Witaj na forum Fabia Club Polska

Witam - Zaskar

Temat utworzony · 14 Posty · 2568 Wyświetlenia
  • Witam wszystkich użytkowników tego forum.
    Na imie mi Łukasz i jestem z Dąbrowy Górniczej.
    Posiadana przeze mnie Skoda to '03 Fabia 1,2 HTP w limitowanej wersji Flash. Samochód zakupiony w grudniu 2003 i słuzy mi po dziś dzień. Samochód oczywiście w wersji stock, bo cóż można w nim upgradować 😄 . Traktowany jest jako toczydło, typowy econobox do prawie codziennej jazdy, niemniej jednak jest serwisowany regularnie i dbany jak należy, dzięki czemu odwdzięcza sie prawie bezawaryjną jazdą i nie zawiódł (odpukać) mnie nigdy. Mówię prawie, bo jednak jakieś tam duperele wychodzą ale to na szczęscie takie rzeczy, że nie utrudniają uzytkowania samochodu. Jedyna modyfikacja to dzienne światła Philipsa 😉 <!-- s;) -->

    Samochód był przez jakieś 5lat regularnie serwisowany w ASO, ale jednak zrezygnowałem z usług tych partaczy (dot. tych dwóch serwisów w jakich byłem oczywiście) bo tylko naciągali na kasę a usługa nie była robiona jak należy, nie wspominając o opowiadaniu różnych bajek 😉 Chociażby wymiana oleju wraz z filtrem, gdzie filtr nie był nigdy wymieniany najprawdopodobniej a olej był tylko odsysany przez bagnet (i to niecały, tylko trochę, bo korek nie miał śladów odkręcania) i dolany do "pełna" nowy. Albo filtr kabinowy, za wymianę którego na każdym przeglądzie było oczywiście kasowane, a jak go sam wymieniałem (a w zasadzie wywalałem) chyba 3-4 lata temu to data produkcji na nim była 2003 😄 Takich kwiatków jest więcej ale to nie temat by o tym pisać. Więc już od jakiegoś czasu wszelkie serwisy robię sam i olewam pieczątki firmowe w książce serwisowej, a gwarancji i tak już dawno nie ma. A przynajmniej mam pewność, że wszystko jest zrobione jak należy. W pracy przy fabce doskonale pomaga mi to forum, bo można tu doszukać się prawie wszystkiego :super:

    A tak poza tym, to jestem miłośnikiem motoryzacji, głównie tej z za wielkiej wody. A oprócz tego, drugą pasją jest kolarstwo górskie (a ostatnio trochę szosowe) ale niestety przez coraz więcej obowiązków nie mam czasu na rower. Zawodowo zajmuje sie lampami samochodowymi, jestem projektantem w firmie produkującej lampy i reflektory. Jeśli chodzi o grupę Skody to miałem niewielki udział przy projekcie lampy SuperB'a i Octavii A5 FL, niestety projektu Fabii nie mieliśmy, poza tą Indyjską chyba 3 lata temu ale nie ja tym się zajmowałem 😉

    Zatem witam i pozdrawiam wszystkich tu zgromadzonych.

  • Witamy serdecznie :zdrowko: <!-- s:zdrowko: -->

  • witaj na [b]FCP[/b] :zdrowko: i zapraszam do zaprezentowania Fabki w odpowiednim dziale 😉 <!-- s;) -->

  • Witaj :zdrowko: <!-- s:zdrowko: -->

  • [b]Zaskar[/b], witamy na FCP

  • Witamy na [b]FCP[/b] 🆗 masz te sama wersje co ja 😄 ile masz przebiegu jesli wolno spytac? 🙂 <!-- s:) -->

  • [quote="dr O."]i zapraszam do zaprezentowania Fabki w odpowiednim dziale [/quote]

    A czym się tu chwalić, Fabia jak każda inna 😉 <!-- s;) --> ale może w łykend pstryknę jakąś fotkę jak umyje samochód, bo teraz jest nieźle zasyfiony dzięki panom robiącym kanalizację u mnie w okolicy. Dzięki temu jeden przejazd przez remontowany odcinek i wóz do mycia bo cały w pyle.

    [quote="Tofik"]masz te sama wersje co ja[/quote]

    No prawię, bo ja mam hatchback'a (o czym zapomniałem wcześniej napisać) a Ty widze masz kombiaka, ale reszta sie zgadza 😉

    [quote="Tofik"]ile masz przebiegu jesli wolno spytac? [/quote]

    Jakoś tak zbliża się w tej chwili 123200km

  • [quote="Zaskar"]A czym się tu chwalić,[/quote]
    no jak to .... nie bądź taki skromny 🙂 <!-- s:) -->
    każdy fabiowóz ma w sobie "coś" 🙂
    oczywiście zachęcam do udzielania się na forum FCP :zdrowko:

  • Cześć 🙂 <!-- s:) -->

  • [quote="kapi"]no jak to .... nie bądź taki skromny
    każdy fabiowóz ma w sobie "coś" [/quote]

    Pstrykne jakieś fotki w łikend, bo tak to nie mam nic, i się podzielę 😉 <!-- s;) -->

  • Witamy bardzo serdecznie na forum [b]FCP[/b] 🆗 <!-- s🆗 -->

  • Witaj na forum [b]FCP[/b] :zdrowko: <!-- s:zdrowko: --> .

  • Witaj 😄 <!-- s:D -->

  • [i]Witaj na forum[/i] [b]Fabia Club Polska[/b] [img]http://www.fcp.pl/forum/templates/subSilver/images/ranks/icon/icon2.gif[/img]

    Pozdrawiam
    sid