnąć bardziej 🙂 😉 <!-- s;) -->

    Pozdrawiam
    sid

  • [quote="MirekS"]Pulstar zaraz nagram Ci płytkę bym nie zapomniał. [/quote]

    Podziękował z góry :hurra: <!-- s:hurra: -->

    [quote="Mlodyelek"]
    Ps. Pulstar!!! Płytkę ci nagram z czystą przyjemnością.Pozdrawiamy Basię.[/quote]

    Również podziękował, pozdrowienia przekazał - no i proszę pozdrowić Karolcię od Basi 😉

    A [b]Sid[/b]owi to zrewanżuję się chyba cukrem za płytkę :hyhy:

    No i oczywiście podziękowania dla [b]Loni[/b] za zabranie kubeczków

  • Witam: udało mi się namówić żonkę abyśmy jechali z Kraka, zatem 7.40 obok Volvo, ( to będzie nas pięcioro) 🙂 <!-- s:) -->:)

  • Tylko mi nie uciekajcie swoimi TeDeiiii 😄 <!-- s:D -->

    Pozdrawiam
    sid

  • Do tegorocznej edycji Summer Cars Party zgłosiło się 47 klubów motoryzacyjnych 🙂

    http://www.summercarsparty.pl/informacje/kluby-summer-cars<!-- m -->

    Pozdrawiam
    sid