Witaj na forum Fabia Club Polska

Kącik gier

Topic created · 66 Posts · 14092 Views
  • [quote]Konto do multiplayer to to samo konto, co w EAstore (mam kilka gier zarejestrowanych).[/quote]

    No właśnie nie musi być to samo 🙂 <!-- s:) -->.

  • Wojtas - prawdopodobnie wtedy do wymiany pójdzie też pamięć...

  • [b]comfort[/b], przy nowej plycie napewno 😉 <!-- s;) -->

  • dołacze sie do tematu - ja walcze w COD - ModernWarfare ...
    ostatnio na sieci znalazłem zapis, że BF to gra z elementami strategii, a COD - to typowa strzelanka ... ja wole postrzelać, ale w BF3 bym pograł z chęcią :slinka: <!-- s:slinka: -->
    Wojtas - dodam że u mnie na pokładzie karta quadro 256MB i COD chodzi płynnie na full, w rozdzielczości 1280 x 1024.

  • [b]kapi[/b], w BF BC2 więcej jest tego strzelania niż strategii 😉 <!-- s;) -->.
    Gra w ogóle ktoś na PS3 czy wszyscy na PC. :gracz:

  • [b]kapi[/b], przeszedlem COS MW jakis rok temu 🙂 u meni tez smigalo ... czekam na zestaw BF ... oby nie cielo 😕 <!-- s:/ -->

    [b]wolfmk[/b], ja gram na PS2 ale starsze odmiany Mortal Kombat albo gry typu Need for Speed itp wyscigi 🙂 gry FPP tylko i wylacznie PeCet 🙂

  • [b][color=#F00800]Wojtas[/color][/b], które części masz Need for Speeda :?: Możliwe by było, jak byśmy razem solówkę walnęli 😉 :gracz: <!-- s:gracz: -->

  • [b]Tofik[/b], mam Carbona na PS2

  • 😞 <!-- s:( --> Oj to niedobrze, że na PS, bo sam nie mam
    Jakby się dało to skombinowałbyś Underground 2 lub Most Wanted :?: Nie nalegam, ale jak chcesz 😉

  • jak w BF2 wejsc do pojazdu ? wciskam co sie da na klawiaturze i nie moge 😕 <!-- s:/ -->

  • [quote="Wojtas"]jak w BF2 wejsc do pojazdu ? wciskam co sie da na klawiaturze i nie moge 😕 <!-- s:/ -->[/quote]

    Podchodzisz do pojazdu (musisz być tuż obok). Wciskasz "E". Jeśli jest wolne miejsce, to wsiądziesz. Potem F1 - F.. zmieniasz miejsca (kierowca, karabin, tył, itp.)

    Kapi >> elementy taktyki co najwyżej. Masz drużynę (squad - jak się zbierze), dowódcę drużyny (squad leader), który wydaje rozkazy (które oczywiście można olać 🙂 i tak sobie w maksymalnie 6 biegacie razem. Jak się dobra ekipa zbierze, to i zabawa jest przednia.

    Dowódcami drużyn zarządza komendant (commander) i chyba tylko na tym etapie (acz niemal wyłącznie teoretycznie) można mówić o jakiś elementach strategii.

    Oczywiście często jest tak, że wszyscy grają na "partyzanta". Wtedy jak się zbierze dobra drużyna, to kosi wroga, aż miło (medycy mogą ożywiać poległych kolegów, więc przy dobrym graniu ciężko taki squad ubić).

    Jeszcze ciekawostka - jeśli jest się w drużynie i nie jest się squad leaderem, to można się odrodzić na squad leaderze (enter po zgonie, wybór miejsca odrodzenia) - warunek: squad leader jest żywy 🙂 Dzięki temu SL może się gdzieś zaczaić w strategicznym miejscu, a ekipa respawnuje się na nim i leci do boju.

  • [b]zlloty[/b], udalo mi sie to w koncu wyczaic 🙂 ale dzieki za info 🙂 <!-- s:) -->

    btw .. respawn na SL to taki maly cheat 😛

  • [quote="Wojtas"][b]zlloty[/b], udalo mi sie to w koncu wyczaic 🙂 ale dzieki za info 🙂 <!-- s:) -->

    btw .. respawn na SL to taki maly cheat 😛 [/quote]

    To nie cheat, to normalna opcja gry, dlatego warto grać w zespole.

  • Dostałem BFa3 w dniu premiery tj. 27ego w wersji na PS3 i jestem nieco zniesmaczony. 😕 <!-- s:/ -->
    Nie mogę cieszyć się normalną grą, ponieważ mam zbyt dużego laga na myszce - to jest strasznie irytujące i zabiera całą przyjemność z gry. Jak na razie czekam aż to poprawią bo grać się za bardzo nie da.
    Na padzie aż takiego laga nie ma, ale od graczy płyną wieści, że jest większy lag input niż powinien być.
    Ogólnie dźwięk i światła robią duże wrażenie - można kogoś oślepić latarką od spluwy lub laserem 😛 .
    Natomiast z rzeczy, które mnie osobiście drażnią to lagi przy celowaniu, lagi w grze (cofa hipka o 10 m od tyłu - to nie wina mojego łącza 😕 ), śmieszny dźwięk przy poruszaniu się, jakby żołnierz nosił tic-taci w kieszeni. Urbanizacja map również średnio przypadła mi do gustu - wolałem połacie pustyni itd. Na szczęście takie mapki też są w grze.
    Sterowanie śmigłowcami jest nieco trudniejsze niż w BC2 bo trzeba uważać na manewry, które się wykonuje - wykonywanie zbyt wiele manewrów powoduje opadanie śmigłowca i osłabienie ciągu.
    Na tą chwilę o wiele wygodniej i przyjemniej grało mi się w Bad Company 2 niż w BF3, ale tak jak wspomniałem - jest to efekt okropnego laga na myszce. Zacząłem tęsknić do PC, gdzie reakcja postaci na ruchy myszki była natychmiastowa. 😕

  • [quote="wolfmk"]Zacząłem tęsknić do PC, [/quote]
    ... a nie mówiłem :?: 😛 każdy wraca do korzeni 😄 <!-- s:D -->
    ja jeszcze poczekam, ale raczej na święta sie skusze na BF3 w wersji oczywiście PC 😄

  • Kurcze, ja żebym w cokolwiek pograł to muszę wpierw zainwestować w dobry komputer 😄 Ale i tak się zastanawiam czy nie zainwestować w laptopa 😕 <!-- s:/ -->

    Pozdrawiam
    sid

  • Ja dość czesto maniakuje w Counter Strike 1,6 a w zime najczesciej fifa lub NFS:)

  • Wczoraj znalazłem tymczasowe rozwiązanie na lagi na myszce i zaczęła się gra :evil: <!-- s:evil: -->
    Całą tą przyjemność z gry zabierało mi sterowanie.
    Na początku gry jesteśmy niezłym mięsem armatnim - brak dodatków do broni takich jak celowników optycznych itp 🙂 , latając śmigłowcem zwiadowczym lub szturmowym nie mamy żadnych szans przeciwko piechocie ze stingerami (jeden strzał i maszyna spada), wprowadzili również coś takiego, jak punkty za unieruchomienie pojazdu w przypadku, gdy poziom energii pojazdy osiągnie 50% (pojazd nie może się poruszać i energia mu spada powoli - można go naprawić technikiem), natomiast gdy mamy więcej niż 50% energii, ta samoczynnie rośnie. Generalnie na początkowym etapie gry bardzo ciężko się gra, bo nawet mając odblokowane flary w śmigłowcu, to zanim się załadują po użyciu, dosięgnie nas drugi stinger od piechoty 🙂 . Jest dużo bajerów, o których jeszcze nie wiem, ale np. wczoraj widziałem małego robocika sterowanego przez snajpera (chyba służył do rozbrajania ładunków wybuchowych).
    Generalnie zabawa jest przednia, aczkolwiek na początku, przed rozwinięciem postaci, bardzo bardzo frustrująca.

  • [b]wolfmk[/b], czekam na kolejną "recenzję" 😄 <!-- s:D --> filmiki z YT tego nie oddają.

  • [b]wolfmk[/b], smaka robisz 😛 <!-- s:P -->

Log in to reply