Witaj na forum Fabia Club Polska

[Inne] Przyciemnianie szyb - temat zbiorczy

Topic created · 164 Posts · 53392 Views
  • w sumie jest to dobry pomysl mi by do czarnego pasowalo takie przyciemnienie a to jest cena z folia już :?: <!-- s:?: -->

  • W Krakowie /adres i namiary w linku wyżej/ koszt przyciemnienia folią 3M Panther 5-ciu szybek koszt 400zł 🆗 <!-- s🆗 -->

    Ps. ja ciągle się waham bo mam coraz częstsze spotkania z "niebieskimi smerfami" :rozpacz:

  • Witam

    Chciałbym się zapytać was Koledzy i Koleżanki czy ktoś może używał takiej o to foli: http://moto.allegro.pl/folia-do-przyciemniania-szyb-50x300-atest-5-odcien-i1546398761.html<!-- m -->.

    Jaki polecacie odcień? I jaki wymiar foli 50x300 czy 75x300 ?

    Pozdrawiam Michał

  • link nie trybi

  • A właśnie korzystając z tego ze kolega założył temat o przyciemnianiu szyb to chciałbym zapytać czy ktoś orientuje się jaki jest kosztu usługi przyciemnienia szyb...(dwie tylne boczne, i tylna) folia + usługa

  • Ja polecam tylko i wyłącznie folię 3M 🙂 w maju taką właśnie folią będę przyciemniać szybki 😉 <!-- s;) -->

    [b]Zdono[/b] ok 400 zł za 5 szyb a za 3 ok 250 zł tak słyszałam 😉

  • [b]Loni[/b], 5 szyb czyli przednie boczne tez? a jak to wygląda w świetle prawa? bo przednie maja mieć 70% przejrzystości...

  • Oficjalnie nie powinny być przyciemnione przednie szybki. Znajomy jak miał u siebie boczne przednie przyciemnione, to nie chcieli mu przeglądu zrobić. Powiedzieli, że albo zrywa folie, albo wyjeżdża. A wcale nie miał jakoś nadzwyczajnie przyciemnionych tych szybek...

  • [b]zdono[/b], w swietle prawa musisz miec przepuszczalnosc przednich 70 % obecnie masz ok 85% .. co bys nie nakleil to bedzie wg prawa za ciemno .. ja smigam z przepuszczalnoscia 35%, jestem po 2och kontrolach miskow i kilku przegladach i jak narazie spoko 🙂 wiadomo ze w "kazdym" zakladzie nie podbija dowodu .. musi byc lekko zaprzyjazniony 😉 <!-- s;) -->

    folia to 3M Panther 35 .. w polaczeniu z klima daje swietne efekty jak na zew panuje 50 w sloncu 🙂

  • [b]xrolex23[/b], [b]Wojtas[/b], no właśnie.. tak jak napisaliście o przednich szybach tak myślałem.. dlatego nie chce się w to bawić, bo trafie na zły humor miśków i będę rwał... dlatego pytałem tylko o tylne boczne i tył.. 🙂 <!-- s:) --> a cena jaka?

  • ceny podała [b]Loni[/b] kilka postow wyzej

  • ok to ja jutro będę dzwonił i się dowiem ile kosztuje u mnie.. 🙂 <!-- s:) --> a jeszcze jedno pytanie: jaki jest czas oczekiwania na auto?

  • zalezy ile szyb .. 5 szyb to od 6 h do 9 h

  • oo długo..

    Dzięki.. 🙂 <!-- s:) -->

  • [quote="zdono"]jaki jest kosztu usługi przyciemnienia szyb...(dwie tylne boczne, i tylna) folia + usługa[/quote]

    ja zapłaciłem za moją fabkę 350zł. Przyciemnienie 32% na całości auta. Mam kolesia który dojeżdża do klienta i montuje. Jak się zbierze klika aut to dojazd za darmo.
    robi 2 auta na dobę (ja więcej to nocuje u kogoś), no i potrzebuje w miarę posprzątanego garażu.

    Tak to wygląda:
    [url=http://img848.imageshack.us/i/08042011039.jpg/][img]http://img848.imageshack.us/img848/9756/08042011039.jpg[/img][/url]

  • [b]MARKO[/b] ślicznie to wygląda :super: ja też wahałam się czy zrobić wszystkie czy tylko tylnie ale jednak będe robiła wszystkie tylko jaśniejszą niż 35 % 😉 <!-- s;) -->

  • Jaśniej chyba nie warto. Naprawdę jest optymalnie. Przeważnie do wyboru jest:
    Segregując na ilość przepuszczania światła:

    • 5%- bardzo ciemno (smoła)
      -20%- Ciemno
      -35% - tą ja mam
    • 50%- w dni słoneczne podobno wszystko widać przez szybę tak jakby nie było folii
  • ja tez mam 35% .. dokladnie 3M Panther 35 .. ale teraz zalozylbym 50 .. chodzi tylko zeby folia nie przepuszczala promieni UV przez co jest chlodniej w aucie w czasie lata

  • [b]MARKO[/b] no super to wygląda.. ja właśnie dzwoniłem do gościa w moich okolicach i powiedział 350zł (dwie tylne boczne i tył) chyba dużo co?

  • zależy jaką folą robi. ja 350zł zapłaciłem za całe auto

Log in to reply