Witaj na forum Fabia Club Polska

Co powiecie o tym ogloszeniu?

Temat utworzony · 15 Posty · 2080 Wyświetlenia
  • co powiecie o tym ogłoszeniu?

    http://otomoto.pl/skoda-fabia-limited-edition-salon-1-4-16v-C23042321.html<!-- m -->

    Gość twierdzi ze to wersja limitowana i ze wsyzlo tylko 5000szt a ksenony i felgi są oryginalne jak wyszły z fabryki. Czy możecie mi powiedzieć czy to jest ściema czy faktycznie była taka wersja?

    I czy warta tej ceny? Kolega sie zastanawia nad kupnem.

  • hahah dobre ciekawe gdzie tam są ksenony 🙂 pierwsza sprawa druga sprawa limitowana edycja ?? jaka ?? chyba taka że składana z 3 lub więcej rozbitków 🙂 <!-- s:) --> naprawde daruj sobie
    rok 2005 jak pisze na górze na dole później sie mota że 2004 tylko ze moledlowy 2005 ..... tylne światła od przed liftowej najprawdopodobniej jest to 2004 rok od któregoś miesiąca nie pamiętam już którego wchodzi w kolejny rok modelowy ogólnie miał chłopak wenę pisząc ogłoszenie 🙂 "unikat" :evil: nom silnik 1,4 16V to nie wiem skąd go wziął on taki "nie popularny"

  • [b]small79[/b], w bagażniku i w książce jest nalepka - poproś o jej zdjęcie i wszystko bedzie jasne 🙂 <!-- s:) --> kody zdekodujesz i bedziesz wiedział w 100% jakie było "fabryczne" wyposażenie.
    poza tym - chyba - w 2004 r. był lifting a tu mamy stare halogeny z przodu .... trzeba być czujnym....
    [url=http://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%A0koda_Fabia]>klik<[/url]

  • Witam. Wydaje mi się,że auto jest dziwnym zjawiskiem pod kątem wyposażenia chociażby przez fakt posiadania halogenów od wersji z przed liftu (lift był chyba od 2004r wzwyż),a to przecież auto z 2005r i powinno mieć okrągłe halogeny. No i lampy tylne też z przed liftu są,czyż nie ? Może czegoś nie wiem z tym rokiem gdzie poddano skodę zmianom zewnętrznym (liftowi). Naklejka z bagażnika wiele by nam powiedziała to fakt. Pozdrawiam.

  • 2005 był lifting bo że tak powiem specjalnie czekałem jak kupowałem fabiankę 🙂 <!-- s:) -->

    [size=75][ [i][b]Dodano[/b]: 28-02-2012, 21:19[/i] ][/size]
    zgadza się powinny byc inne światła jeśli by to był 2005 rok 🙂

    ale naprawde rozbawiło mnie czy ma ludzi za idiotów zwykłe engel'sy określone Xenon 🙂 felgi od octy 1 po zrobieniu na chrom 🙂 ogólnie unikat składany z tego co było pod ręką

  • Zderzak przód przedlift.
    Lampy takie jak ma Anubis - nawet jak ma tam wsadzone zenony w to, to sprysków ni ma.
    Moja jest rocznik 2004 modelowy 2005 i ma zderzak po lifcie i tył też polift.

  • zgadza się wersje z drugiej połowy 2004 roku już były składane poliftowo właśnie skończyłem sprawdzać
    tam jeszcze widać że kierownica przed liftowa

  • To jest model sprzed liftingu, ma jeszcze stare zegary i kierownicę.

    1. zapytaj się sprzedawcy po co umył silnik?
    2. te ksenony to chyba w życiu nie widziały fabryki skody, to są raczej pseudo-ksenony
    3. wersja super extra limited ediotion, a nie posiada nawet klimatyzacji, jak dla mnie porażka
  • Wersja CHOICE - od razu po naklejce poznałem 😉 Jak dla mnie, to jest bardzo podejrzany układ :mysli: Seria limitowana pewnie polega na tym, że to jeszcze stara Fabka przed FL. Poza tym - Wg mnie, to za czysty on był - pewnie był klepany albo pewnie szpachla poszła w ruch. Kapi ma rację co do homologacji - ona powie ci wszystko, poza tym niektóre części mają także wygrawerowany rok produkcji. Z resztą nie ma co porównywać, bo i tak to jest składak. Chromowany tylko bolec zamykania drzwi, powinien jeszcze być spust z ręcznego chromowany, jak już co. Co to poza tym za wersja limitowana, skoro nie ma klimatyzacji, tylko nawiewy i jest upastwiony, jak wersja CLASSIC :?: :kwasny: Zderzak przedni i tylne lampy są jeszcze przed II poł. 2004 r. Lampy niestandardowe, a na pewno, to NIE SĄ KSENONY. Silnik nie jest umyty, tylko pokrywa silnika. Ja na twoim miejscu odradziłbym kupowanie przepraszam, że to powiem - BADZIEWIA :zalamany: Inaczej nie mogłem powiedzieć, ale cóż... Jednym słowem lub kilkoma - Nie kupuj go, bo pewnie pożałujesz ten dzień, że go kupujesz :dobani: <!-- s:dobani: -->
    To wszystko z mojej strony...

  • widze ze wszyscy powiedzieli co i ja chcialem powiedziec^^ ogolnie sama czystosc auta w tym wieku przeraza 🙂 zadna myjnia Ci tak nie wypierze tapicerki... mam w domu Fabie poliftowa z 2006 roku, dbana, prana itp 😜 i tak czytsa byc po prostu nie moze 🙂 <!-- s:) --> takze, niestety musimy odradzic.

  • Havier. Z tą czystością tapicerki to się z tobą nie zgodzę,ponieważ ja mam fabkę z roku 2004 i tapicerka wygląda prawie jak nowa. Jest czyściutka i nie ma żadnych przetarć i dziurek. 🙂 <!-- s:) -->
    Jednak autko wygląda coś na kombinowane :szok:

  • [b]Mlodyelek[/b], zalezy jak auta uzywasz 🙂 ile przejechales itp 🙂 <!-- s:) -->

  • Według mnie to ściema do potęgi...limitowana edycja ? Sprawdź przy okazji czy wszystkie szybki maja tę samą datę bo mogę się założyć, że każda z innego roku będzie 🙂 <!-- s:) -->
    Popieram kolegów - lepiej darować sobie ten egzemplarz...

  • Lampy i fele orginalne żart jakiś, octaI miała ten sam rozstaw więc można założyć fele, fabrycznie fabka która ma xenon ma rwnież spryskiwacze, poza tym te lampy tylko chyba stały koło xenonów bo nimi napewno nie są.

  • a najsmutniejsze to, że i tak jakiś jeleń się trafi... bo jakiż procent ludzie czyta fora.... 😞 <!-- s:( --> smutne.... Jak analizujemy zafiry na forum ..... to tam dopiero się dzieją jaja.....bo 80% jest sprowadzonych.

    Popatrzcie na to ogłoszenie ile robią taxówki w Niemczech (wiekszość to 1.6 cng)
    rocznik tylko 2007.
    [url=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=b19d6765aa9bf5aa][img]http://images49.fotosik.pl/1359/b19d6765aa9bf5aam.jpg[/img][/url]

    A potem na alle z przebiegiem 130 parę tysięcy....bo ileż można zrobić w 5 lata.
    http://szukaj.pl.mobile.eu/pojazdy/showDetails.html?id=157688769&__lp=10&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=19000&makeModelVariant1.modelId=31&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&fuels=CNG&siteId=POLAND&negativeFeatures=EXPORT&minConstructionYear=2007&lang=pl&pageNumber=1