Witaj na forum Fabia Club Polska

Archiwum

Temat utworzony · 4843 Posty · 326088 Wyświetlenia
  • no ja mam podobnie jak Ty

    Ale możesz być pewny że nowe, lepsze auto szybko ukoi ból po sprzedaży poprzedniego autka. I tego Ci życzę 😉 <!-- s;) -->

  • jak to mówią: człowiek cieszy się z auta 2 razy, gdy je kupuje i gdy je sprzedaje.
    ja moją już mam prawie 7 lat i .... nie wiem jak bedzie przy sprzedaży 😄 <!-- s:D -->

  • eh dzisiał widziałem transport nowych fordów fiesta przemierzających Opolską to była masakra auta były upakowane na wcisk stykały sie zderzakami nie ważne że sie ruszają i poocierają pogną polak wszystko wypoleruje i naprawi :cenzura: :cenzura: :cenzura: a potem ktoś odbiera nowke z salonu :cenzura: :cenzura: :cenzura: :cenzura: <!-- s:cenzura: -->

  • [quote="enemik"]stykały sie zderzakami nie ważne że sie ruszają i poocierają pogną [/quote]
    między zderzaki dają takie kawałki pianki co by sie nie porysowały autka

  • swoją Fabie sprzedałem około 2 tygodnie temu, po prawie 4 latach, także dopiero następnego dnia do mnie dotarło że auto sprzedałem 🙂 <!-- s:) -->

  • wierz mi ale one nie stykały sie tylko tymi niebieskimi piankami a lakierem były konkretnie upchane na jednym widac było że zderzak ugiął sie :cenzura: :cenzura: <!-- s:cenzura: -->

  • Panowie uwaga mimo panujących korków w Krakowie na opolskiej kiedy robi się luźniej Wystawiany jest fotoradar na kładce nad opolska takze noga z gazu w obie strony pstryka i niestety chyba będę miał pocztówkę :cenzura: :cenzura: :cenzura: :cenzura: :cenzura: <!-- s:cenzura: -->

  • [quote="MirekS"]
    Uważam, że trochę nie trafnie to sformułowałeś i postaraj się nie używać więcej takich
    [/quote]

    Cieszę się że jednak ani and62 ani zaber nie posłuchali cię i nie poszli do salonów z miernikami lakierów:P

  • [quote="zaber"]
    Nie mam zamiaru tez od razu jechac z nim na stacje diagnostyczna no chyba ze wyczuje ze cos nie gra wtedy jest to oczywiste.
    [/quote]

    ja pojechalem dla swietego spokoju zeby wiedziec co jest grane i spac spokojnie
    kiedys na TVN TURBO pokazywali jak facet wyjechal z salonu prosto w samochody na parkingu bo uklad kierowniczy sie zablokowal :szok: <!-- s:szok: -->

  • Dziś jade po papiery do salonu to Wam opisze jak było.

    Jak sie ma pecha to i nowe z salonu sie rozleci po przekroczeniu progu salonu.
    Ja sobie tak po cichu mysle ze przeciez jest jakis procent tylko tych "nówek" wiec mam nadzieje ze na mnie nie trafi i nie bede gosciem TVN-u.
    Felicia byla OK, Fabia byla OK wiec oby nie do 3 razy sztuka?!

  • [quote="zaber"]Dziś jade po papiery do salonu to Wam opisze jak było.

    Jak sie ma pecha to i nowe z salonu sie rozleci po przekroczeniu progu salonu.
    Ja sobie tak po cichu mysle ze przeciez jest jakis procent tylko tych "nówek" wiec mam nadzieje ze na mnie nie trafi i nie bede gosciem TVN-u.
    Felicia byla OK, Fabia byla OK wiec oby nie do 3 razy sztuka?![/quote]

    a jakiego ROOMSTERA bierzesz?

  • Dzięki, pomykam tam co dzień.

  • Proszę się przyznać kto sprzedaje fabię, bo nie mogę z nikim skojarzyć autka.

    [url=http://allegro.onet.pl/skoda-fabia-elegance-1-9-tdi-zadbana-i1266148525.html]Link[/url]

  • [quote="and62"]moze nie uwierzycie ale ja zrobilem inaczej
    zadzwonilem do FEDERACJI KONSUMENTOW i tam mi poradzili zebym otrzymal od dilera pismo oficjale ze auto jest nowe i nie posiada zadnych wad ukrytych. [/quote]

    kolego 🙂 <!-- s:) -->

    tak się zastanawiam, że przecież jeżeli dealer wystawi ci taki papier, że wszystko jest ok to tylko zabezpiecza dodatkowo swój interes, bo przecież on zapisał, że auto nie było uszkodzone; w momencie gdy np. wyjdzie ci parch na lakierze, a ty nic nie naprawiałeś samemu tzn. poza ASO pojedziesz do niego to on może powiedzieć, że naprawiane samemu i tracisz gwarancie, a wyjechałeś autem uszkodzonym z potwierdzeniem, że jest zgodne! i tu jest właśnie cały problem, że taki dokument na którym dealer potwierdza, że nie ma wad ukrytych i pojazd jest nowy nie był uszkodzony to cała odpowiedzialność spada na twoje właśnie barki;

    wydaje mi się jednak, że można się zabezpieczyć chociaż częściowo tak sobie pomyślałem, że w momencie odbioru samochodu tzn. w protokole zdawczo odbiorczym napisać dodatkowo uwagę w której będzie napisane dokładnie co zostało sprawdzone np. wizualnie sprawdzono lakier pod kątem zarysować i widocznych wgnieceń oraz odbarwień, sprawdzono działanie urządzeń zainstalowanych w samochodzie, wyposażenie, działanie drzwi, jakość pokrycia tapicerki etc. tylko to co sprawdziłeś; nic nie wspominać o podwoziu, zawieszeniu, grubości lakieru, diagnostyce komputerowej, bo przecież nie masz ani urządzeń ani wiedzy 🙂

    co o tym myślicie?

  • [quote="and62"]

    a jakiego ROOMSTERA bierzesz?[/quote]

    Mój Roomii to - 1.2 TSI 85km - Style+pakiet Sound

    [size=75][ [i][b]Dodano[/b]: 14-10-2010, 17:41[/i] ][/size]
    Byłem w salonie i widziałem swoje cudo a włąściwie narazie tylko to co mogę zobaczyć.

    Maska, dach zabezpieczone przylepioną nazwijmy to białą folia ochronna, wśrodku folie wszędzie gdzie się da.
    Więc nie wiem narazie jak wygląda, umyją wypolerują i będa mądrzejszy.

  • a co gorsza byłem pierwszym który powiedział o tym przez CB :cenzura: :cenzura: <!-- s:cenzura: -->

  • ja swojego nie planuje sprzedawac .. smigam fabka od nowosci takze wiem gdzie co i jak ...

  • [quote="zaber"]
    Mój Roomii to - 1.2 TSI 85km - Style+pakiet Sound
    [/quote]

    Ale czemu 85KM a nie 105? nie opłacało się zapłacić 2000zł za dodatkowe 20 koni?

  • Nie wiem czy nie opłacało się, tak wybrałem, właściwie to poszedłem zamówć 70km wersje ale córka wybrała kolor a żona zażądała mocniejszego silnika. I jak narazie każdy zadowolony. Ja mam gigantyczny bagażnik, żona silnik a córka kolor!

    Co do 105km, nie wiem czy nie jest zabardzo wysilony jak na te pojemność, wiem że technika już nie ta co kiedyś bywała ale jakoś tak mi w głowie coś mówiło.