Witaj na forum Fabia Club Polska

Przeglądy serwisowe

Topic created · 254 Posts · 109598 Views
  • Co prawda autka jeszcze nie mam ale czeka już w salonie...załatwianie trochę potrwa ale taka myśl przyszła mi do głowy...do Liberca mam 90 km, obok jest Jabłoniec więc wolałbym tam chyba wykonywać przeglądy...stawki podobno niższe a do tego mam do Czechów większe zaufanie jak do rodzimych serwisów...

    Dla przykładu - mam obecnie VW, którego mój ojciec kupił w salonie...ja oczywiście nie serwisowałem go już po gwarancji ale książką serwisową się zainteresowałem i pokazywałem ja mechanikowi, który wykonuje w moim samochodzie bieżące rzeczy...w książce zaznaczone, że zrobione to i to, wymienione to i to...mechanik mówił mi, że nie ma możliwości aby to i to akurat było wymieniane...ale skasować naturalnie skasowali :mur: <!-- s:mur: -->

  • ja bylem wczoraj moją Fabią na przeglądzie auto już po gwarancji rok 2004 za wymianę łożysk z przodu, oleju, filtrów(powietrza, paliwa, kabinowy, oleju) i ogólny przegląd auta zapłaciłem 960zł. W tamtym roku był to serwis ASO, a w tym roku właściciel zrezygnował z ASO i nawet salon Skody zlikwidował bo nie podobała mu się polityka i wymagania jakie VW narzuca na serwisy. Mechanicy Ci sami ale naprawdę są dobrzy wiedzą co i jak od zawsze do nich jezdziłem swoja Fabią nawet mój tata kupił u nich kiedyś Felicje później Fabie też tam jeździł i nigdy nie narzekał. Podoba mi się u nich to, że zawsze wszystko pokażą co z autem i wogóle są dla mnie super.

  • Można te przeglądy wykonywać i w Czechach i w każdym innym kraju w ASO Skoda ! 🙂 <!-- s:) -->

  • Pierwszy przegląd w serwisach w Trójmieście:

    Plichta Wejherowo - 387 zł
    Plichta Gdańsk - 500 zł
    Plichta Gdynia 550 zł

    AUTO LELLEK Sopot - 513 zł
    W Olsztynie Polbis - 430 zł

    Ciekawe gdzie pojadę ? :hyhy: <!-- s:hyhy: -->

  • przegląd po roku Autolelek Gliwice

    serwis olejowy (olej castrol txt (505.01)- edge profesional), filtr oleju, podkładka, filtr pyłkowy, wymieniony korek na pokrywie silnika.
    Całość 527 zł (nie mało). dodatkowo autko umyte.

    Przy moim małym przebiegu szkoda było grzebać w aucie, ale niestety trzeba.

  • [b]pietrass[/b] Ogolnie u Lellka nie jest drogo. W naszej okolicy taniej jest u Kierata w tychach , ale ten dojazd 😕 . Ja za roczny przegląd na 15000 km zapłaciłem 443 zł 🙂 <!-- s:) -->

  • F1 - przegląd po 135 000km w ASO Emida.

    [b]439zł[/b] - Mobil1 5W-50 5L, filtr, korek, podłączenie pod komputer. Do tego dostajemy gwarancje dożywotniej mobilności na rok.

  • Warszawa
    2 rok jazdy samochodu, 2 przegląd

    • AUTOWIMAR 950 zł
    • POL-MOT na ul. Sokratesa 750 zł
    • własny max 250 zł 😛 <!-- s:P -->
  • każdy przegląd powinien być odnotowany w książeczce pojazdu ponieważ to świadczy o historii pojazdu. a skoro serwis tego odmawia to musi być inny sposób na wprowadzenie danych do bazy pojazdów. możliwe że nie mają autoryzacji skody na przeglądy i dla tego nie mogą wprowadzać zmian. ty jako właściciel powinieneś tego żądać. historia pojazdu jest ważna. jeżeli będiesz chciał sprzedać auto będziesz miał dziurę w przeglądach a to jest trochę podejrzane dla kupująceo.

  • przegląd po 2 roku, przejechane 14,2 tys. km u Lellka w Gliwicach.
    Koszt 580 zł. Przegląd, wymieniony olej (Castrol edge 5W30), filtr oleju, podkładka, filtr pyłkowy.
    Ponadto w ramach gwarancji wymieniona uszczelka w drzwiach kierowcy (oryginalna się odkształcała
    od nowości).

  • [color=#00FF00][b]Piertrass[/b][/color] a tam jest wogóle dojazd ? bo obok/koło Lellka jest jedna wielka budowa dtś-ki.
    Ja u Porsche płaciłem 800 zł za przegląd na 30000 km.

  • dojazd jest ale tylko od strony Sliwki i najlepiej jechać od Toszeckiej.

  • to go tam ładnie zrobili 😄 <!-- s:D -->

  • Ja płaciłem za przegląd po 45 tys km około 400 zł w ASO Skoda Autopark w Pile. Może nieco mniej (teraz nie pamiętam).

Log in to reply