Witaj na forum Fabia Club Polska

Archiwum

Temat utworzony · 4843 Posty · 325962 Wyświetlenia
  • Wszystko fajnie, ale osobie ktora nie posiada kompa pokladowego (np. ja) taki maxi dot sie nie przyda. 😕 <!-- s:/ -->

  • No to się dokłada komputer 🙂 <!-- s:) -->

    Czujnik temperatury + manetka, odpowiednie podłączenie i działa.

    pozdro

  • [quote="zielarzlol"]No to się dokłada komputer 🙂 <!-- s:) -->

    Czujnik temperatury + manetka, odpowiednie podłączenie i działa.

    pozdro[/quote]

    ..i z 800 zl robi sie 2.000 zl :hyhy:
    A tak powaznie, to watpie, aby samo dolozenie czujnika temp. + manetki dawalo efekt w postaci pokazywania chwilowego spalania itd.

  • Niedowiarek 🙂 <!-- s:) -->

    Całkiem niedawno był taki [url=http://fcp.pl/forum/viewtopic.php?t=2860&highlight=komputer]ciekawy temat.[/url]

    pozdro

  • Hmm.. Reasumujac jest troche mieszania.. Osoby, ktore nie maja kompa pokladowego musza wiecej powalczyc niz osoby, ktore go posiadaja 🙂 <!-- s:) -->
    Dzieki za wyjasnienie i przypomnienie topicu 🆗

  • Dzięki za odpowiedź,
    Na jakich obrotach silnika najlepiej na 1 jechać w korku, żeby nie zarzynać silnika?

  • to ja dołączę
    1 cosmos
    2 pinijo
    3....

  • [quote="mstepie"]Dzięki za odpowiedź,
    Na jakich obrotach silnika najlepiej na 1 jechać w korku, żeby nie zarzynać silnika?[/quote]
    najlepiej jak najszybciej włączać "2" tzn jak już się jedzie te 15-20km/h

  • Jak nie za późno, to się piszę.

  • Przychylam się do techniki [b]wolfmka[/b], jednak to nie jest na codzienną metodę szkoda auta, nie lepiej zmienć trasę - jeśli jest taka możliwość. Ja osobiście nabijam w każdy pracujący dzień dodatkowe 16km jadąc obwodnicą krakowa, a nie przez miasto, ale omijam wszelkie korki i sygnalzacje świetlne i czasowo jestem szybciej mimo przejechanych dodatkowych km.

  • czas realizować zamówienie, proszę zatem chętnych z listy o:

    1. przelanie 50 zł (45 zł książka + 5 zł przesyłka do was) na konto:
      [b]mBank
      41 1140 2004 0000 3202 2717 2266
      Marcin Kosmowski[/b]
      w tytule proszę podać [i]forum[/i], [i]nick[/i] i tekst [i]WKL[/i]

    2. przesłanie na PW informacji o dokonaniu przelewu i adresu, pod który mam wysłać książkę.

    jeśli ktoś jest z poznania lub okolic możemy umówić się osobiście.
    w razie pytań proszę o kontakt przez PW albo tel (605 529 000).

  • Witajcie. 🙂 <!-- s:) -->
    We Gliwicach jest myjka na ul. Dąbrowskiego obok forda jest tam stacja BP i cena jest 1zł=45 sekund i człowiek sam zasuwa tzw. ręczna na kaerchera 🙂 są tam 2 stanowiska i na Pszczynskiej jest myjka smart ale tam jest na dwójki (dwuzłotówki) i niwem ile tam trwa myślę że około 1:30 sekund. stej myjki na Pszczyńkiej nie korzystam za dużo trzeba wciepywać i jędzę na BP. 😐
    Dyniogłowy twoja myjka na Strzelców bytomskich jest dobra 🙂 tylko że chyba miałem pecha i trafiłem na osoby które nie miały pojęcia jak sie z tego korzysta i na takich trzeba uważać bo sie robi nie miło. Uważam że ta myjka dobra. 🆗
    We Gliwicach na ul. Dąbrowskiego nie ma mycia auta z gąbki i wiaderka oraz wycierania szmatami do sucha na stanowsku do mycia. Jest to zabronione tam.

  • Dyniogłowy
    te myjnie co opisujesz znam mardzo dobrze , nawet włascicieli
    Witczaka stara dobra myjnia
    Wrocławska obob bazy PP - dobra myjnia tylko droga dojazdowa fatalna i w suche dni odpada

    szuakm taniej i dobrej musze spr w Łagiewnikach tak jak pisze kapi

    obecnie spłukuje tylko kusz na myjni bezdotykowej tej obok dworca to co pisałeś satcja Bliska i obecnie już C H Simple tzw kercherem

  • Dam wam dobrą radę 🙂 na drugi raz jeźdcie sobie do ovb allfinanz i tam sie do wiedzcie ile kosztuje oc w tej czy innej firmie może sie uda przejść do innej firmy gdzie będzie tanej 🙂 <!-- s:) -->
    Oni tam mają wiele firm ubezpieczeniowych 🙂

  • ja zapłaciłem za 1800 w PTU 🙂 <!-- s:) --> ale nie mam znizek tylko zwyżki ale mam pełen pakiet : OC AC NNW i assistance na całą europę.

    Podobno warto iśc do Lukas Banku i sie u nich ubezpieczyć, kolega za Corse z 2004 roku dał 810 zł pełen pakiet.

  • Czy posiada ktoś może zeskanowaną instrukcję obsługi Skoda Fabia i byłby tak miły i podzielił się z nią z nowym użytkownikiem ??

  • Moge Ci posłać linka gdzie jest tak owa instrukacja tylko ona nie jest po polsku ale jest w formie elektronicznej i pdfu

  • panowie, nie otrzymałem jak na razie od was żadnej wpłaty zatem czekam na info dzisiaj do godziny 18, jeśli się nie odezwiecie wykreślam was z listy. wg mnie nie ma sensu z niejasnych powodów blokować całości zamówienia od klubowiczów z innych forów, którzy szybko i sprawnie wzięli w akcji udział.

  • [url=http://rapidshare.com/files/229799677/Instrukcja_obs__322_ugi_Skoda_Fabia_2003.pdf.html]Link[/url]

    10 pobrań przez 90 dni.

    pozdro

  • Dzięki