Witaj na forum Fabia Club Polska

Ulotka klubowa FCP

Temat utworzony · 31 Posty · 53145 Wyświetlenia
  • [b]zawada[/b], słabo szukałeś. Kliknij w migający napis "Zobacz jak zostać klubowiczem".

  • Może zaczniemy ponownie ulotkować FCP ?
    Przydadzą nam się nowi klubowicze !

    Teraz pytanie czy jedziemy na tych ulotkach które są czy zrobimy nowe ?
    Jutro sam wydrukuję 50 sztuk i dam pod wycieraczkę.

  • Będzie nowy projekt ulotki 🙂

    Pozdrawiam
    sid

  • Ostatnio jednego fabiowicza to chciałem zatłuc a nie zapraszać do klubu. Wysiadł na parkingu pod sklepem osiedlowym, wyciągnął zza siedzenia worek ze śmieciami, położył na trawie za autem i usiłował odjechać... niestety mu się nie udało i mimo odgrażania się , że ma wyje*** na monitoring i straż miejską, którą go postraszyłem, worek zabrał.... chamstwo.

  • I weź tu człowieku dogódź każdemu :mur: <!-- s:mur: -->

  • [b]K0_VOITH[/b], wstyd się przyznawać że był to klubowicz.Poza tym popieram to że zwróciłeś uwagę.Dobra postawa tak 3mać. :super: <!-- s:super: -->

  • [quote="K0_VOITH"]Ostatnio jednego [b]fabiowicza[/b] to chciałem zatłuc a nie zapraszać do klubu.[/quote]
    [quote="marcing040381"]K0_VOITH, wstyd się przyznawać że był to [b]klubowicz[/b].[/quote]
    Marcin, na szczęście to nie był klubowicz 😉 <!-- s;) -->

  • [quote="zdono"][quote="K0_VOITH"]Ostatnio jednego [b]fabiowicza[/b] to chciałem zatłuc a nie zapraszać do klubu.[/quote]
    [quote="marcing040381"]K0_VOITH, wstyd się przyznawać że był to [b]klubowicz[/b].[/quote]
    Marcin, na szczęście to nie był klubowicz 😉 <!-- s;) -->[/quote]

    Nie był nie był... za to miał dziary na rękach i myślał że może zawojować świat.
    Żona się trochę bałą, żeby się nie wrócił zemścić na moim pudełku... ale taki świat.

    A co do ulotek - wiem że działają, sam o zlotach klubu wartburga dowiedziałem się z ulotki.

  • Tak w temacie tego śmiecenia: u mnie na osiedlu jest ten sam problem. Doszło do tego, że musieliśmy we wspólnocie wymóc montaż altanek z kłódkami. I częściowo pomogło - już nie przywożą nam śmieci. Problemem jest natomiast okoliczny plac targowy, który mimo, iż ma własny śmietnik, notorycznie korzysta z naszego. Ktoś życzliwy dorobił klucze do kłódek przekupkom...

    A w kwestii ulotek - na okolicznych parkingach stoi nieco Fabek, więc mogę podrukować i powkładać. I w końcu samemu się zapisać, co niedługo uczynię.

  • No właśnie moi Drodzy bo będą banany :offtopic: :ban?: 😉 <!-- s;) -->

  • Wszystko martwe 😢 <!-- s😢 -->