Witaj na forum Fabia Club Polska

Archiwum

Temat utworzony · 4843 Posty · 325952 Wyświetlenia
  • ... a może autor pisał to na "Wyspach" :mysli: 😉 <!-- s;) -->

  • witam.

    Ten co to pisał musiał być Japończykiem bądź angolem. W mózgu miał tamten angielski świat a przed sobą polski komputer co każdą głupotę przyjmie 😄 .Oczywiście w roli żartu i bez obrazy 🙂 <!-- s:) --> . Osobiście kierunku używam przy zjeździe z ronda.

    W "zakręconym mieście Rybniku" jest ponad trzydzieści rond ; jak nie wiesz jak się zachować na rondzie jedź tam. Małe miasto a tak straszliwie obrondzone 🙂

    Pozdrawiam wszystkich łącznie tym ludzi z Rybnika 🙂

  • Mnie sie wydaje, ze ktos mysli o rondzie jako o zwyklym skrzyzowaniu. A to jest przeciez co innego. Jak by nie patrzec to nawet w nawigacij czasem jest zeby na rondzie skrecic w lewo. Ja tam wole kierunki wlaczac, bo nigdy nic nie wiadomo co gosc za mna zrobi.

  • ten malpiszon puyol zawsze gdzies leb wsadzi 😕 i takim sposobem hiszpania dojechala strzelajac w kazdym meczu tylko 1 gola 😕 <!-- s:/ --> no ale mam nadzieje ze Masterami zostana Holendrzy .. w niedziele zaloze pomaranczowa koszulke i do baru z DUUUZYM TV

  • Po pierwsze nie spotkałem nawigacji, która mówi na rondzie skręc w lewo. Wszystkie z którymi jeździłem do tej pory mówiły opuśc rondo drugim zjazdem. A co do samego ronda, jeżeli na rondzie nie ma sygnalizacji świetlnej to używamy tylko i wyłącznie prawego kierunkowskazu do opuszczenia ronda. Ale ilu jest kierowców tyle jest opinii i nikt tego nie zmieni.

  • w jakimś kabarecie mówili że jak się szybko na rondzie jeździ to plecy widać... To chyba był kabaret neo-nówka 🙂 <!-- s:) -->

  • Panowie jak robiłem kategorię B w 94r. instruktor powiedział mi jedną rzecz kierunkowskaz włącza się tylko w dwóch przypadkach:

    • zmiana kierunku jazdy
    • zmiana pasa ruchu
      i tego się trzymam po dzień dzisiejszy 🙂 <!-- s:) --> jeszcze strzała w bok nie dostałem.
  • Ja osobiście kibicowałem i hiszpanii i holandii jednaj ostatecznie wybieram holandię, zobaczymy jak wyjdzie.

  • a czy wiecie skąd pochodzą WW-zele???

    :hyhy: <!-- s:hyhy: -->

  • Ja mam prawo jazdy kat. B od lutego, ale mnie uczyli tak samo 🙂 Dodatkowo jeśli chodzi o ronda i niektóre pytania mój instruktor powiedziałby Wam że te manewry są proste jak pierdolenie. 🙂 <!-- s:) -->

  • Macie może schemat elektryczny do Fabi po Polsku w necie są jedynie schematy dość ogólne a dokładny jest po Czesku :zdziwko: <!-- s:zdziwko: -->

  • [quote="casec"]Po pierwsze nie spotkałem nawigacji, która mówi na rondzie skręc w lewo. Wszystkie z którymi jeździłem do tej pory mówiły opuśc rondo drugim zjazdem. [/quote]

    Automapa XL, mówi i to i to.

  • A co konkretnie Cię interesuje? Ja mam jakieś szczątkowe.

  • I hiszpania mistrzem :hurra: <!-- s:hurra: --> dla nich.

  • Witajcie

    Wczoraj wracałem z dość długiej trasy i mało szlak mnie nie trafił jak puszkę z napojem musiałem wstawiać w miejscu tak dla kierowcy niewygodnym, za ręcznym hamulcem, padaka :mur: <!-- s:mur: -->
    Gdzieś widziałem, tylko nie jestem pewien czy to nie było w octavi, że uchwyt na napój był wysuwany przy radio, po jego prawej stronie, to było by znacznie wygodniejsze i bezpieczniejsze.
    Powiedzcie gdzie to mogę kupić i czy jeśli tego nie mam seryjnie montowanego, to czy można to zamontować???

    pozdro

  • są dedykowane rozwiązania dla Fabii I-gen. jak piszesz - obok radia ale trudno je trafić na rynku wtórnym. - zakup nowego w ASO jest absurdem.
    można dopasować jakieś inne z grupy VAG albo założyć [url=http://www.allegro.pl/item1117808482_uniwersalny_uchwyt_na_puszke_napoje_kubek_carpoint.html]coś takiego 🙂 <!-- s:) -->[/url]

  • [quote="kapi"]są dedykowane rozwiązania dla Fabii I-gen. jak piszesz - obok radia ale trudno je trafić na rynku wtórnym. - zakup nowego w ASO jest absurdem.
    można dopasować jakieś inne z grupy VAG albo założyć [url=http://www.allegro.pl/item1117808482_uniwersalny_uchwyt_na_puszke_napoje_kubek_carpoint.html]coś takiego 🙂 <!-- s:) -->[/url][/quote]

    jestem posiadaczem takiego wlasnie dedykowanego uchwytu i niepolecam jest zadelikatny i boje sie cokolwiek w nim przewozic lepiej warto poszukac czegos innego a nieładowac sie w uchwyt na kubek puszke do fabii

  • Po południu dzwoniłem do ASO, chyba nie uwierzycie ile chcą za taki uchwyt???
    240pln-ów za taki mały gadżecik :wsciekly: <!-- s:wsciekly: -->

    Macie może coś na oku, co moglibyście polecić? jakiś uchwyt, ale nie jakiś kicz, zaden pseudo tuning, przykręcany na 4 śruby, itp :hyhy:

  • Generalnie mam problem z zalaną wiązką:( i potrzebowałbym znać,który przewód jest od licznika- przestał sobie działać i od rezerwy gdyż włącza się co pięć sekund i wiecznie piszczy 😞 <!-- s:( -->-mam zamiar wymieniać uszkodzone pojedyncze przewody zamiast wymieniać całą wiązkę:)

  • witam panowie mam taki problem od długiego czasu pobieram juz punkty poi zMIPLO wiadomo przed trasą przydadza sie nowe radary itp. ale pobieram tez zakazy ruchu dzis pobrałem a tu jakiś :cenzura: "inteligentny" (i to bardzo) kierowca TIRa jak wnioskuje dał na drogach blokady odcinków tam gdzie są ograniczenia tonażu zamiast lepiej ustawić profil np. wg AM w krakowie na ul Klasztornej jest zakaz ruchu zamiast ograniczenie 7 ton wchodzę w parametry blokad i usuwam i tu jest problem czy usuwać Odcinki czy Obszary gdy dam usun wszystkie usuwają się również blokady w centrum miasta które w rzeczywistości są a czytać co usunąć a co nie raz nie mam ochoty dwa czasu bo jest tego ........ i jeszcze trochę napisałem do MIPLO żeby wprowadzili jakąś weryfikację ale narazie milczą jak to rozwiązać zeby były rzeczywiste zakazy a nie te co jakis ..... powprowadzał sobie :cenzura: macie jakies rady co pousuwać zeby wróciło do normści bo takie zakazy sa ......... Nie koniecznie znam inne miasta i moge myslc ze tam jest zakaz a nie mam wszędzie znajomych zeby mi potwierdzali czy tam rzeczywiście jest zamknięte czy tylko tonaż usuwam i dodaje POI i kurde co dodam to sa zakazy tam gdzie ich nie ma albo wszędzie można wjechać :cenzura: <!-- s:cenzura: -->

    pomóżcie coś 😄