Witaj na forum Fabia Club Polska

Archiwum

Temat utworzony · 4843 Posty · 326090 Wyświetlenia
  • Ja polecam myjnie zlokalizowane na ul . Glowackiego w Krakowie. Chlopaki nie wzbudzaja moze zaufania ale myja bardzo dokladnie w przystepnych cenach (mycie calego auta z piana aktywna + wosk na goraco + odkurzanie i przetarcie plastikow + wytarcie do sucha) 40 zl. Po godzinie 20 maja bardzo promocyjne ceny, niekiedy jak kogos znaja to nawet 50% zjada z ceny. Do tego co dziesiate mycie masz za darmo. Pelen kompet uslug. Umycie auta (komplet) zajmuje maksimum 20 min. Maja w sumie 3 myjnie wiec jesli w jednej jest duzo aut to przekierowywuja do drugiej, gdzie jest szybciej. Wystawiaja faktury VAT. Wazne jest to ze robia wszystko dokladnie. Od samego poczatku tam jezdze bo zal mi lakieru w automatycznych i nigdy mnie nie zawiedli 🙂 <!-- s:) -->

    Myjnie ktora wg mnie trzeba unikac za wszelka cene jest zlokalizowana na ul. Kosznierow (zaraz obok glownej komendy policji w Krakowie). Skubance biora jak za woly, do tego ciagle zostawiaja zacieki, auto zamiast suszyc ircha, ktora nie zostawia sladow i nie rysuje lakieru, poleruja szmata ktora jest tak brudna i zaniczyszczona ze ciezko by bylo wytrzec nia podloge. Chamy i cwaniaki. Raz wzieli i chcieli mi policzyc za wosk ktorego na pewno nie nalozyli bo stalem i patrzylem na auto. Irytujaca rzecza jest to ze nie wycieraja progow ani wew czesci drzwi (wiecie czym sie to konczy - po chwili macie bloto pod drzwiami). Do tego trzeba sie umawiac z duuuuuzym wyprzedzeniem - masakra. Nic tylko poslac ich w diably. :zdegustowany:

  • Ha a ja umylem w myjni (kosztowalo sporo ale co tam 😉 ) teraz sie swieci jak psu jajca, tylko jakis cholerny golab (czyt atrakcja turystyczna) obsral mi drzwi i najchetniej bym skubanca ustrzelil :krzeslem: <!-- s:krzeslem: -->

  • [b]MŁODY[/b], ul.Kolejowa między Eleą a stacja Bliska jest takie cudo,50 sekund za złotówkę albo BP ul.Strzelców Bytomskich 40.Cen nie znam.


    Polecam myjnie Bytom ul.Wrocławska 71 tel.(32)395.00.60 obok bazy Poczty Polskiej.4 stanowiska każde auto dokładnie myte przez 2 osoby a jesli ruch mniejszy to i przez 3.Czas mycia to ok.30 minut a w nim mycie,odkurzanie wosk oraz polerowanie za 20 zł.Pranie tapicerki 80 zł. 🙂 <!-- s:) -->Uzywają dobrych środków do mycia.Aby umyć auto najlepiej wczesniej telefonicznie się umówić.Właściciele bardzo mili ludzie a personel uprzejmy.Myje tam auto od lat i nigdy nie zdażyła się żadna wpadka.

    [color=blue][size=75]
    edit by vanhouse.[/size][/color]

  • Czy źle czytam forum i nie potrafie znaleźć gadżetów klubowych czy one się gdzieś złośliwie schowały 😉 <!-- s;) -->.Interesował by mnie polar,koszulka,kubek,brelok itp.Gdzieś o tym czytałem ale mi uciekło.Ramki pod tablice i smycz już załatwiłem z [b]Zygus[/b]-em.

  • ramki + naklejka i smyczki sa
    co do reszty to koszulki raz na rok robimy akcje koszulki i wtedy zbieramy chetnych itd
    co do reszty gażetów - za małe zainteresowanie

  • Kurcze szkoda trzeba się utożsamiac z tym co sie robi i lubi.To w końcu reklama.

  • [b]vanhouse[/b], Będziemy w kontakcie.Dziękuję.

  • [b]MŁODY[/b] - Myjnia ręczna na przelocie z Bytomia na Świętochłowice (przy przejeżdzie tramwajowym) - podobno tam dziewczyny myją i trzeba sie umawiać 😄 - jeszcze nie próbowałem 😉 <!-- s;) -->

  • ja w weekend spędziłem prawie 2 godzinki przy pucowaniu fabki 😄 <!-- s:D -->
    w przyszłym tygodniu powtórka, ale już będzie krócej bo auto czystsze będzie

  • Dzisiaj miałem jechać obejrzeć tą Fabie.

    http://rol-trans.eni.pl/?id=1358408<!-- m -->

    Niestety ale nie doszło do wyjazdu. Obawiam się, że nie będzie on możliwy w najbliższym czasie. Czy ktoś z was mogłby luknąć na to autko, zrobić parę fotek i wrzucić na forum?
    Miejscowość: Ostrów Wielkopolski

    Auto jest trochę poobijane, porysowane. Do malowania jest z tego co wiem tylny zderzak, lewe tylne drzwi i błotnik, prawy tylny błotnik + brzedni oraz od góry w nad tylnymi prawymi drzwiami jest zagniecenie, podejrzewam że również na drzwiach.

    Nie wiem co z tylną klapą ponieważ wygląda jakby była zagnieciona z lewej strony od dołu. Ciekawi mnie również przebieg 81 tys. km? Mało prawdopodobne, ale kierownica nie wygląda na bardzo wytartą.

  • [b]kapi[/b], Dziewczyn czy myjni ?? :] <!-- s:] -->

  • [quote="Lord_Nikkon"][b]kapi[/b], Dziewczyn czy myjni ?? :] <!-- s:] -->[/quote]

    jednego i drugiego - ale jak mówią: punkt widzenia zależy od punktu siedzenia :zdrowko:
    temat zjeżdża ... sorry za OT

  • Z tego co widzę jest to wersja comfort, przód raczej ruszany nie był, natomiast tył to duży znak zapytania i nie daj boże jak tam był kiedyś hak. Do tego dochodzi sprawa, że auto przed zrobieniem zdjęcia zostało zlane wodą (wokół auta jest sucho) co świadczyć może o fatalnym stanie zew. jest to nagminna procedura stosowana przez sprzedawców by się ładnie świeciło. Cóż trzeba by samochód obejrzeć na żywo.

    [b]Ciacho[/b] chyba będzie się przymierzał do sprzedawania fabki też ma 1.9 SDI, może poklikaj do niego ... (tak przynajmniej wywnioskowałem po jego ostatnich postach).

  • [quote="MirekS"]Ciacho chyba będzie się przymierzał do sprzedawania fabki też ma 1.9 SDI, może poklikaj do niego ... (tak przynajmniej wywnioskowałem po jego ostatnich postach).[/quote]
    a no właśnie, [b]elpolacco[/b], jak Ci sie bardzo nie spieszy z kupnem auta to ja się polecam gorąco z moją wypieszczoną Fabką, z tym że nie mogę się z nią rozstać wcześniej niż w ostatnie dni czerwca / lub pierwsze dni lipca tego roku 😉 <!-- s;) -->

    A co do ceny to byśmy sie dogadali, bo nie zamierzam dawać ceny zaporowej

  • Prawdziłem dwie myjnie na terenie [b]Bytomia[/b]
    1.ul.Witczaka 126 kierunek Piekary Śląskie tel.32 281.35.38 (lepiej umówić się wczesniej)
    jedno stanowisko personel bardzo uprzejmy przy myciu zaproponowano mi kawę
    herbatę i ciastka.Auto umyte w srodku na zewnątrz oraz wypolerowane w 25 minut.
    Wszystko zrobione bardzo dobrze.Podobno jest to najstarsza myjnia w Bytomiu.
    2.al.Jana Pawła II 30 stacja paliw LDS (Slovnaft) tel.32 391.85.69 prawie zawsze jest tam
    możliwość umycia auta "od ręki" tak ja w pierwszym przypadku po wjechaniu do środka
    zostałem zaproszony na kawę.Jakość mycia tak jak przy ulicy Witczaka.Cena za usługę
    w obydwu przypadkach to [b]30 zł.[/b]Pesonel nie gada tylko myje w czasie 20 minut.Polecam obie myjnie.

  • [b]elpolacco[/b], zastanów się ile trzeba do interesu dołożyć,spójrz na zegarek widać że akumulator był odłączony.Stracić pieniądze łatwo.Przebieg jak na auto z Francji [b]nierealny[/b] Jedź zobacz sam ale oceniaj na "chłodno"

  • mi się w niej nie podoba z przodu od pasażera zderzak z błotnikiem i tył. Znając francuzów to tam przy parkowaniu nie używają lusterek więc samochód nie raz malowany. Co do silnika to nie bardzo można stwierdzić bo jest ta osłona i nie widać czy coś nie cieknie z pod niej. Moim skromnym zdaniem nie jest warta

  • [b]nJaro[/b], [b]Zygus[/b], [b]Ciacho[/b], [b]wolfmk[/b], Podobna strona to: [b]stacjebenzynowe.pl[/b].

  • Dzieki Dynioglowy.
    nJaro - czy mozesz mi odpowiedziec na jedno pytanie ? Kiedy nalezy zatankowac ponownie auto - kiedy zaswieci sie kontrolka rezerwy (slyzalem, ze tak powinno sie robic przy prawidlowym obliczaniu sr. spalania) czy moze obojetne kiedy ??

  • A masz reg wysokości :?: <!-- s:?: -->
    Jeśli tak to Ci pomogę, w poprzedniej fabce tak miałem i udało mi się to skrzypienie wyeliminować. W tej fabiuli tego rodzaju problemu brak.