Witaj na forum Fabia Club Polska

Archiwum

Temat utworzony · 4843 Posty · 326088 Wyświetlenia
  • Znalazłem ostatnio na allegro climartonic do fabi. Ciekawi mnie czy było by ciezko zamienic pół automatyczna klime na climatronic??????

  • [quote="Zygus"]
    [url=http://www.allegro.pl/item249168231_szybka_licznika_skoda_fabia.html]szybka licznika, ktos szukal ostatnio[/url][/quote]

    [b]Hildek[/b] 🙂 <!-- s:) -->

  • dobre jaja Adaś bo ja też miałem obrone w ten dzień, może też miałeś o 11.30 ? 😛 <!-- s:P --> również gratuluje Panie mgr.

  • no to gratsy dla jesiennych magistrow :zdrowko: ja juz mam papier od pol roku ale zamienilbym go na kolejen 5 lat studiow :oczami: moze ktos chcialby sie zamienic :?: :luka: <!-- s:luka: -->

  • Ciekawe jak się skończą w salonach Fabie 1 ,ile ludzi będzie kupować 2 no i jaki będzie ranking sprzedaży nowych samochodów.
    Mam obawy że Fiat znowu będzie w czołówce co już widać na naszych ulicach.
    Poczekamy zobaczymy.

  • Ja musze powiedziec ze jednak te fabkie 2 nie najgorzej sie sprzedaja, widac ich coraz wiecej na ulicach.

  • z wyglądu Linea bardzo mi sie podoba, ale wnętrze takie jakieś podobne do fabi 2. przynajmnej takie mam odczucie, ale co mnie zastanaowilo silniczek 1.3 MultiJet 16v 90KM ma praktyczne identyczne wyniki co do predkosci max i przyspieszenia co skoda fabia 1.4MPI 16V 75koni, wagowo moze minimalnie ciezsza jest linea no ale mocy tez ma odpowiednio więcej, a wyniki nie powalają. Chociaż ich spalanie jest niewielkie co jest niewątpliwym atutem

  • Panowie chciałem jeszcze napisać że wydaje mi się iż Nowych Punto przybywa więcej niż nowych Fabii, ale to może tylko złudzenie.
    Jeszcze jedno mam Fabię ponad 7 lat od nowości w tym samym czasie kolega kupił to wstrętne Punto ,różnica między nami jest taka że on nie wymienił w Fiacie nic a ja w swojej Niemieckiej Skodzie dużo jak na przebieg 84000 km. Nie rozwlekam tematu że komfort w naszych Fabkach jest o niebo lepszy, czy montaż itd ale awaryjność wbrew opiniom nie jest taka prawdziwa w stosunku do wszystkich marek. Inny kolega po przesiadce z starego Punto do nowego Polo po roku go sprzedał ( jak skończyła się gwarancja)i kupił Nowe Punto bo miał dość jeżdżenia do serwisu VW.
    Nie pisze w obronie Fiata tylko wydaje mi się że nasze autka nie są takie idealne jak myślimy albo chcemy myśleć.
    Ja sam Fiata bym nie kupił (a ładne są).
    :mur: <!-- s:mur: -->
    Pozdrawiam Wiesiek

  • [quote="wiesiek3d"]Panowie chciałem jeszcze napisać że wydaje mi się iż Nowych Punto przybywa więcej niż nowych Fabii, ale to może tylko złudzenie. [/quote]

    Mozliwe, ale chyba nowe punto pojawilo sie wczesniej niz nowa fabia.

  • Grande punto jest o wiele ładniejsze niż fabiaII i podobno materiały są dobrej jakości.Ostatnio w auto świecie opisywali modele i wszystko to samo gówno nawet mercedesy sie dużo psują

  • bardzo fajne i przydatne info ale właśnie może udałoby się je posegregować?? bo ja mam elegance z 2001r. i nie mam tempomatu on chyba był w standardzie dopiero od 2002r

  • 111,50 :super: <!-- s:super: -->

  • 112,70 zł
    Jak szaleć - to szaleć! :hurra: <!-- s:hurra: -->

  • 113,90

  • prawda jest taka auto w salonie trzeba ogladac tak jak na giełdzie.

    Mam znajomych w kilku salonach i malowanie elementów to częsta praktyka. Przewaznie to tak wygląda ze na co drugiej lawecie cos się zarysuje w transporcie czy rozłdunku (czasami nawet spierdoli z lawety) a auta przewaznie sa juz zafakturowane na dilera.
    Szkody są pokrywane z obowiązkowego ubezpieczenia firm przewozowych lub laweciarza (duzo prywaciarzy wozi nowe wozki). I teoretycznie salon powinien zrobic kilka zdjęc przed naprawą i poinformowac kupujacego co i w jakim zakresie było robione, ale nikt tego nie robi i niezawsze z chęci zysku.
    Nikt nie chce kupowac nowego robionego samochodu gdy dotyczy to powazniejszych marek np. bmw za kilkaset tysięcy, takie auto staje się niesprzedawalne nawet bez marży salonu.

    Wiekszosc osób nigdy nie dowie się ze miało robione auto chyba że przy sprzedazy jak trafi na fachowca.

    W salonie tez trzeba oglądać wszystko

  • 115,10 :hurra: <!-- s:hurra: -->

  • Zastanawiam się ostatnio na zamianie fabii I (hatchback) na fabię II w wersji kombi (która będzie dostępna w przyszłym roku). Chciałbym się od was dowiedzieć czy warto? Może ktoś już jeździ nową fabia i ma porównanie. Chodzi mi głównie o część praktyczną, nie o silniki (benzyna czy disel) czy o wygląd (która ładniejsza).
    A może posiada ktoś wiedzę na temat innych kombiaków w cenie do 55 tys. (Kia itp). Z chęcią bym poczytał na ten temat.

  • :zdrowko: 116,30 zł :zdrowko: <!-- s:zdrowko: -->

  • 117,50 :hurra: <!-- s:hurra: -->

  • 118,70