Witaj na forum Fabia Club Polska

Archiwum

Temat utworzony · 4843 Posty · 325887 Wyświetlenia
  • Skleciłem ulotke i cennik i wyposażenie fabii 1 w wordzie i wyszło 111MB całość . Istnieje możliwość wysłania pojedynczej strony. Prosze pisać kto co chce te informacje . Nie potrafiłem tego zrobić w postaci pdf. 😞 <!-- s:( -->
    Najelpiej żeby na temat tego sie admin wypwiedział czy to udostępniać na stałe w przypadku jeżeli by nam i mi groziła kosekwencja prawna. 🙂
    Jeżeli ktoś ma wyposażenie fabii 1 od dealera od początku produkcji do 2003r. to chętnie bym wejżał na to 🙂

  • PDF'a można utworzyć np. programem PDFCreator.

    Emuluje on drukarkę i w łatwy sposób umożliwia utworzenie takiego pliku.

    Byłbym bardzo wdzięczny za przekonwertowanie ( ew. podzielenie ) i wrzucenie np. na rapidshare. 🙂 <!-- s:) -->

    pozdro

  • [quote="Rostoff"]To pan narysował mi rysuneczek bagnetu :cisza: i wyjaśnił ze 3,2 litra to jest około 2 milimetrów ponad minimum (ze tak jest według książki) a oni leją 2 milimetry pod max i przez to wchodzi te 4 litry normalnie brakło mi slow :szok: <!-- s:szok: -->[/quote]
    a może faktycznie tak jest?
    skoro do seicento 1.1 wchodzi 3,5 litra to do Fabii 1.4 ma być tylko 3,2 litra oleju? jak dla mnie to dziwnie mało...

    ja bym nie szukał dziury w całym...

    nie wydaje mi się też, żeby policzyli jakoś dużo za ten przegląd, raczej normalna cena

  • Sugerowałbym też zainstalować OpenOffice - darmowa i lepsza alternatywa dla drogiego "Majkrosofta" i obsługuje wszystkie formaty plików i co ważne ma funkcję zapisywania dokumentów jako .pdf

  • Witam kolegów. Przymierzam się do zmiany autka, i mój wybór padł na fabie w kombi. Silniczek jaki mnie interesuje to tdi. I tu mam zagwozdke - tych silników było kilka. Jaki polecacie, który najmniej awaryjny. Im więcej mocy jak wiadomo tym lepiej, choć już 90kM w dieslu dają temu autku nienajgorsze osiągi. Kasa jaką chce przeznaczyć, to ok. 19tys zł, z opłatami i wymianą płynów, filtrów etc. po zakupie nie chce przekroczyć 20tys. co jest dla mnie max górną granicą, bo podejżewam że tyle nie dostane za autko które mam.
    Jaki rocznik realnie można za tą kase dostać? Wyposażenie chciałbym aby nie byłe biedne, klima fajnie jak by była ale niekoniecznie. Ful wypas też nie musi być, choć w fabiach raczej max wypas to rzadkość..
    Czyli: jakie silniki polecacie z tdi'ków, na co zwrócić uwage przy kupnie fabii z takim silnikiem. Czy komp fabii to produkt VW (czy podejdzie do niego vag, by sprawdzić choćby przebieg)?
    Pozdrawiam

  • Szukaj najlepiej Fabii 1.9 TDI 101KM w wersji Elegance - wcale nie tak ciężko dostać, bo tych samochodów jeździ mnóstwo po naszych ( i nie tylko ) drogach.

    1.4 TDI to silnik mało "kulturalny" - 3 cylindry, słaba moc i wysokie spalanie.

    Pieniążków wystarczy na Fabię przed liftingiem ( >2004r. ).

    Przebieg i nie tylko można oczywiście skontorolować VAG'em.

    pozdro

  • Witam ..
    przeglądając dzis allegro napotkałem się na auto z takim o to radiem !!
    http://w321.wrzuta.pl/obraz/2c4W8VXRoA7/skoda_fabia_..<!-- m -->.
    Mam pytanie gdzie można takie coś kupić albo z jakiego auta to pochodzi ?
    Pozdrawiam 😉

  • fajne tooo 😄 <!-- s:D -->

  • Owszem fabii combi TDI trochę jeździ, ale trafić eleganta i to w dobrym stanie to rarytas. Wiem bo swoją szukałem od wakacji, a kupiłem w grudniu i to nie z naszego rynku tylko z szwajcarskiego, fakt było to blisko 1,5 roku temu.
    Przebieg jesteś w stanie sprawdzić z vagiem. Silnik oczywiście tylko jeden 1.9 TDI 101 lub 130 kucy, z tym, że ten drugi chyba w kombi nie występował, a przynajmniej na polskim rynku. W 20 tys z elegantem napewno się nie zamkniesz, natomiast uboższą wersję np comfort jak poszukasz dobrze to trafisz.

  • Kolego, szukałem kombi autka do małego biznesu, wybór padł na Fabiankę z Turbo i nie żałuję! Lada miesiąc stuknie mi roczek jak nią śmigam (1.9TDI 101 KM '05) i polecam w 100%. Nie boisz się wyprzedzać ;-), dość pojemny bagażnik, klima, przednie elektryczne, osobno podgrzewane przednie fotele + lusterka boczne, radio wbudowane (szkoda, że bez mp3, ja mam ten model poniżej Elegance, może w Elegance obsługuje mp3), relingi + parę innych bajerów o których teraz nie pamiętam. Co prawda dałem "nieco" więcej niż 20K zł, ale gorszy rocznik na pewno znajdziesz w TDI do tej sumy, może bez bajerów, skoro piszesz, że zbędne.

    Aha - nie jestem specjalistą jak niektórzy na tym forum, ale nie kieruj się przebiegiem, gdybym miał 20K zł spokojnie brałbym '02 - '03 z 200k km na liczniku. Czytałem, że pół miliona kilometrów dla tej wersji Fabii nie jest wyczynem. :szok: <!-- s:szok: -->

  • Gdzieś już to widziałem jednak pamięć dziurawa, bodaj chodziło o octę lub superb-a.

  • Kiedys na tym forum ktoś napisal cos madrego mianowicie cytuje [b]kros[/b]'ia:

    Myślę, że fabryczna NAVI to nie jest najlepszy pomysł:

    1. jeśli zależy Ci na dobrej muzyce, zapomnij o NAVI,
    2. jeśli nagrywasz płyty MP3 - zapomnij o NAVI
    3. jeśli chcesz mieć łatwy dostęp do map i aktualizacji - zapomnij o NAVI
    4. jeśli nie chcesz rano zobaczyć wybitej szyby - zapomnij o NAVI

    Podpisuje sie pod tym 😉 <!-- s;) -->

  • Jak w temacie jeśli ktoś w tym roku wybiera się na wakacje zagraniczne mam dla niego ciekawą ofertę na wakacje inne niż zwykle z przygodą i na wodzie

    podaje trasy w Chorwacji
    [size=200]
    [color=blue][b]Trasa nr 1[/b][/color][/size]
    [size=150]
    [b]Sibenik – Skradin (Wodospady Rzeki Krka) – wyspa Zirje (zatoka Vela Stupica) – Kornaty – Primosten – wyspa Bisevo (Błękitna Grota) – wyspa Vis – wyspa Brać – Kastela
    [/b][/size]
    [size=200][color=blue][b]trasa nr 2[/b][/color][/size]
    [b][size=150]
    Kastela – wyspa Solta (Stomorska) – wyspa Hvar – wyspa Vis – Trogir – wyspa Zirje (zatoka Vela Stupica) – Skradin (Wodospady Rzeki Krka) – Sibenik[/size]
    [/b]
    [size=200][color=blue][b]trasa nr 3[/b][/color][/size]
    [size=150][b]
    Sibenik – wyspa Zirje (zatoka Vela Stupica) – Vodice – wyspa Vrgada – Zadar – wyspa Dugi Otok (Park Narodowy Zatoki Telascica) – wyspa Kaprije – Sibenik[/b][/size]
    [size=200]
    [color=red][b]ceny już od 1749 zł[/b][/color][/size]

    Cena rejsu zawiera:

    • 7 noclegów na jachcie,
    • 7-dniowe pełne wyżywienie*,
    • ubezpieczenie Signal Iduna Travel (10.000 euro KL, 7.000 zł NNW, 800 zł bagaż),
    • opiekę Kapitana Jachtu,
    • paliwo do jachtu,
    • wszelkie opłaty portowe,
    • minimalne „umundurowanie” członków załogi, czyli koszulkę polo (damską lub męską).
    • Wyżywienie: śniadania i obiadokolacje przygotowywane przez Uczestników z produktów zakupionych przez nas w Polsce, w tym napoje: kawa, herbata, woda mineralna.

    ważna informacja
    Cena rejsu obejmuje WSZYSTKIE KOSZTY REJSU, nie stosujemy tzw. „kasy jachtowej” – Uczestników nie obowiązują żadne dopłaty podczas rejsu.

    Z kosztów dodatkowych to transport jeśli nie wybieramy się własnym samochodem to koszt przejazdu autokarem 400zł
    jeśli wybieramy się własnym samochodem to koszt parkingu na 7 dni to około 40 euro
    zwiedzanie parków narodowych to koszt ok 120 HRK (około 70 zł)

    szczegółowych informacji udzielam na pw lub pod numerem telefonu [size=150][b]602317732[/b][/size]

    Zapraszam Serdecznie

    [color=blue][size=150]ty[/size] [size=200] [b][you][/b] [/size] [size=150]też możesz przeżyć wspaniałą przygodę czekamy na ciebie [/size][/color]

  • Jak dla mnie przekombinowana i walona w przedniej części do tego tańsza jest dlatego bo jest 4-osobowa.

  • ale fajny ma znaczek na klapie "FBI" :rotfl: <!-- s:rotfl: -->

  • [quote="MirekS"]Jak dla mnie przekombinowana i walona w przedniej części do tego tańsza jest dlatego bo jest 4-osobowa.[/quote]

    Skąd Mirek poznajesz, że bita? I czemu 4 osobowa?

  • Tą Fabkę podałem jako ciekawostkę.
    [quote]Homologacja na ciężarowe[/quote]
    Czy bita - bez oglądania nie wiadomo.

    Co nie zmienia faktu, że jest też co najmniej kilka innych TDI w wersji Elegance poniżej 20 tys. ( a trzeba się jeszcze targować 🙂 <!-- s:) --> ).

    [url=http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C8421437]1[/url]
    [url=http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C8403321]2[/url]
    [url=http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C8341027]3[/url]
    [url=http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C8282817]4[/url]
    [url=http://moto.allegro.pl/item608691049_zadbana_fabia_od_1_wlasciciela.html]5[/url]

    pozdro

  • Hmm, wytłumaczcie mi coś - homologacja na ciężarowe = kratka? A co to ma do "pojemności" na 4 osoby?

  • W aucie ciężarowym możesz legalnie przewieźć tylko 4 osoby.

    W Fabii montowano taki fajny podłokietnik, który można na szczęście łatwo zdemontować.

    pozdro