Witaj na forum Fabia Club Polska

SummerCarsParty Katowice 24 wrzesień

Temat utworzony · 276 Posty · 44950 Wyświetlenia
  • Również dziękuje wszystkim za przybycie 🙂

    Dziękuje "Marzenie" która prowadziła nad do Pyrzowic 😄 Ale też zllotemu za prowadzenie do domu ( bo przez chwile to nie wiedziałem gdzie mam jechać 😛 <!-- s:P --> ). I kurcze zlloty krakał krakał i awaryjne hamownie było za olkuszem 🙂

    Co więcej zlloty chciał się ścigać na scp ale nie wyszło to ścigał się ze starszą panią w renault Clio 😛 140 na liczniku i zlloty dalej w tyle 😄 :D:D

    Ze swojej strony fotki dam/nagram w późniejszym terminie, na chwile obecną jestem zawalony różnymi terminami i muszę się im "oddać". Mam nadzieje że wszyscy bileciki dostali 😄 :D:D

    Sponsor Skody, dzwonił do mnie i jeszcze ustalał co i jak. Ale że akurat "serwisant" był u OCP, a my się rozeszliśmy już nie zawracałem mu głowy. Cóż wyszło jak wyszło.

    Jeszcze raz dziękuje za wspólną jazdę, widać że z wyjazdu na wyjazd jedziemy sprawniej i bezpieczniej. Chodzi mi tu głównie o poruszanie się w większych odstępach 🙂

    Pozdrawiam
    sid

  • my też już dotarliśmy bezpiecznie do domu 🙂 dziękujemy za spotkanko i za spędzony czas 🙂 do zobaczenia na następnym spocie 🙂 <!-- s:) -->

  • Ehhh żałuję, że mnie nie było 😞 <!-- s:( --> może dopiero jutro wrócę za kierownicę mojego fabilota, ale za to czekam na fotki i mam nadzieję, do zobaczenia następnym razem!

  • [quote="sid"]zlloty krakał krakał i awaryjne hamownie było za olkuszem 🙂

    [/quote]

    Czy wpadliście na misiaków o których ostrzegałem zllotego, że stoją?

  • Ślicznie dziękuję za miło towarzystwo :super: jak zawsze ekipa[b] FCP [/b]spisała się na medal 🙂 Cała impreza na wysokim poziomie 🙂 mam nadzieję że za rok będzie Nas jeszcze więcej 🙂 Wielkie dzięki dla [b]Sid-a[/b] za extra organizacje biletową oraz [b] zllotego[/b] za super organizacje wjazdu i wyjazdu- tacy ludzie to dopiero skarb 😉 Już nie mogę doczekać się następnego spociku 🙂 może uda się zorganizować weekendowy mini-zlocik w ostatni weekend października ale to już w osobnym temacie 😉 <!-- s;) -->

    ps. [b]Miruś[/b] dzięki za zakręcony powrót 😉

  • Melduję się jako nowy klubowicz:) Impreza bardzo udana, dzięki wielkie za ponanie się i do zobaczenia. Pozdrawiam! 😉 <!-- s;) -->

  • Impreze można uznać do bardzo udanych. Dzięki wszystkim za przybicie 🙂 <!-- s:) -->

    Kilka fotek ode mnie:

    http://www.fotosik.pl/u/Scobel89/album/972653

    Pozdrawiam i do następnego.

  • No właśnie zastanawiałam się kto to z forum był tą fabką SK 🙂 bardzo fajne felgi 🙂 szkoda że nie udało się porozmawiać ale chyba następnym razem będzie już z "górki" 😉 fotki :super: <!-- s:super: -->

  • No ja w domu byłem dopiero przed 24, zostałem popatrzeć na koncerty. Fotki wrzucę jak je trochę ogarnę, bo wyszło skromne 700 fotek z samego SCP 🙂 Z tym, że część niewyraźna. Dzisiaj ledwo żyje w pracy, ale ważne, że zabawa była super 🙂 <!-- s:) -->.

  • nie wiem jak wy dzieciaki ale ja staruszek nieżle sie opaliłem , miałem czałą czerwoną twarz , szyje i ręce :luka: <!-- s:luka: -->

  • dzieki wszystkim za przybycie 🙂 <!-- s:) --> mam kilka uwag na przyszlosc :

    1. pozniejszy przyjazd np na godz 14 i mozna wtedy zostac do samego konca tak jak [b]Cysiu[/b]
    2. zrobic zrzute na jakies przenosnie stanowisko dowodzenia czyli cos w stylu pawilonu ogrodowego czy jak tam to sie nazywa 🙂 zebysmy mieli poprostu gdzie spoczac ... a kazdy juz we wlasnym zakresie moglby sie zaopatrzyc w krzeselka i male stoliki 🙂

    mozecie macie jeszcze jakies inne propozycje :?: 🙂

  • mnie co prawda nie było z Wami i nie wiem czy powinienem się wtrącać, ale ja na zloty praktycznie zawsze biorę grilla i trochę kiełbasek 🙂 No i oczywiście jakiś składany stolik + krzesełka tak jak [b]Wojtas[/b] radzi 🙂 <!-- s:) -->

  • [quote="Wojtas"]2. zrobic zrzute na jakies przenosnie stanowisko dowodzenia czyli cos w stylu pawilonu ogrodowego czy jak tam to sie nazywa 🙂 zebysmy mieli poprostu gdzie spoczac ... a kazdy juz we wlasnym zakresie moglby sie zaopatrzyc w krzeselka i male stoliki 🙂 <!-- s:) -->[/quote]

    Dobry pomysł - właśnie taki wielki baldachim mieli z klubu Fiata Pandy. Rozłożyli sie z tym jak żaba w pomidorach....a u nas tylko skromne "latające" kocyki... i parę krzesełek. Choć nie powiem, że było i tak fajnie ale troszkę ciągnęło od ziemi później.

    [b]MirekS i Mlodyelek[/b] zdjęcia są w porządeczku, [b]Cysiu[/b] coś chyba przez przypadek pomylił przy zgrywaniu ale płytki są od siebie różne i o to mi chodziło 🆗
    [b]Wojtas[/b] z niecierpliwością oczekuję zdjęcia Pani, która stała w kolejce do toitoia - to była szybka akcja :szok: mnie się nie udało ustrzelić

    Dzięki dla [b]Sid[/b]a za bileciki bo zapomniałem podziękować - cukiery były ale zeża...zjadłem je sam tym razem 🙂

  • macie jeszcze jakie fotki... jakies Wasze grupowe.... :hyhy: zdjecia oczywiscie..... 😉 <!-- s;) -->

  • To dobrze [b]Pulstar[/b], że zdjęcia ok, bo jeszcze nie miałem czasu porównać płytek.

    [b]Ilonka[/b] trochę z tym wyjazdem nie wyszło bo tak to jest jak się terenu nie zna. Pewnie się trochę z [b]mężusiem[/b] nakręciłaś jak się rozstaliśmy, jakoś nie zaskoczyłem, że [b]Wy[/b] chcieliście na A4, a ja z kolei ustawiony miałem GPS na sosnowiec, dąbrowe, olkusz i krak. Sorki :padam: <!-- s:padam: --> .

  • [quote="sid"]
    Dziękuje "Marzenie" która prowadziła nad do Pyrzowic 😄 <!-- s:D -->
    [/quote]

    Kajam się, kajam i obiecuję poprawę. Błąd wynikł z różnych formatów współrzędnych automapy i map google. Następnym razem będę używał Targeo do planowania trasy.

    Dla zainteresowanych przelicznik
    http://www.aprs.radom.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=94&Itemid=98

    Niemniej mam nadzieję, że zrewanżowałem się przy wyjeździe z imprezy 😉

    [quote="sid"]
    I kurcze zlloty krakał krakał i awaryjne hamownie było za olkuszem 🙂
    [/quote]

    [b]Mirek[/b], dzięki za telefon z ostrzeżeniem i miśkach na hulajnogach, bo bestie miały CB radio i skutecznie dezinformowały, że niby czysto. A tak grzecznie z Sidem przejechaliśmy 50km/h przez Olkusz, pozdrowiliśmy panów pracujących (mrugnęli nam kogutem;). Hamowanie było w połowie trasy, jechaliśmy w kolumnie na poz. 2 i 3, gdy jakiś dzieciak wlazł na pasy i trzeba było pilnie się zatrzymać, niemniej daliśmy radę.

    [quote="sid"]
    Co więcej zlloty chciał się ścigać na scp ale nie wyszło to ścigał się ze starszą panią w renault Clio 😛 140 na liczniku i zlloty dalej w tyle 😄 :D:D
    [/quote]
    Trzeba przyznać, że kobieta szła ostro, dopiero na dłuuuugiej prostej przy ponad 160 km/h licznikowej została z tyłu. Przy okazji nawyki z symulatora dały o sobie znać - w pewnym momencie chciałem wrzucić 6 bieg i przez dobrych kilka sekund zastanawiałem się, czemu nie wchodzi 😄

    [quote="sid"]
    widać że z wyjazdu na wyjazd jedziemy sprawniej i bezpieczniej. Chodzi mi tu głównie o poruszanie się w większych odstępach :-)[/quote]
    To, żeśmy się nie potłukli z Passatami przy dojeżdżaniu do lotniska, to byl prawdziwy wyczyn.. Ciekawe, jak to wyglądało z góry? 😉

    Ogólnie impreza była świetna, dzięki wszystkim za udział, warto było przyjechać i do zobaczenia następnym razem!

  • [quote="zlloty"]w pewnym momencie chciałem wrzucić 6 bieg i przez dobrych kilka sekund zastanawiałem się, czemu nie wchodzi [/quote]
    normalnie w tym momencie oplułem monitor - ze śmiechu oczywiście 😄 😄 😄 <!-- s:D -->

  • [quote="zlloty"]
    To, żeśmy się nie potłukli z Passatami przy dojeżdżaniu do lotniska, to byl prawdziwy wyczyn.. Ciekawe, jak to wyglądało z góry? 😉 <!-- s;) -->[/quote]

    krótko mówiąc był to jeden wielki [b]chaos[/b] 😛 ale na szczęście obyło się bez ofiar 🙂

  • Oto skromna paczuszka zdjęć ode mnie :karty: <!-- s:karty: --> patrzta i podziwiajta......

    https://picasaweb.google.com/102990233523182751763/SummerCarsPartyKatowice24092011

  • [quote="zlloty"]To, żeśmy się nie potłukli z Passatami przy dojeżdżaniu do lotniska, to byl prawdziwy wyczyn.. Ciekawe, jak to wyglądało z góry? [/quote]

    witam , witam -z góry wygladało całkiem w porządku (miałem okazję popatrzeć :super: <!-- s:super: --> ), niestety z przykrością dla mnie nie miałem zbyt wiele czasu żeby podejść do Waszego sektora i powitać szanowne grono klubowiczów fabii. Jednak z całą pewnością mogę powiedzieć , że Wasze fabki naprawdę zrobiły duże wrażenie na SCP. A pomysł z nickami na tablicach rej. super....
    [b]Loni[/b] - bardzo gustowny felunek 🆗 , ogólnie wszystkie Fabki wygladały baardzoo zacnie.

    [size=75][ [i][b]Dodano[/b]: 26-09-2011, 19:47[/i] ][/size]
    [quote="Pulstar"]Oto skromna paczuszka zdjęć ode mnie patrzta i podziwiajta...... [/quote]

    Cosik nie hula...