Witaj na forum Fabia Club Polska

Archiwum

Temat utworzony · 4843 Posty · 345254 Wyświetlenia
  • z mojego doświadczenie tez polecił bym UPS to zależy też od regionu i rejonu np u mnie jeszcze DPD tez nie najgorzej obsługuje natomiast w Krakowie ODRADZAM Siódemke 2 razy zaniósł paczkę pod inny adres mimo że wyraźnie był napisany i tylko przez uczciwość Faceta do którego zaniósł dostałem paczkę

  • na poczcie polskiej masz usługę POCZTEX - solidni ale nie tani... cenni chyba na stronie PP ( wysyłałem opony ).
    poza tym polecam DHL - mam pozytywne doświadczenia zarówno przy wysyłce jak i odbiorze paczek.

  • Ja wysyłam tylko DPD, jest iloczyn dobrej jakości i akceptowalnej ceny... Wysyłałem laptopy i jestem zadowolony...

  • Kubatura zewnętrzna około 1000 m3 4 kondygnacje

    Parter restauracja + zaplecze I, II piętro po 4 pokoje z łazienkami poddasze szykowane na mieszkanie prywatne + biuro można zaadoptować jako apartament zawiera 2 sypialnie, salon, kuchnia, łazienka, osobny pokój przewidziany na biuro

    Klatka schodowa jest gotowa ze względu na wymogi przeciw pożarowe trzeba dobudować zewnętrzną .

    Budynek jest w stanie surowym z wykończeniem na biało nowa instalacja elektryczna, co, wod-kan, wentylacja. Jest pozwolenie na budowę które wygasło trzeba wznowić budynek posiada projekt rozbudowy. Powierzchnia działki około 20ar o długości 100m na 20m szeroki miejscami szerzej możliwość postawienia do 8 domków 5 osobowych oraz z przodu budynku możliwość postawienia 2 takiego samego obiektu przyklejonego do budynku głównego maksymalna ilość ilość noclegowych po pełnej rozbudowie to 105 osób sam obecny budynek około 24 osoby do 30 osób.

    Położenie

    Budynek znajduje się pod jedna ze ścian lasu na wzgórzu Stajkowa z okien rozpościera się widok na doliną Dunajca większość pokoi posiada własny balkon. Restauracja ma potencjał na zrobienie letniego ogródka. Dojazd aleją z 200 letnimi lipami pomniki przyrody.100m do wyciągu narciarskiego, 150m do wód mineralnych Stefan i Michalina I leczy drogi oddechowe, II wątrobę i drogi żółciowe jest też wskazana w leczeniu układu trawiennego

    Cena 800 tys do negocjacji ewentualnie dla osoby która mi pomoże znaleźć klienta 2% od ceny sprzedaży za pomoc

    kontakt do mnie przez PW lub maila <a href="mailto:biuro@klara.com.pl">biuro@klara.com.pl</a><!-- e -->
    tel:696118500 602317732

  • Dzwoniłem do DPD i mi powiedzieli ,że nie obsługują osób prywatnych 😞 <!-- s:( --> Czyba wyśle pocztą.

  • UPS

  • [b]koko[/b], ubezpiecz w wyślij pocztą

  • spam

  • najlepiej kupować w ChRL i sprzedawać na allegro, jeżeli będziesz potrzebował kontaktu to pisz na maila.

  • [quote="elpolacco"]spam[/quote]

    a ile kolego idzie dorobic na tym interesie jakieś linki ?? 😉 <!-- s;) -->

    [size=75][ [i][b]Dodano[/b]: 12-09-2010, 22:56[/i] ][/size]
    [quote="szubi81"]najlepiej kupować w ChRL i sprzedawać na allegro, jeżeli będziesz potrzebował kontaktu to pisz na maila.[/quote]

    proszę o szczegóły ...??

  • Fajna kolekcja, to calosc czy tylko czesc?
    ja teraz poluje na Roomstera 1/18 jako ze za chwile bede mial 1/1

  • [quote="zaber"]Fajna kolekcja, to calosc czy tylko czesc? [/quote]
    jest jeszcze kilka modeli których nie ma na foto;
    modele które zbieram to pojazdy (samochody, samoloty, statki) z lat 80 i 90; na allegro jest jeszcze kilka modeli na których bardzo mi zależy; ale to nie sztuka zapłacić kilka stówek za interesujący model, czekam na okazję i dopiero wtedy licytuję.

  • [quote="FIGO-23"]proszę o szczegóły ...??[/quote]
    [b]FIGO-23[/b], ja mogę Tobie podać namiar na osobę która pomoże Ci sprowadzić z Chin towar; a czy to będą koszuli, akcesoria do telefonów; skutery; materiały budowlane itp. to już zależy od Ciebie;
    Musisz tylko wiedzieć że najlepiej jest zamówić cały kontener; przesyłka lotnicza wychodzi dość drogo.

  • Fajnie ze zbierasz ze jest cos co czlowieka wogole interesuje oprocz oczywiscie "slodkiego lenistwa"
    Nie wiem czy byles a moze juz tam jestes ale jakos nie kojarze bo bywam tam co jakis czas ale jest fajne forum "zbieraczy" kolekcjonerow http://www.motoshowminatura.fora.pl/<!-- m -->

    wpadnij

  • dzięki za linka, zerknę jak znajdę chwilkę;
    pozdro

  • Cześć!! Mam okazję kupić od znajomego Skodę Fabię w wersji sedan z silnikiem 1.4 mpi o mocy 68 KM. Fabia ma na liczniku 180 000 km.....zastanawiam się czy to nie za dużo jak na MPi. Jak jest z żywotnością tego silnika?? Ile tysięcy pociągnie jeszcze? Pozdrawiam... 😄 <!-- s:D -->

  • Witam .
    Jak ta fabka jest w idealnym stanie to spokojnie pociągnie jeszcze ze 120000 km 😉 bez wybitnie wysokich wydatków . Ogólnie jak na silnik mpi to dość solidny przebieg. 🙂 <!-- s:) -->
    Pozdrawiam.

  • Witam 🙂 <!-- s:) -->

    Ponieważ wiem, że są tu ludzie z dużym doświadczeniem mam pytanko:

    Za dwa tygodnie około odbieram nową fabkę 1.2 TSI 85 kM i jest to mój pierwszy "nowy" samochód(poprzednio golf 2, 1,6 GTD), ale nie wiem na co zwrócić uwagę przy odbiorze? Czy lakier sprawdzać, wypo czy coś jeszcze? Jaki przebieg itd? Na co zwrócić patrzeć i na co uważać?

    Będę wdzięczny za pomoc, a odwdzięczę się wrażeniami i info o spalaniu

  • Wszystko zależy jaki pojazd sobie zamówileś z jakim wyposażeniem, co Ci Emida zaproponowała. W moim przypadku kupna nowej fabii 2 twardo negocjowałem doposażenie auta bo jak bywa u nas w kraju sprzedawcy twierdzą że każdą pierdołę dywanik lub siatka w bagażniku trzeba zapłacić ja dostałem to razem z pojazdem-ku niezadowoleniu dielera(strata ok.500zł),gdzie mogłem za to zapłacić .Pojazd mój miał przejechane 10km na wyposażeniu koło zapasowe,zestaw żarówek klucz do kół, trójkąt,gaśnica,pamiętaj oglądnij auto dokładnie ty masz czas a oni klienta no i oczywista sprawa jak masz nówkę auto i gwarancję to serwis trochę kosztuje za wszystko bulisz..... :hyhy: jak chcesz coś więcej pisziii narka 🆗 <!-- s🆗 -->