Witaj na forum Fabia Club Polska

CB Radia

Temat utworzony · 287 Posty · 77479 Wyświetlenia
  • witaj kolego ja posiadam w swojej skodzilli Intek 760 plus ,antena sirio 145 .Całosc cyka bez problemu

  • a jak oceniacie taki zestaw radio INTEK M-120PLUS i antena PRESIDENT FLORIDA ?

  • jaki zestaw radio + antena polecacie :?: jestem na etapie kupna ale totalnie sie nie orientuje co kupic 😕 napewno nie chce tej najdluzszej anteny .. chodzi mi o zestaw tani, nie jakies mega konstukcje zebym mogl gadac z kosmonautami 😛 za wszelkie wskazowki z gory thx :zdrowko: <!-- s:zdrowko: -->

  • Radio johnyII prezydenta plus antenka, niestety nie mogę znaleźć pudełka z niej by Ci podać parametry, napewno musi być z wzmcnieniem. Mam nadzieę, że dotrę 15 na zlocik to zobaczysz.

  • mile widziane linki do aukcji jak sie bedzie komus chcialo 🙂 <!-- s:) -->

  • [quote="Wojtas"]jaki zestaw radio + antena polecacie[/quote]
    ja ostatnio zapodałem unidena 520xl. przesiadłem sie z tti 770 i jest zaje......a różnica.
    z czystym sumieniem polecam to radyjko. jest wierną kopią presidenta a kosztuję połowę, jak nie więcej, tego co president.
    co do anteny to mam jakąś chyba "krzak", ale wszystko ładnie razem gra.

  • a co myslicie o tych zestawach >>>> [url=http://www.allegro.pl/item1010130153_president_johnny_iii_asc_antena_sirio_ml_145.html]JOHNNY 3[/url]

    [url=http://www.allegro.pl/item1034498455_cb_radio_president_harry_iii_asc_gratis_wtyk.html]HARRY 3[/url]

  • Ja mam unidena 510 XL i antenę sirio AS100. Na forum CB radia jest to jedna z najczęściej polecanych anten długości 1m i na magnes, a do bagażnika wchodzi idealnie więc nie trzeba jej zaginać. Radio proponowałbym unidena 520 XL, tak jak kolega wcześniej. Myślę, że jest to bardzo udany zestaw i nie drogi. Pozdrawiam.

  • Ja mam podobnie jak Reda. Radyjko Uniden 520 i antene taką samą. Idealnie mieści się na półce za zagłowkami w F1 HB.

  • uniden to rzadki okaz .. aby kupic nowy to nie lada sztuka 😞 <!-- s:( -->

  • Wojtas jak bys był zainteresowany nowym U520 to może i znalazł by sie sklep w którym dostaniesz z pod lady UBOTA jak coś napisz pw to napisze CI gdzie mozna go kupić bo czasem rózne osoby fora przegladaja i moga byc naloty na niewinne sklepy a jak bys chciał posłuchac U520 ze wzmocnionym mikrofonem to do następnego spota 😄 <!-- s:D -->

  • Ja również Uniden 520 XL i antenka Hustler IC 100. Świetny zestaw, sprawdza się w trasie.

  • ja rowniez posiadam unidena 520xl i miałem antene hustler 1m miałem bo mi zaj.... teraz musze kupic nowa antene i zastanawiam sie czy isc w to samo czy kupic jakiegos presidenta.

  • mnie ostatnio [b]Mirus[/b] zaprezentowal swojego Prezia Harry II i calkiem fajny zestawik 🆗 ... fakt troszke kosztuje ale zwraca sie po pierwszym mandacie 🙂 [b]Mirus[/b] jeszcze raz dzieki za wywiad na 1nce w drodze na zlot i z powrotem :zdrowko: <!-- s:zdrowko: -->

  • jesli ktos jest zainteresowany U520 można spróbowac napisac [url=http://allegro.pl/item1060784324_uniden_pro_510_xl_520_potencjometr_zobacz_opis.html]TU[/url] niby wystawione na czesci bo inaczej allegro usuwa aukcje ale jak si enapisz epewnie mozna całe radio kupić 😄 <!-- s:D -->

    [size=75][ [i][b]Dodano[/b]: 25-06-2010, 19:54[/i] ][/size]
    uwaga uwaga 😄 😄 😄 😄 naddeszła ta chwila i szrpnołem sie kupiłem Harego3 w poniedzialek odbieram i zobacze co jest warte kto był zainteresowany czy warto kupić już niedługo bedzie mogł uslyszec opinie na temat tego radia 😄 😄

    i przy okazji zapytam o Ubopty "z zaplecza" 😄

    [size=75][ [i][b]Dodano[/b]: 28-06-2010, 19:33[/i] ][/size]
    Panowie narazie jeden dzień uzytkowania ale Harry 3 jest warty swojej ceny

  • [quote="MirekS"]Ja wziąłem z bezpieczników, nie ciągłem z akumlatora.[/quote]

    Witam,

    Posiadam radio Lafayette Atena i antena President Indiana. Komplet ładny ma odsłuch i nadawanie.

    Mam tylko pytanie gdzie się podłączyć z radiem CB pod skrzynkę bezpieczników lub gdzie się można przypiąć (poza bezpośrednio do akumulatora) aby nie korzystać z gniazda zapalniczki?

    Pytam bo mam problem, kiedy jednocześnie podepnę przez rozgałęźnik CB i ładowarkę od nawigacji. Ładowarka od nawigacji wprowadza mi do CB mocne szumy (zakłóca). Nie było problemu jak była oryginalna ładowarka ale mi padła i nie mogę nigdzie takiej dostać i używam jakiejś zastępczej dlatego chce odseparować zasilenie do CB aby pozbyć się szumów z ładowarki i nie korzystać z rozgałęźnika.

  • poszukaj miernikiem w skrzynce bezpieczników - powinno być wolne miejsce ze stałym napięciem, ja tak znalazłem u siebie w F2 i tam podpinam kabel + od CB radia, a minusowy do najbliższej śrubki masującej z nadwoziem - i szumy nie ustępują całkowicie podczas gdy włączę do zapalniczki nawigacje, ale jest znaczna poprawa i jakoś da się używać wtedy cb-radio

    pewnie całkowicie pomogło by podłączenie prosto pod aku

  • [quote="Ciacho"]...pewnie całkowicie pomogło by podłączenie prosto pod aku[/quote]

    U mnie w F1 nie ma wolnego miejsca gdzie bym się mógł przypiąć. Muszę z jakiegoś kabla pożyczyć prąd.

    Co do akumulatora zrobiłem próbę przeciągając kabel przez okno ;-).

    Całkowicie szum nie zniknął, nadal słychać różnicę jak się włączy ładowarkę ale taki szum jest znacznie słabszy i da się w miarę normalnie używać radia.

    Myślę jednak nadal jak pociągnąć kabel od akumulatora do środka auta w miarę mało inwazyjny sposób aby nie rozbierać pół auta lub gdzie się przypiąć w samochodzie. Chce jeszcze spróbować się przypiąć do zasilania radia w samochodzie albo bezpośrednio do wtyczki radia albo zlokalizować bezpiecznik odpowiedzialny za radio. Ciekawe jak wtedy będzie się CB zachowywało.

    [size=75][ [i][b]Dodano[/b]: 19-06-2010, 11:11[/i] ][/size]
    A może zna ktoś jakąś drogę z komory silnika do kabiny aby przedostać się z przewodem?
    Chce pociągnąć zasilanie do CB bezpośrednio z akumulatora i to właśnie z tej strony chciałbym się jakoś przedostać do środka, tylko nie mam pojęcia którędy przejść i aby nie było to znów bardzo problematyczne.
    Miałem już porady kilku magików abym się przewiercił ale takich porad nie będę stosował 😉

    Chyba, że jeszcze ktoś ma inny sposób na podłączenie.

    Pozdrawiam

  • [b]wawrzkok[/b], napewno to jest najlepsza opcja dla leworecznych 🙂 <!-- s:) -->