Witaj na forum Fabia Club Polska

Śląsk i okolice

Temat utworzony · 61 Posty · 32307 Wyświetlenia
  • Witajcie.

    Widzę ze prawie żadne z ASO nie ma pozytywnej opinii 🙂 Zarówno w kwestiach naprawa gwarancyjnych jak i pozagwarancyjnych. a juz na pewno nie zachwycaja nas "poczciwych uzytkowników" cenami :mur: <!-- s:mur: --> .

    mysle że pod wzgledem cenowym raczej nikt tutaj nie bedzie polemizował, bo wiadomo, ze oni maja je naprawde w niektórych przypadkach kosmiczne :rozpacz:

    Wracajac do tematu jakie wrażenia pozostawili, jezeli chodzi o mnie Fabia której jestem posiadaczem była serwisowanan od samego poczatku w tymże serwisie, nie wiem może to zalezy od szczęścia na jaką zmiane u nich sie trafi (bo nie widze tutaj pozytywnych opinii) ale ASO Katowice na mnie pozostawiło pozytywne wrażenie.

    Na szczęscie udało sie uniknąc powazniejszych usterek ale z tymi które miałem serwis ten poradził sobie bardzo dobrze, szczególnie jesli chodzi o rozpoznanie. Nie zauważyłem jakis uszczerbków na mojej Fabcii :super: spowodowanych działaniami tychze Panów.

    Wszystko przebiegało nalezycie równiez dla napraw w ramach gwarancji.
    Ostatnio około 3 miesiace temu wystapił u mnie pewnien problem, to Pan z tego ASO po rozmowie telefonicznej poradził co to może być, a nawet wytłumaczył w czym tkwi problem abym sam sobie z nim poradził. Okazało się że zalecenia były trefne i nie musiałem pojawiac sie w tymże serwisie na naprawe lecz sam sobie poradziłem z tym probleme zgodnie ze wskazaniami 🙂

    Pozdrowionka

  • Wczoraj padłmi czujnik temp. w silniku.
    Bardzo szybka diagnoza i wymiana - koszt 118zł

    Jak na pierwszą wizytę - bez zastrzeżeń.

  • Witam.
    Całkowicie popieram zdanie że to partacze i naciągacze... szkoda słów

  • Witam
    Byłem tam kilka razy i jeden jedyny raz zostałem miło zaskoczony że bylem umówiony/zostalem przyjety/szybko obslużony.
    Niestety pozostałe (ok.10 razy) totalna kicha.
    Naciągacze i obiboki

  • Witam

    Pan Fiatem wbił mi sie w prawy przód. Stwierdziłem ze auto oddam do śliwki bo to przeciez ASO Skody i będzie wszystko OK ... NIC BARDZIEJ MYLNEGO

    -zero informowania cię o stanie auta
    -zamiast lewego wsadzili prawy drążek
    -zostawili jakiś kej w aucie kierowniczy
    -brak auta zastęp[czego <bo kto im za to zapłaci>
    -pościli mnie z rozwalonym stabilizatorem i musiałem sie wracać bo ściągało i stukało
    -wentylatora nawiewu też nie wymienili
    -nie było wszystkich zaślepek

    Teraz auto czeka na ponowne oględziny z powodu stabilizatora

    I to ma być ASO wypuścili mi taki samochód że na diagnostycznej by mi cofnął dowód gdybym chłopa nie znał !!!

    Koszt naprawy 8500 !!! a dałem za autko 16000 !!!

    W 100 % NIE POLECAM !!!

  • wszyscy wiemy ze śliwka to :dobani: <!-- s:dobani: -->

  • Witajcie

    Czy ktokolwiek z Was był już może serwisować lub naprawiać autko w EMIDA ASO Ruda Śląska ??

    Pytam, bo mam zamiar tam podjechać na warsztat i prosiłbym o opinie ich fachowości.

    Dziękuje i pozdrawiam

    Krzysiek

  • polecam ten serwis, a w szczegolnosci obsługe - pare czesci tam kupilem i byli bardzo pomocni w doborze. można sie nawet pokusic na drobne negocjacje cenowe.

  • Witajcie, dzieki za troche podpowiedzi.

    Podjechałem do Emidy i zrobiłem sobie przegladzik co 60 tysiecy, pierwsze wrazenie bardzo pozytywne. Obsluga w salonie zarównio w serwisie jak i w sklepie bardzo elastyczna. Tzn. sklonna do rozmów nawet w temacie negocjacji cenowych, jestem pozytywnie zaskoczony.

    Co do samego warsztaciku to zobaczymuy jak bedzie sie autko dalej sprawowało ale poobserwowałem sobie przez szybke prace Panów i spoko. Efekty zobaczyłem juz na swoim podwórku, posprawdzałem sobie jak z wymiana oleju (czy nie przelali, takie przypadki w aso tez się zdarzały 😄 <!-- s:D --> ), wymiana plynu hamulcowego, filtra paliwa itp.. a jeszcze odbojnik z tyłu na wahaczach i wszystko w jak najlepszym porządeczku.

    materialy mialem wszystkie swoje.

    Mysle ze autko bedzie sie dalej swietnie sprawowało a na razie duzy plus dla EMIDY.

    Pozdrówka

  • Info dla klubowiczów

    na hasło Fabia Klub Polska -

    [b]12 % rabatu na usługi serwisu
    12 % rabatu na części zakupione u nich

    warunek - ramki klubowe.[/b]

    pozdrawiam.

  • Witam byłem wczoraj w Emidzie w Rudzie Śląskiej (serwis), na przeczyszczenie przepustnicy i adaptacje. Uczucia mieszane, ponieważ na hasło Fabia Club Polska, niechętnie chcieli dać te 12 % zgodzili sie na 10%, poźniej powiedzieli ze oni nie są wstanie sprawdzić przebiegu Vagiem (dziwne no chyba że sie myle), Potem auto postało 30 minut z otwartą maską jakiś gościu był przy nim moze minute, a potem nic sie niedziało, po minięciu tych 30 minut stwierdzili ze nie zrobią przepustnicy, bo sonda Lambda jest nieaktywna (kod błędu) i do wymiany sonda, oraz głośna praca silnika (łańcuch rozrządu do wymiany). Zapłaciłem 30 zł za diagnoze i na tym sie skończyło 😕 <!-- s:/ -->

  • ładna ściema , poszukaj zwykłego warsztatu samochodowego i ci wszystko zrobi

    ASO - to zło

  • Witam, sprawa jest do wyjasnienia, nie zamieszczałbym takiej informacji jesli nie byłbym pewien ... :niepewny: <!-- s:niepewny: --> podjade - zapytam o nazwisko konkretnej osoby, wtedy bedzie łatwiej ...
    :zly: nie lubie takich sytuacji

    [b]------------------------------------------------
    EDIT : 2008.12.17[/b]
    Sytuacja uratowana - sprawa wyjaśniona, ASO podtrzymuje zniżki na serwis i usługi 12% / 12%
    wszyscy pracownicy serwisu i punktu sprzedaży części zostali poinformowani. :zdrowko:
    a do kolegi [b]PUEBLO[/b] mają zadzwonić i "wyjaśnić" sprawe 🆗

  • Sprawa została załatwiona bardzo pozytwynie, całe aso zostało poinformowane o zniżkach dla nas 🙂 <!-- s:) -->.

    Wielkie dzieki kapi za pomoc w załatwieniu sprawy :zdrowko:

    Emida bardzo szybko zareagowała, więc ogromny plus dla niech, ja jestem zadowolony więc polecam

  • no to kapi duży " [b]+ [/b]"

  • ja stanowczo odradzam ten serwis - zero dobrej woli i chęci współpracy w naprawie gwarancyjnej mojej miesięcznej skody, twierdzą, że problemu nie ma, wszystko jest ok a w innych ASO stwierdzają, że faktycznie są nieprawidłowości...

  • Emida to chlam, przynajmniej w Kraku. Chamskie zachowanie i robienie wszystkiego doslownie na odpier.... Przepraszam za okreslenie ale inaczej sie nie da ja sie przerzucam do interauto.

  • Witam

    Ja właśnie od prawie dwóch tygodni jestem posiadaczem Nowej Fabii II 1,4 14V. Już po odebraniu samochodu i dojechaniu do domu okazało się, że wyłącznik ryglowania drzwi od środka w ogóle nie chodził tzn. otwieranie chodziło poprawnie, ale już zamykanie drzwi w ogóle nie chodziło. Na drugi dzień pojechałem do dealera na Lenartowicza i powiedziałem w czym rzecz. Okazało się, że wyłącznik był uszkodzony i musieli wymienić. Powiedzieli mi, że postarają się na drugi dzień sprowadzić z Poznania taki wyłącznik co trochę mnie zdziwiło, że nie mają takiej rzeczy na stanie magazynowym 😞 . Na wyłącznik czekałem ponad tydzień 😞 <!-- s:( -->. Na razie to tyle mojej przygody z serwisem na Lenartowicz i mam nadzieję, że będę tam trafiał tylko na przeglądy okresowe.

    Pozdrawiam

  • [quote="tomekl80"]Na razie to tyle mojej przygody z serwisem na Lenartowicz i mam nadzieję, że będę tam trafiał tylko na przeglądy okresowe. [/quote]
    zawsze możesz pojechać do innego ASO na przegląd 🙂 <!-- s:) -->

  • Witajcie :!: <!-- s:!: -->

    Chciałbym poznać wasze opinie na temat ASO MARGO w Rybniku. Co sądzicie na temat kompetencji pracowników tego serwisu; jak długo robią i przede wszystkim czy robota jest dobrze wykonana czy też jest fuszra że aż hej. Z góry dzięki za odpowiedzi.

    pozdrawiam 🙂