Witaj na forum Fabia Club Polska

Spot Katowice / Kraków i okolice

Topic created · 2963 Posts · 265032 Views
  • Panowie serdeczne dzięki za miłego Spocika, oby więcej takich, w lepszych warunkach, i tańszych knajpach 🙂 albo w ogóle w terenie z grilem nad wodą 😄 <!-- s:D -->

    Wszyscy cali i zdrowi? Okazało się że najgorsze warunki były na DK86, DK94 i A4 a miejskie w Sosnowcu mokre i czarne 🙂

    Pozdrawiam i do zobaczenia 🙂

  • Kapi a co ja jadłem 😄 <!-- s:D --> ?

    Pozdrawiam
    sid

  • Ja również dziękuje wszystkim za miło spędzony czas, miło było poznać, może następnym razem pogoda będzie lepsza 😛 Co do powrotu to masakra... DK 81 TRAGEDIA... 2 godzinki z przerwą na ... 😛 <!-- s:P -->

    [size=75][ [i][b]Dodano[/b]: 14-01-2012, 18:15[/i] ][/size]
    PS. Też z chęcią obejrzę fotki 😉

  • Chciałem wam zrobić niespodziankę i przyjechać na spocik. Lekko nie wyszło. Spóźniłem się 47 min. , ale grupie fabek stałem swoją; zapodam foto do galerii.

    Ogólnie nie jestem zadowolony że tak wyszło 😞 <!-- s:( -->

  • spocik zaliczamy do udanych 🙂 frekwencja super 🙂 tylko powrót z katowic do bytomia ok 2 godziny :zly: to juz była porażka :zly: <!-- s:zly: -->

  • Dzień doberek. I ja już dotarłem szczęśliwie do domu wczoraj choć melduję się dopiero dzisiaj. Miło było znowu się spotkać. Dzięki [b]DJ MLODY[/b] za gadżety oraz dla [b]Sid[/b]a za dostarczenie ramek - ramki zamontowane choć muszę się przyzwyczaić do nowego wyglądu. Ahaaha...jazda z SCC do IKEI była poprostu mistrzostwem a późniejszy powrót do domu w stronę DG również nie należał do przyjemnych....2 bieg.....alleluja i do przodu. Przydały by się jakieś kolce na oponach :mur: <!-- s:mur: -->
    Dzięki i do nastepnego 🙂

    A tu macie małą geleryjkę zdjęć pamiątkowych: https://picasaweb.google.com/102990233523182751763/SpotKatowice14012012

  • Haha, to ja wróciłem do domu szybciej od was 😄 <!-- s:D -->

    Pozdrawiam
    sid

  • Ładnie się prezentujecie 🙂 Najlepsze ujęcia wam wyszły z zaparkowaniem na parkingu czyli ost. i 4. zdj. od końca 😉 <!-- s;) -->
    Na następny może się postaram zajechać 🙂 a Co byście powiedzieli na spot w Tarnowie :?: :chytry:

  • Dzięki za foty [b]Pulstar[/b], jak ściągnę foty od Michała to wrzucę tutaj link do picassy.
    Do następnego :zdrowko: <!-- s:zdrowko: -->

  • [quote="sid"]Kapi a co ja jadłem ?[/quote]
    pielmienie - nie pamiętasz :?: 😄 <!-- s:D -->

    dzieki za tak liczne przybycie - jak pisałem kto chciał to przyjechał :zdrowko:
    Młody - thx za gadżety 😉

    powrót do domu to faktycznia masakra była ale tylko na wysokości Silesi - później na wiadukcie i dalej na DTŚ - elegancko i "prawie" czarno . Najgorsi byli kierowcy na letnich kapciach :...: wtedy korek sie robił .

  • Super fotki, Dzięki [b]Pulstar[/b],

  • jak wiadomo prawie zawsze są "problemy" że zgraniem i ustaleniem terminu to może by tak pomyśleć nad marcem. co wy na.to ?

  • [quote="enemik"]jak wiadomo prawie zawsze są "problemy" że zgraniem i ustaleniem terminu to może by tak pomyśleć nad marcem. co wy na.to ?[/quote]

    śmiało 😉 <!-- s;) -->

  • znowu przegapilem...ja juz sie nie pisze ale jakby co to bede inko gnito z przyczajki

  • No właśnie może trzeba ruszyć z jakimś spocikiem??? 😉 Teraz wypada na KR o ile dobrze pamiętam :niepewny: <!-- s:niepewny: -->

  • tylko nie następna sobota 😕 <!-- s:/ --> prosze ... [tj. 25.02.12]

  • spoko [b]wroni[/b] spot planowany jest na marzec a mamy jeszcze luty 🙂 <!-- s:) -->

  • to co spotykamy sie w sobote 25 luty , bede w Krakowie 🆗 <!-- s🆗 -->
    a może mnie ktoś na :dyskusja: kawke zaprosi 😉
    może pod Inter Auto Kraków ul. Kocmyrzowska 1a po obiadku :luka:

  • To może spocik 25 lub 26 lutego w Krakowie??? 🙂 Kto chętny??? 🙂 <!-- s:) -->

  • [quote="Loni"]To może spocik 25 lub 26 lutego w Krakowie??? 🙂 Kto chętny??? 🙂 <!-- s:) -->[/quote]

    jak juz wyzej pisalem 25 odpada 26 moze być lecz lepiej byłoby w marcu tak jak pisał [b]nicram[/b]

Log in to reply