Witaj na forum Fabia Club Polska

Problemy i błędy na forum

Topic created · 111 Posts · 51331 Views
  • Sprawdź teraz jak ci działa shoutbox.

  • Wpisują link w posta wybieram kolor w jakim ma się pokazywać opis do linka
    (np. czerwony, niebieski lub jakiś inny),

    ale niestety zamiast wybranego przezemnie koloru z listy,
    opis (odnośnik) ma kolor zielony).

  • [b]pietrass[/b], nie ma możliwości zmiany koloru linków (i ich opisów).

  • To raczej nie błąd, ale myślę, że to niewymaga zakładania nowego tematu.

    Proponuję dopisać do życzeń standardowych wysyłanych na urodzinki informację,

    coś w stylu: Życzy użytkownik FabiaClubPolska, bo niektórzy nie widzą skąd dostaja życzonka.

    Znane z autopsji.

  • [b]pietrass[/b], jak możesz to prześlij mi na PW lub e-mail'a treść wiadomości bez podpisu - u mnie wszystko wygląda ok.
    W plikach również wydaje się być ok.

  • właściwie musiałbym napisać do osoby, do której wysyłałem życzonka, a która mi odpisała, że nie wie skąd dostała (było kilka takich info). Sparwdzę czy coś mam jeszcze w skrzynce czy nie skasowałem tych wiadomości.

    Mail poszedł.

  • Jeśli coś jest napisane w warsztacie mechanicznym w dziale z silnikami na głównej stronie forum nie widać, że są nowe posty da się to jakoś zmienić ??

  • Jeśli nowy temat pojawi się w podforum z silnikiem, wtedy ikona folderu pod działem [img]http://www.fcp.pl/forum/templates/subSilver/images/icon_minicat.gif[/img] zmienia się na ikonę [img]http://www.fcp.pl/forum/templates/subSilver/images/icon_minicat_new.gif[/img] .

  • Panowie i Panie - czy Wam też przy wysyłaniu posta wyskakuje Bład 403 - access forbidden?

  • [b]K0_VOITH[/b], czy ten błąd pojawia się za każdym razem czy sporadycznie ??

  • [quote="wolfmk"][b]K0_VOITH[/b], czy ten błąd pojawia się za każdym razem czy sporadycznie ??[/quote]

    Tak co pięć napisanych postów i wtedy po 3-4 razy trzeba dać wstecz-wyslij żeby załapało.

    Teraz dla odmiany wyskoczył 404 Page Not Found. Komunikat oczywiście od webd.pl

  • [quote="K0_VOITH"] czy Wam też przy wysyłaniu posta wyskakuje Bład 403 - access forbidden?[/quote]

    potwierdzam, ale nie jest to za każdym razem

  • Też potwierdzam, może nie za każdym razem, ale tak z 70% prób wyskakuje błąd i muszę cofać i ponownie próbować do skutku max do 3 razy. Może jest tak jak kilku użytkowników próbuje w tym samymn czasie napisać posta.

  • Jeszcze co jakiś czas się rozjeżdża forum pod względem chyba znaków polskich i ogólnie szablonu, a u góry komunikat:

    [quote]Warning: include(./cache/board_config.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/fcp/public_html/forum/common.php on line 259

    Warning: include(./cache/board_config.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/fcp/public_html/forum/common.php on line 259

    Warning: include() [function.include]: Failed opening './cache/board_config.php' for inclusion (include_path='.') in /home/fcp/public_html/forum/common.php on line 259
    Warning ! cookie path is empty! Check in in the Admin Control Panel or set it in the PhpMyAdmin table: prefix_config - cookie_path row[/quote]

    Ale to rzadko i po refreshu na ogół wraca do normy.

  • ja również potwierdzam powyższe problemy u siebie.

    Cały czas istnieje u mnie problem z tymi błędami 403 Brak dostępu, 404 Strona nie istnieje i tak po kilka razy przy odpowiadaniu na posty itp.

  • kolejny problem, prawdopodobnie w wątkach, w których ktokolwiek zaznaczy powiadomienie na email o odpowiedzi:

    komunikat: [quote]Could not connect to smtp host : 110 : Przekroczony czas oczekiwania na połączenie[/quote]

  • u mnie też potwierdzam taki błąd i dodatkowo dalej się męczę z poprzednimi.

  • [quote="K0_VOITH"]kolejny problem, prawdopodobnie w wątkach, w których ktokolwiek zaznaczy powiadomienie na email o odpowiedzi:

    komunikat: [quote]Could not connect to smtp host : 110 : Przekroczony czas oczekiwania na połączenie[/quote][/quote]

    u mnie sie to zdarza nawet bez wybrania potwierdzenia e.mail... czesto to sie pojawia jak wybieram opcje "szbykiej odpowiedzi"

  • [quote="Havier"]
    u mnie sie to zdarza nawet bez wybrania potwierdzenia e.mail... czesto to sie pojawia jak wybieram opcje "szbykiej odpowiedzi"[/quote]

    To jest zależne od tego, czy ktokolwiek śledzi wątek, a nie czy Ty go śledzisz.

  • Tymczasowo została wyłączona możliwość wysyłania maili przez forum ( również powiadomień o PW ). Pracujemy nad rozwiązaniem problemu.

Log in to reply