Witaj na forum Fabia Club Polska

Polecane warsztaty!!

Temat utworzony · 54 Posty · 45762 Wyświetlenia
  • [quote="Latro"]A ja szukam kogoś z Łodzi lub okolic, mam problemy ze wspomaganiem.[/quote]
    Polecam ASO w Dobroniu...

  • ASO na pewno godne polecenia, ale finansowo... :zdegustowany: <!-- s:zdegustowany: -->

    Jeśli ktoś szuka regeneracji przekładni kierowniczej albo pompy wspomagania to w Łodzi polecę dwa miejsca:

    Przekładnie Łubinowa - (nr 13) tel. (42) 634-79-97
    http://maglownica.com Regeneracja - Przędzalniana 6 tel. (42) 679-17-88

  • Jeżeli szukacie dobrego warsztatu we[b] WROCŁAWIU[/b] to polecam AUTO SERWIS M.KRAKOWIAK.
    Zajmują się tam głównie autami koncernu VW oraz Opla . Mają rzeczowe podejście do tematu, zawsze jeśli klient chce lub nawet sam się nie zapyta. Dowie się co i dlaczego ma zostać naprawione.

    Dojazd: Od Centrum Handlowego KORONA trzeba jechać w kierunku Centrum Miasta (Mosty Warszawskie)
    100m przed skrzyżowaniem(ze światłami) z ulicą Czajkowskiego, mieszczą się po prawej stronie
    Adres_ ul. Bolesława Krzywoustego 6 - 12
    Telefon 513-333-334
    http://www.spedmax.pl<!-- w -->

  • Miałem przyjemność sprawdzić ASO Zimny w Łodzi przy ul. Wójtowskiej.

    Diagnostyka niedziałającego wspomagania - 80zł.
    Wymiana pompy wspomagania - 200zł.

    Wszystko w końcu działa jak powinno, więc jestem zadowolony z ich usług.

  • W Opolu polecam serwis na ul. Solskiego (Nowa Wieś Królewska). Parę rzeczy już tam robiłem i ogólnie nie mogę narzekać.

  • Witam,

    Czy ktoś z Warszawy lub okolic ma do polecenia jakiś dobry warsztat??

    Musze jechać z moją fabką na przegląd, gdyż wydaje mi się że być może jest coś ze skrzynią albo sprzęgłem i/lub zawieszeniem silnika i pół osi napędowej... :mur: <!-- s:mur: -->

  • W Olsztynie polecam warsztat na ul. Kajki. (Wjazd na zaplecze byłego WKU na ul Kopernika). Naprawia elektrykę i mechanikę. Ceny niezbyt wygórowane. Byłem dwa razy, a wziął za jedną wizytę bo czekałem na część.
    Gdyby ktoś był zainteresowany proszę pisać na GG 10652074 wytłumaczę dokładniej jak dojechać.
    Pozdro.

  • Auto serwis Motus,
    Opole, Solskiego 25,
    specjalizacja SKODA,
    tel 77 454 53 60

  • Serwis który mogę polecić, robią solidnie, tanio, w miarę szybko. Są uczciwi. Póki co naprawiałem u nich autko 2 razy. Raz wymiana oleju i filtrów ze wszystkim sie zmieściłem jakoś w 150zł chyba z tego co pamiętam, no i raz część zawieszania.

    Sklep Auto Części, Mechanika Pojazdowa, Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów:

    PIECHULSKI
    ul. Ceglana 2
    Wałbrzych

    <a href="mailto:piechulskiwarsztat@wp.pl">piechulskiwarsztat@wp.pl</a><!-- e -->
    tel. 74 848 04 15
    kom. 0 509 285 552

  • Odświeżając - co nieautoryzowanego w Rzeszowie lub okolicy?

    Korzystałem z ASO Mielec i mam b. dobre wspomnienia, korzystałem z ASO Rzeszów i mam mocno niemiłe wspomnienia.

    Korzystałem potem z Szik w Tyczynie pod Rzeszowem (mają autoryzacje Boscha) - było nieźle aż do teraz kiedy im odbiło z cenami za części - za piastę z łożyskiem (zamiennik) ponad 180 zł (prawie tyle co oryginał) - kapnąłem się przy rachunku, bo miało być "góra 120 zł", teraz za zamiennik chłodnicy wołają 500 zł (!!!) + 150 wymiana + "ponad 100 zł trójnik przy głowicy" - więc chyba właśnie zakończyliśmy współpracę...

    Z góry dzięki za pomoc!

  • Polecam:

    http://www.klinikapolysku.pl/<!-- m -->

    powołujcie się na Piotra z fabii = obiecane zniżki

  • KRAKÓW

    [quote="MirekS"]1. Kraków
    2. Serwis Skoda p. Andrzej S.; Kraków ul. Prandoty 6
    [/quote]

    Wymieniałem tam prowadnicę szyby (czy jak to się tam zwie) w przednich drzwiach. Udało mi się to zrobić tego samego dnia, w którym szyba opadła, także w tej kwestii duży plus. Zrobione sprawnie (mechanik p. Krzysztof), działa bezproblemowo. Na stanie mieli zamiennik, wiec z częściami nie było problemu.

    Z drugiej strony - przyjechał do nich chłop fabką z niedziałającym wspomaganiem kierownicy, chcieli mu wymienić pompę wspomagania. Pogadałem z chłopakiem. koniec końców okazało się, że miał przegniłą sławetną wiązkę (napisał mi parę dni później). Także dobrze wiedzieć, co jest do zrobienia w aucie przed wizytą w warsztacie.


    http://www.skoda-pogwarancyjnie.pl/<!-- m -->

    Jeśli można poczekać parę dni, warto umówić się na wizytę u p. Ireneusza. Koszty niższe, niż na Prandoty, ale trochę może trwać zamawianie części. Wymieniałem zamek (miałem własny), zrobione sprawnie i bezproblemowo. Z pewnością będę korzystał z tego warsztatu w przyszłości.

  • Zgadzam się z przedmówcą!!! Śmiało polecam ten warsztat w Krakowie. Wymieniałem tam dzisiaj pompę wspomagania - naprawa szybka, sprawna bez zacięć - oprócz tego panowie posprawdzali, regulowali..itp. No i oczywiście ŚWIETNA CENA!!!! BARDZOOOOOOOO POLECAM TEN WARSZTAT!!!!!

  • W czwartek zakładałem instalację gazową w Alfa LPG w Krakowie na Zbożowej 2

    http://www.alfa-auto.pl/<!-- m -->

    Zrobione w ciągu jednego dnia, zrobiłem trasę Kraków - Wrocław - Karpacz i z powrotem w weekend, głównie autostrady, więc przeciętnie 3,5 - 4 tys obrotów przez parę godzin, wszystko gra i działa.

  • Jaką założyli [b]Ci[/b] instalkę i ile [b]Cię[/b] to kosztowało (jeśli można spytać?) oraz gdzie masz i jak dużą butlę.

  • Witam

    Moglby ktos zapodac namiary na jakis nieautoryzowany godny polecenia warsztat w Zabrzu lub okolicach?
    Głownie chodzi o skrzypiace przednie zawieszenie, a i obroty na jalowym zaczynaja spadac.

  • warsztat w Rudzie Śląskiej - tel.: 609536076. sam korzystałem i nadal korzystam.

  • Cześć,
    Szukam warsztatu w okolicach Gorzowa wlkp.

  • [quote="MirekS"]1. Kraków
    2. Serwis Skoda Kraków ul. Prandoty 6[/quote]

    Na Prandoty to już większość znam. Ja najlepsze doświadczenie mam z tym drugim Andrzejem, tzn Andrzej K. Andrzej S do elektryki... i nie do końca (czytaj niżej) ale do mechaniki zdecydowanie ten drugi Andrzej, co sie lekko jąka. Gość robi wiele inny marek i zna się na robocie. NIe polecam Rysia. Potrafi być niemiły, raz mnie wyrolował z terminem...tzn przyjechałem...czekałem ponad godz a on nie przyjechał. Dzwoniłem ..nie odbierał. Straciłem przez niego pół dnia....i nie oddzownił z przeprosinami...a miał mój numer. Ten drugi elektryk....to kupa cwaniaka. Liczy sobie za każdą duperele....nic nie pomoże extra....tak jak ten drugi Andrzej K, który jest pomocną poczciwiną.

    Andrzej S nie chciał do końca zdiagnozować mojej pompy wspomagania....bał sie ruszyć wtyczki twierdząc że jak sie coś ukruszy to już pompa na 100% do wymiany ( a wtedy raz chodziła ..raz nie) Więc wyjechałem od niego bez ostatecznej diagnozy...i sam nie wiedziałem co robić a zapłaciełem mu 50zł. Andzej S mówił, że raczej wiązka jest ok....raczej czujnik jest ok....że raczej pompa....wszystko było z niepewnością...a ja ...tzn małżonka jeździła z zanikiem wspomagania przez miesiąc....i klęła....bo Andrzej kazał czekać aż wspomagania całkiem szlag trafi. Na szczęcie zdobyłem namiar na elektryka z ASO (na fuchę), który dał diagnozę z miejsca. W dodatku gość za ASO zrobił test akumulatora i sie okazało że aku złom....a ja nie wiedziałem bo auto paliło od kopa. Także słaby aku dodatkowo rozłączał pompe.... a Andrzej S nie sprawdził w ogóle aku. Także nie dokońca polecam Andrzeja.

  • [b]kaliope[/b] wiem sam nieco się przejechałem na p.Andrzeju i już tam nie jeżdżę ponad 3 lata. Jednak posta nie usuwałem z tego względu, że część osób korzysta z tego warsztatu i jest zadowolona, jednak zaraz to zrobię.
    Teraz jak mam jakiś problem z którym sobie nie radzę korzystam z usług p. Irka, namiary do niego mam w podpisie.
    Pozwól, że za edytuje [b]Twego[/b] posta i z mojego cytatu usunę imię i tel. Mój post też zaraz zmodyfikuje, nie chcę by ktoś korzystał z tego tel, a potem mnie przeklinał.
    Podaj kogo byś konkretnie stamtąd polecił to wrzucę jego dane do mojego pierwszego postu.