Witaj na forum Fabia Club Polska

Mapa Fotoradarow

Temat utworzony · 55 Posty · 50881 Wyświetlenia
  • [url=http://antyradary.phi.pl/mapa_fotoradarow/]Mapa Fotoradarow[/url]

  • teraz w Wałczu cywilne srebne mondeo z przyciemnianymi szybami krazy, obskakuje wszystkie trasy wylotowe z Wałcza, wiec trzeba sie pilnowac.
    hmm a tych przenosnych z tego co wiem to nie ma.

    01/06/07 mondea tez juz nie ma 🆗 <!-- s🆗 -->

  • Widzę że na tej mapie są już te najnowsze: http://motoryzacja.interia.pl/news/fotoradar-co-1850-metrow,1205559<!-- m --> co prawda jeszcze mają oczy pozaklejane (w weekend miały) ale nie znamy dnia ani godziny ;/

  • jeszcze jadąc na Rzeszów, to przed Trzcianą postawili jeden i na wjeździe do Rzeszowa przed samym znakiem "Rzeszów" również jeden, masakra....

  • W kwesti fotoradarów to jest pewien sposób ( choć oczywiście należy jeździć zgodnie z przepisami) pora roku sprzyja spadającym liściom. Więc jakiś duży moze się nam przykleić do rejestracji tak nieszczęśliwie ,że załoni jakąś literkę lub cyferkę, a za wycieraczką możemy miec wsadzoną ulotkę , która niestety zasłania naklejkę z numerem rej. Co za pech..... A zimą może się nam przykleić śnieg ..... do tablicy... 😉 <!-- s;) -->

  • Hehe niezły kombinator jesteś [b]koko[/b].

  • [b]KOKO[/b] niestety z a taki liść który oczywiści "przypadkowo" 😉 <!-- s;) --> przykeił sie do rejestracji można dostać mandat tak samo jak za przepaloną żarówkę np.z tyłu i policjanta nie będzie obchodziło że nie widziałem że nie wiedziałem itd.a wszystko zależy od tego na kogo się trafi.Powodzenia.

  • Ale bez przesady, jeśli idąc tym tokiem myślenia to profilaktycznie co kilka km trzeba zatrzymać się i sprawdzać czy jakiś liść czy śnieg nie przykleił się do rejestracji?

    Chyba tak nie jest. Zresztą i tak dużo zależy od człowieka, bo radar to można tak "ominąć".

    W Czechach jest tak, że policjant sam może wymienić żarówkę - gorzej jak kierowca nie ma zapasowej - wtedy ostry mandat.

  • [url=http://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/bezpieczenstwo/news/skuteczny-sposob-na-fotoradar,1302347,324]NOWY[/url] sposób na fotoradar wart przemyślenia 🙂 <!-- s:) --> .

  • To tak się zapytam przy okazji - ktoś wie, czy na trasie Jelenia Góra - Wrocław funkcjonuje przynajmniej 1 z 16 fotoradarów?
    Dodam, że na odcinku 100 km postawiono 16 fotoradarów 😄 <!-- s:D -->

  • UWAGA UWAGA

    Kraków ul. Andersa na wysokości os.Dywizjonu 303/ os.Strusia w kierunku Nowej Huty naładowany został dziś fotoradar, także ostrożnie powiadomić rodzine żeby ktoś na święta nie zaliczył zdjęcia

    [size=75][ [i][b]Dodano[/b]: 21-02-2012, 17:19[/i] ][/size]
    uwaga uwaga

    uważajcie na ten radar na andersa bo niby przekręcony ale jest pod dobrym kątem i nie wiem czy skubaniec od tyłu nie cyka fotek (chyba zurady maiały takie możliwości ) a że wtyki mam tylko w niebieskich a ITD sie teraz zajmuje śmietnikami to ciężko m powiedzieć w każdym razie coś wysyła i jakiś sprzęcior jest w środku

  • [quote="enemik"]uważajcie na ten radar na andersa bo niby przekręcony ale jest pod dobrym kątem i nie wiem czy skubaniec od tyłu nie cyka fotek (chyba zurady maiały takie możliwości ) a że wtyki mam tylko w niebieskich a ITD sie teraz zajmuje śmietnikami to ciężko m powiedzieć w każdym razie coś wysyła i jakiś sprzęcior jest w środku[/quote]

    ITD robi teraz fotki od tyłu. Nie wszystkie fotoradary ZURAD Fotorapid potrafią to robić (tylko modele C/CM). Więcej informacji nt. foto i wideo możecie znaleźć tutaj -> [url=http://www.fotoradary.net.pl]fotoradary.net.pl[/url]

  • Właśnie na Andersa stoi Zurad CM i jest nadal odwrócony "na odchodzące".

  • [quote="K0_VOITH"]odwrócony "na odchodzące".[/quote]

    na zakopiance też poodwracali zarówno ten na górze borkowskiej jak i ten w gaju wiec uważamy i tam...

  • Mapka dziala 🙂 <!-- s:) -->

    [color=#00FF00][b]KOKO[/b][/color] > błoto jest najlepsze na fotoradar 😄

  • W moich rejonach jest duzo zasłonietych radarow, ale i tak wiekszosc uwaza jak jedzie 😛 <!-- s:P -->

  • Jeśli ktoś poruszałby się DK1 z Katowic do Bielska to radzę uważać, można tam stracić prawo jazdy. Fotoradar ustawiony praktycznie przed każdym skrzyżowaniem

  • Uwaga na DK 163 w miejscowości Golce (powiat wałecki) stoi tam fotoradar oznakowany na żółto. Często jest odwracany i cały czas jest załadowany. Także jak będziecie wracać i jechać nad morze to uważajcie byście nie mieli pamiątki z wakacji w postaci kosztownego zdjęcia z punktami, a przy wylocie na Wałcz (jeszcze w terenie zabudowanym) często stoją z suszarką (minimum 3 razy w tygodniu).

    Pozdrawiam.

  • Jestem nad morzem i powiem, że fotoradarów na drodze jak mrówków.
    Wyjeżdżającym polecam aplikację na windowsa w nokii yanosik.pl bardzo pomocna jeśli chodzi o radary, fotoradary jak i jeżdżące patrole.

  • Ja też siedze teraz w Jastrzębiej Górze, a jechałem tam przez zagłębie radarowe. Trzeba bardzo uważać również tam, gdzie jest znak informujący o fotoradarze na odcinku ... km. W Szczecinku śmietnik (Fotorapid w obudowie o kształcie śmietnika) stał na takim odcinku koło drzewa. Można było go pomylić z kubłem na śmieci z przywieszoną lampą 😄 <!-- s:D -->.