Witaj na forum Fabia Club Polska

Problemy i błędy na forum

Topic created · 111 Posts · 51328 Views
  • Problem juz powinien byc rozwiazany - jesli borykasz sie nadal z tym samym problemem to pisz do mnie na gg. 🙂 <!-- s:) -->

  • wlasnie to sprawdzam, i wedlu mnie nadal jest cos nie tak, gdyz kiedy np teraz : zamkne stronke, to po ponownym otwarciu strony musze się logować i mimo zaznaczania opcji aut. logowania to wpisywanie hasła i loginu mnie nie omija 😞 <!-- s:( -->

    pardon juz wszystko jest ok !!! :padam: :super: :padam: , dziękuje !

  • W sobote wysypal nam sie c-panel w hostingu i niedzialala opcja podpiecia domeny.
    Z racji, ze w niedziele nikt u nich nie pracuje z supportu musielismy czekac na naprawienie problemy do dzisiaj, ale juz powrocilismy do zycia.
    Za utrudnienia admin z webd przeprasza 🙂 <!-- s:) -->

  • nawet dziś miałem problemy z fcp i wysłałem e-maila do Zygusia odnośnie co sie dzieje.

  • [quote="wolfmk"]W sobote wysypal nam sie c-panel w hostingu i niedzialala opcja podpiecia domeny.
    Z racji, ze w niedziele nikt u nich nie pracuje z supportu musielismy czekac na naprawienie problemy do dzisiaj, ale juz powrocilismy do zycia.
    Za utrudnienia admin z webd przeprasza 🙂 <!-- s:) -->[/quote]

    Dzięki za info, byłem ciekaw, ocb.

  • nie można edytować swoich postów...konkretnie chodzi mi o dział "klubowicze"- chciaqłem wrzucić nowe foty i dupa :chytry: post można edytować tylko do 5 min po jego napisniu...kicha jak byk ponieważ kiedyś tego nie było :zdegustowany: ...wiem wiem wolfmik napisał do mnie, że mogę wrzucić foty odpowiadając na swojego posta....i tu też icha gdyż wyskoczył komunikat, że post przekroczył 200mb czy cóś tam... :luka: :looka: i dupa nawet nie mogę wrzucić fot odpowiadając nowym postem...kicha jak byk :cenzura: :!: <!-- s:!: -->

    ps. wrzuciłem sobie el. szybki i chciałem się pochwalić - niestety nie mam możliwości :zakrecony: :dobani:

  • [b]badyl1982[/b], wrzuc sobie fotki na http://imageshack.us/<!-- m -->, a link do galerii zamiesc na forum (mozna wrzucic tylko miniaturki na forum, ktore po kliknieciu przenosza do galerii).
    Upload jest celowo ograniczony ze wzgledu na oszczednosc transferu na serwerze.
    Jesli koniecznie chcesz wrzucic fotki na nasz serwer to musisz je po prostu zmniejszyc ich wage.
    Jak bedziesz mial jakies pytania to pisz do mnie na gg 🙂

  • Napisałem dziś wiadomość, ale się nie pojawia tylko pisze [i][b]Oczekuje na akceptację
    [/b][/i]
    O co biega :???: <!-- s:???: -->[/i]

  • tak jest w dziale [b]zrób to sam. [/b]

  • Drodzy Administratorzy.

    Mam mały problem.
    Zalogowałem się poprawnie na forum i w swoim temacie (fabia by marko) nie mogę napisać posta. Wyświetla się coś takiego: "Tylko użytkownicy z uprawnieniami dostępu mogą odpowiadać w tematach na tym forum."

    Coś zmienialiście ostatnio z uprawnieniami??

    Druga sprawa to próbowałem wysłać tą wiadomość do was na PW i niestety zrzucało mi ją do katalogu (do wysłania) i nie mogłem jej wysłać.

    pzdr

  • [b]MARKO[/b], juz powinno byc ok

  • Nie jest ok, ponieważ jak ja chciałem napisać post w temacie pietrassa, to również wyświetliła mi się taka informacja:/

  • Ja miałem problem z pisaniem postów zaraz po zalogowaniu,
    obecnie pomimo, że mam informację, że nie mam limitu dołączanych plików (chodzi o jpeg)
    wyskakiwało mi z posta przy próbie dołączenie foto, po chyba 6 próbie pojawił się komunikat,
    że plik jest za duży i powinien mieć max 500 kb.

  • [quote="Wojtas"][b]MARKO[/b], juz powinno byc ok[/quote]

    Już jest ok. Jutro coś naskrobie w swoim temacie. Dzieki Wojtas :zdrowko: <!-- s:zdrowko: -->

  • [quote="xrolex23"]Nie jest ok, ponieważ jak ja chciałem napisać post w temacie pietrassa, to również wyświetliła mi się taka informacja:/[/quote]

    sproboj teraz

  • Działa 😉 <!-- s;) -->

  • [b]WOJTAS[/b] Znowu nie mogę pisać na PW. Wiadomości które wysyłam zrzuca mi do Katalogu "Do Wysłania"

  • [b]MARKO[/b], to oznacza ze uzytkownik do ktoregoo pisales nie zalogowal sie i tym samym nie otrzymal priva ... dlatego masz to w folderze "do wyslania". Jak ten uzytkownik do ktorego napisales zaloguje sie wtedy wiadomosc przeszkoczy do katalogu "wyslane"

  • Panie Prezesie jeśli można to nie działa mapka, ta starsza która jest pod adresem http://www.frappr.com/fabiaclubpolska<!-- m --> więc może by tak zlikwidować martwy temat i nie wprowadzać zamieszania. Ta druga mapka która działała wywala jakiś komunikat o kluczu API - kiedyś tego nie było.

  • [b]Pulstar[/b], mapkami zajmowal sie [b]Wolf[/b] .. moze ktos znalazl podobny dzialajacy wytwor, taka mapka to bardzo dobry pomysl dla naszego klubu

Log in to reply