Witaj na forum Fabia Club Polska

Archiwum

Temat utworzony · 4843 Posty · 325973 Wyświetlenia
  • polecam 2 serwisy : http://www.pracuj.pl oraz http://www.jobrapido.pl .. ja znalazlem prace na jednym z nich 😉 <!-- s;) -->

  • Tapetka dodana do działu download http://www.fcp.pl/forum/dload.php?action=category&id=3 🙂 <!-- s:) -->

  • A czym się teraz zajmujesz :?: <!-- s:?: -->

  • pracuje w logistyce

  • Myślałem nad praco jako spedytor, ale bez doświadczenie i języka to niemożliwe. Kończyłeś jakieś studia związane z logistyką? Chcę w tym roku podjąć studia i zastanawiam się nad budownictwem, informatyką oraz właśnie transportem i logistyką.

  • nie mam wyksztalcenia typowo logistycznego , ja bym teraz szedl na budownictwo

  • A ja polecam poszukać firm, które mają już pracowników zajmujących się tym co potrafimy i samemu tam uderzać 🙂 ale lepiej atakować mniejsze firmy, żeby można było bezpośrednio z szefem porozmawiać. Sam się teraz przymierzam do ataku na branże, gdzie nie ma ogłoszeń o pracę nigdy 😉 a ruch w interesie jest bo już mam dość robienia za niecałe 5 stów 😕 <!-- s:/ --> miesięcznie.

  • Hi,

    poszukuję w Cieszynie taniego noclegu dla 2 osób, chodzi o przespanie się (6-7h) poranną toaletę i wciągnięcie jakiegoś śniadania Nie szukamy czegoś wypaśnego, żadnych apartamentów

    Macie jakieś miejsca które moglibyście polecić, tani hotel, hostel, motel, pensjonat itp ?

    Dzięki za info.

  • [b]Adaś[/b], ja rozmawialem bezposrednio z prezesem a firma duza bo ma ok 30 fabryk w europie i 4 w polsce, takze nie zawsze to sie sprawdza 😛 Ogloszen o prace to nie ma do policji, sluzby zdrowia, na kopalnie i do elektrowni .. o ile do tych 1ych 2och musisz posiadac wiedze lub zdac jakies egzamiany i miec przeszkolenie tak na kopalnie czy elektrownie to trzeba miec kogos z rodziny .. tam nigdy nie ma przyjec a ludzie jakos pracuja coraz mlodsi ... tzw nepotyzm 😕 <!-- s:/ -->

  • Witajcie.
    Całkiem niedawno stałem się szczęśliwym posiadaczem Fabki z 2005 roku.
    Obecnie jestem na etapie jej ubezpieczania i jedno z pytań ze strony towarzystwa ubezpieczeniowego brzmi jaki jest rodzaj wersji wyposażeniowej auta.

    Mimo tego ze posiadam wszystkie dokumenty od tego samochodu (począwszy od ksiązki serwisowej skończywszy na wyciągu ze świadectwa homologacji nigdzie nie moge się doszukać nazwy marketingowej posiadanej wersji (Classic, Comfort, Elegance)

    Jedyne na co natrafiłem to wpis w karcie (tabliczce znamionowej - kody vw)
    "FABIA COM 16V AMB"
    Czy oznacza to ze posiadam wersjię Ambiente

    z góry dzięki za pomoc.

  • moze tez na to wskazywac COM ze to wersja comfort, ale z tego co sie oreintuje to ambiente zastapilo nazwe comfort , ale na Twoim miejscu podal bym ambiente

  • COM bardziej będzię się odnosić chyba do COMBI
    a te AMB na końcu też przekonuje mnie do wersji AMBIENTE

    dzieki za potwierdzenie

  • Piękna kolekcja...
    Widzę że kolega posiada taką samą witrynkę co ja.

    Pochwalę się zatem i moim zbiorem.
    Oczywiście nie mogło zabrankąć klasycznej skody.
    Mój następny planowany zakup do kolekcji to Fabka Kombi 1:43

  • jezeli masz combi to napewno amb to wersja wysposazenia czyli ambiente jak zauwazyles 🙂 <!-- s:) -->

  • widze tu niezle kolekcje 🙂 szacun za checi :zdrowko: <!-- s:zdrowko: -->

  • Wersję wypasu masz zawartą w kodzie na naklejce w bagażniku, natomiast jej rozszyfrowanie musisz poszukać na forum, bo nie kojarzę w tej chwili tego tematu gdzie jest, a nie mam czasu szukać.

  • VIN (vehicle identification number) prawdę ci powie:
    PIERWSZY CZŁON - międzynarodowy kod producenta (WMI) - trzy znaki:
    TMB (T - Europa, M - Republika Czeska, B - Skoda Auto a.s.)

    DRUGI CZŁON - kod opisu pojazdu (VDS) - sześć znaków:

    1 znak - rodzaj nadwozia i wyposażenia
    B - Fabia Sedan Elegance
    C - Fabia Sedan Comfort
    D - Fabia Sedan Clasic
    G - Fabia Combi Elegance
    H - Fabia Combi Comfort
    J - Fabia Combi Clasic
    M - Fabia Elegance
    N - Fabia Comfort
    P - Fabia Classic, Fabia Junior
    T - Fabia Praktik
    W - Fabia RS

    1 znak - typ silnika
    A - 1,0 - 37kW (benzyna)
    B - 1,4 - 50kW (benzyna)
    C - 1,4 - 55kW (benzyna)
    D - 1,4 - 74kW (benzyna)
    E - 2,0 - 85kW (benzyna)
    F - 1,9 SDI - 47kW (wysokoprężny)
    H - 1,4 - 44kW (benzyna)
    S - 1,9 TDI - 74kW (wysokoprężny)
    U - 1,9 TDI - 96kW (wysokoprężny)
    W - 1,2 HTP - 40kW (benzyna)
    Y - 1,2 HTP - 47kW (benzyna)
    Z - 1,4 TDI - 55kW (wysokoprężny)

    1 znak - poduszki powietrzne
    0 - bez poduszek powietrznych
    1 - jedna przednia poduszka powietrzna
    2 - dwie przednie i dwie boczne poduszki powietrzne
    4 - dwie przednie poduszki powietrzne

    2 znaki - typ samochodu
    6Y - Fabia, Fabia Combi, Fabia Sedan, Fabia Praktik, Fabia RS

    1 znak - kod wewnętrzny fabryki

    TRZECI CZŁON - VIS - 8 znaków
    1 znak - model roku
    Y - 2000
    1 - 2001
    2 - 2002
    itd.

    1 znak - umiejscowienie fabryki, w której powstał samochód
    3,4 - Mlada Boleslav
    6 - Kvasiny
    7 - Vrchlabi
    N - Mlada Boleslav
    X - Poznań

    6 znaków - sześciocyfrowy numer produkcyjny nadwozia.

    Za:
    tytul: Skoda Fabia
    autorzy:
    Mario Rene Cedrych
    wyd. WKŁ
    Jiri Schwarz

  • Dzień Dobry! Od pewnego czasu zastanawiam się czy mozliwe byłoby poskładanie Skody Fabii sedan z części z demontażu. Chodzi mi czy technicznie jest taka możliwość. Z góry dziękuję za odpowiedz. Pozdrawiam...

  • temat przeniosiony, Zrob To Sam to dzial w ktorym zamieszczamy wylacznie porady

  • Wielkie dzięki za sciągawke.... czyli jednak COMFORT 🙂 <!-- s:) -->