Witaj na forum Fabia Club Polska

Archiwum

Temat utworzony · 4843 Posty · 325920 Wyświetlenia
  • [quote="khain"]W Elegance nie wszystko się zgadza:
    1.9 TDI ATD 74kW (101KM)
    rok produkcji: 2004, modelu: 2004, przed face liftingiem

    1. moja fabia ma hamulce bębnowe z tyłu
    2. tylko dwa zagłówki na tylnej kanapie
    3. brak uchwytów isofix
    4. brak tempomatu
    5. posiada obręcze kół ze stopów lekkich 6J x 14“[/quote]

    Po face liftingu są w/w elementy wyposażenia w wersji elegance

  • Trasa Nowy Targ- Nowy Sacz, stacja Schell w miejscowosci Harklowa Pb 95 4.99 🙂 <!-- s:) --> Kosmos. Ale coz zrobic?? My juz tego nie zmienimy i musimy lac:P

  • Witajcie

    Czy jest ktos na forum kto posiada oryginalnego PDF'a Skoda Auto z wyposazeniem Fabi Combi po FL (np 2005r) ?

  • chcesz sprawdzić swoje wyposażenie ? - zobacz po kodach z nalepki w bagażniku lub książce serwisowej.
    [url=http://rtnet.pl/vagdecoder/]TUTAJ je zdekodujesz.[/url]

  • Maly "update" jesli ktos jest zainteresowany to znalalzem u siebie...tak tak u siebie 😉 <!-- s;) --> (Mialem spiety z faktura za auto) cennik Skody Fabi 1 z 2005r po FL wraz ze cennikiem wyposazenia dodatkowego. Poskanowalem to do PDF'a. Niestety plik wyszedl 4.7MB

  • Witam! Pilenie potrzebuję program w C++ ,który znajduje największy dzielnik i najmniejszą wspólną wielokrotność danych n liczb naturalnych.

    Byłbym bardzo wdzięczny gdyby ktoś napisał ten program i podrzucił jakiś skrócony opis funkcji (co one robią).

    Będzie to mój pierwszy program więc proszę o wyrozumiałość. Zależy mi na czasie ponieważ wziąłem sobie dzień wolnego w pracy, żeby to ogarnąć ponieważ inaczej nie zaliczę semestru Sad Z góry ślicznie dziękuję.

  • spróbuj to:

    http://forum.4programmers.net/C_i_C++/48338-Problem_z_programem_Napisanie_NWD<!-- m -->

    jest tego dość sporo na necie, więc nie powinno być problemu 🙂

  • Polubiło już trochę osób i nie wiem kto jest kto 😛 <!-- s:P -->

    Pozdrawiam
    sid

  • dobrze ze wogole ktos w klilka 🙂 <!-- s:) -->

  • i ja też to lubię 🙂 <!-- s:) -->

  • I ja też lubię 🆗 <!-- s🆗 -->

  • Witam serdecznie,

    Poszukuje kierowcę(kat. B) oraz elektyka

    woj. śląskie

    Jeżeli ktoś jest zainteresowany proszę o kontakt:

    Brunon Foitzik
    793-044-677
    <a href="mailto:brunon_foitzik@o2.pl">brunon_foitzik@o2.pl</a><!-- e -->

  • Wszystkiego Naj dla Was . 🙂 <!-- s:) -->

  • Wyposażyłem moją Fabię w oponki Yokohama - rozmiar był 165/70R14 i taki oczywiście został 🙂 Gumy moim zdaniem są bardzo dobre i cenę też mają niezłą. Na lato także kupię Yokohamy 😉 <!-- s;) -->

  • Ja w pełni zgadzam się z tym co napisała gazeta. Jestem gorącym i praktykującym zwolennikiem używania kierunkowskazów podczas jazdy w lewo na skrzyżowaniach z ruchem okrężnym.

    Z całą pewnością muszę powiedzieć "NIE" stwierdzeniu, że na rondzie nie jedzie się w lewo, a jedynie w prawo - istna herezja! Znak C12 oznacza, że na skrzyżowaniu ruch odbywa się dookoła wyspy lub placu w kierunku wskazanym na znaku - jest więc to nakaz jazdy we wskazanym kierunku, a jeśli tak, to podobnie jak w wypadku nakazu skrętu w prawo/lewo za lub przed znakiem, powinno się używać kierunkowskazu, sygnalizując zamiar zmiany kierunku jazdy.

    Innym aspektem sprawy jest to, że w wielu wypadkach użycie "lewego kierunku" daje kierującym oczekującym na wjazd na rondo bardziej przejrzysty obraz zamierzanego kierunku jazdy auta poruszającego się po skrzyżowaniu, co nierzadko może poprawić płynność jazdy. Jeśli więc użycie lewego kierunkowskazu nie powoduje wprowadzenia w błąd innego uczestnika ruchu (w tym wypadku nie ma takiego niebezpieczeństwa), to dlaczego nie zasygnalizować zamiaru wykonania manewru skrętu w lewo bądź zawracania na rondzie... Na drodze nie jesteśmy sami, czego osobiście za kółkiem uczyłem swoich "uczniów"... 😉 <!-- s;) --> Lewy kierunek często ułatwia innym jazdę, a jego użycie nie jest błędem.

    Przypuszczam, że nikogo tym nie przekonałem do swoich racji, bo jak Polska długa i szeroka spór trwał, trwa i będzie trwać - wśród dziennikarzy, policjantów, instruktorów, egzaminatorów w WORD-ach i wśród nas - forowiczów FCP.

    Pozdr!

  • Jak widać na drogach i naszych rondach chyba nikt tego nie stosuje... O włączaniu prawego kierunku przed zjazdem z ronda nie mówiąc - no chyba, że ja mam takie szczęście i tak trafiam, że nikt nie sygnalizuje...

  • [b]jacekpk[/b] może trochę odbiegnę od tematu ronda (sorka). Rozumiem ze byleś instruktorem jazdy wiec odpowiedz mi na nurtujące mnie bardzo pytanie. Czemu nauka jazdy bardzo często a nawet nagminnie nie wjeżdża na torowisko np. na rondach gdy nie ma pojazdu szynowego w zasięgu wzroku ??

  • [b]Siemi[/b], nie potrafię udzielić Ci jednoznacznej odpowiedzi. Przypuszczam, że zasadniczą przyczyną jest niewłaściwy sposób nauki. Znam instruktorów, którzy przed przejazdem kolejowym/tramwajowym każą się zatrzymywać i "starannie" upewniać o możliwości bezpiecznego przejechania przez torowisko. Jest to oczywiście chore, ale wiem, że tacy nadgorliwi się zdarzają. Rozumiem, że nie chodzi Ci o sytuację, w której auto nie ma możliwości opuszczenia skrzyżowania i z tego powodu następuje zatrzymanie przed torowiskiem 😉 <!-- s;) --> A być może wynikać to także z postawy egzaminatorów, którzy takiego właśnie zachowania oczekują na egzaminie... tego typu "patologiczne" sytuacje znam... coprawda nie w Warszawie, dlatego 'na pewniaka' nie udzielę Ci odpowiedzi.

  • Ja jestem zwolennikiem "przypinania" kołpaków do felgi za pomocą zaciskowych opasek eletrycznych 😉 Nie jest to oczywiście żaden gwarant powodzenia, ale jak imbecyl :cenzura: (bo tak trzeba nazwać tych którzy kradną kołpaki, szczególnie te noszące ślady zużycia) będzie mieć w pobliżu inne auto bez opasek, a akurat noża w kieszeni zabraknie, to może oszczędzi właśnie moje auto i zabierze innemu 😉 <!-- s;) --> Nic innego zrobić się z tym chyba nie da...

    p.s. należy pamiętać o wożeniu ze sobą jakichś nożyczek lub noża - w razie konieczności zmiany koła :hyhy:

  • Pytanie - zagadka :] <!-- s:] -->

    Wie ktoś co oznacza "gong" (taki sam jak przy pozostawieniu włączonych świateł - tylko że dźwięk pojawia się raz, nie jest ciągły) rozlegający się w Fabii* przy temperaturze -4 oraz 4°C? Przypuszczam, że wiecie o czym mówię 🙂 Ja za pierwszym razem zgłupiałem i nie wiedziałem co się dzieje... Zapytałem kumpla, który również ma Fabię 07' - powiedział, że ma to samo, ale też nie wie o co chodzi i przestal zwracać na to uwagę 🙂 Szukałem w instrukcji obsługi informacji na ten temat i nie znalazłem :zdegustowany: Czemu akurat -4 i 4 - nie dziwiłbym się gdyby "pikało" przy 0,0...

    *dźwiękowi towarzyszy miganie wskazania temperatury na wyświetlaczu komp. pokładowego