Witaj na forum Fabia Club Polska

Radia CD/mp3/SD/inne

Topic created · 357 Posts · 76738 Views
  • Tak, jest do kupienia taka ramka/listewka do zaślepienia otworu.
    Nie wiem czy jest do kupienia poza ASO, ale nie była droga.

  • [quote="kros"]Tak, jest do kupienia taka ramka/listewka do zaślepienia otworu.
    Nie wiem czy jest do kupienia poza ASO, ale nie była droga.[/quote]

    bez problemow na allegro albo gielda...

  • Wolfmk dzięki za namiary 🆗 <!-- s🆗 -->

  • Pioneer BT55 lub nowszy model BT77, ja mam BT55 i gra poprostu ZA... 😄 fajnie 🙂 do tego ma bluetootha przez co masz w aucie zestaw glosnomowiacy do kazdego telefonu, ktory ma ten modul. Mozna zmieniac podswietlenie a w BT77 mozna laczyc przez BT z biblioteka MP3 naprzyklad rowniez w telefonie lub innym ustrojstwie 🙂 <!-- s:) -->

    Polecam goraco to Radyjko !

  • znów zmieniłem na pionka 6800 spoko tylko bez bluta a reszta zabudowy to pionek 16 odseparowany z przodu, 6x9' z tyłu 3-drożny i sub 30'' dwu-cewkowy i wzmak 2-kanałowy 5200 & kondensator jak narazie wystarczy

  • Kup sobie separator, bo w tego typu antenach (vw group) sa zaklocenia i bedziesz mial lipe z lapaniem stacji radiowych. (Zaklocenia te sa spowodowane tym, ze inne radia niz seryjnie nie maja zasilania anteny).
    Co do glosnikow, nie wiem jakiem masz otwory w sedanie, ale jezeli masz ochote ciac dziury na jakies jajka to ja polecam Pioneer TS-6900 6"x9" jezeli chodzi o wypelnienie akustyczne tylu sa bardzo dobre i cenowo przystepne (ok 230zl za komplet = 2glosniki).

    stary temat ale napisalem, bo moze jeszcze nie kupiles nowych 😛 <!-- s:P --> a jak juz masz cos zamontowane to napisz co i jak:)

    To tyle 😛

  • Witam

    Dostałem w prezencie od rodziców KENWOOD KDC-W3534, czy jest możliwosc zainstalowanie pilota taiego na kierownicy i podpiecia do tego radia, nie moge znalesc nigdzie informacji na ten temat

    KWR

  • Wszystko zależy czy radio wogóle można sterować pilotem ale to powinieneś mieć w instrukcji od radia.

  • [quote="Kaparri"]ja mam JVC KD-G821 Kolorki podswietlenia mozna wybrac z gotowych lub samemu stworzyc :F poza tym ma wszystko czego dusza zapragnie 😄 <!-- s:D -->[/quote]

    A jaka cena takiego radyjka 🙂 /jeśli można wiedzieć/ :hyhy:

  • [quote="Loni"][quote="Kaparri"]ja mam JVC KD-G821 Kolorki podswietlenia mozna wybrac z gotowych lub samemu stworzyc :F poza tym ma wszystko czego dusza zapragnie 😄 <!-- s:D -->[/quote]

    A jaka cena takiego radyjka 🙂 /jeśli można wiedzieć/ :hyhy: [/quote]

    600-800 stow

  • Przy zakupie radia patrzycie na kolorki a nie na to jak grają :rotfl: <!-- s:rotfl: -->

  • [quote="Kaparri"]ja za nie zaplacilem 999 😄 ale widzialem teraz w promocji za 750 😛 <!-- s:P -->

    a co do tych kolorkow... to priorytetem nie były kolory tylko [shadow=blue]jakosc[/shadow] dzieku ;] potem reszta[/quote]

    ... zgadzam się 🙂 miałam okazje widzieć Twoje radyjko na live i jest super /nie tylko kolorki 😛 / tubka też gra :super:

  • [quote="Kaparri"]hehe dziekuje 😛 ciesze sie ze sie podoba nie tylko mi 😄 <!-- s:D -->:D
    Wasze autka za to sie prezetuja 😄 wspaniale, a moj 😄 ahh ta seryjnosc:P[/quote]

    Spoko spoko moje też jeszcze jakiś czas temu było tylko serią 😛 więc wszystko przed Tobą :super: i tak super zacząłeś z tą muzyczką 🆗

  • [quote="pawel.s"]Ciekaw jestem czy jest popyt na takie radia. Moje autko ma takie w zestawie i nawet mi to pasuje.[/quote]

    Firmowe raczej nie cieszą się wielkim popytem. Większą szansę na zmianę właściciela będzie miało Twoje prywatne.

  • Moze lepiej zastanowic sie nad jakims kamuflazem seryjnego radyjka 😄 <!-- s:D -->
    Nie da sie dorobic jakiejs klapki zaslaniajcej??!!

  • nie wiem jak teraz ale wczesniej widziałem na allegro takie zaslepki na radia ktora wygladale jak schowek i byla specjalna do fabii, wiec jest to napewno do kupienia

  • Na wszystko co nie jest montowane seryjnie w wszystkich fabkach jest popyt i wcześniej czy później trafi się jakiś amator cudzej własności - niestety :dobani: <!-- s:dobani: -->

  • ktos z innego forum dał ogłoszenie ze chce kupic takowe radyjko - jest okazja je opchnąć 🆗 <!-- s🆗 -->

    [url=http://www.fabiaclub.pl/forum-pl/viewtopic.php?p=46592&sid=44db4daf0591a6a0aae4401771926a25#46592]Link do ogloszenia[/url]

  • ...a kupiłeś specjalną ramkę do zabudowy nie oryginalnego radia???? Daj jakieś foto jak to u Ciebie wygląda.

Log in to reply