Witaj na forum Fabia Club Polska

Archiwum

Temat utworzony · 4843 Posty · 325920 Wyświetlenia
  • też mnie kusiła GPS-em
    pożyczyłem na miasto i przestała
    GPS jest bardzo powolny, niedokładny (nawet 100m błędu a terenie zabudowanym)
    a do tego koszty transmisji zasilają rachunek
    latałem ze zwykłym garminem i błąd był ok 20m i przetwarzanie nadążało za pojazdem
    TomTom ponoć teraz najlepszy

  • to tylko komputerem skoda ze nie podejdze tamten komp do mojej besti

  • opóźnienia i błędy mogą wynikać z gęstości i wysokości zabudowy,
    sprawdzałem tylko w mieście
    nie pomagała też pajęczyna trakcji tramwajowej
    na otwartym terenie może być nieżle

  • [quote="vanhouse"]Witam,

    Przymierzam się do kupna Noki N95.

    Ma ktoś taki model?

    Wiem że ma symbiana ale interesuje mnie czy dobrze chodzi ten telefon. Czy się nie tnie.[/quote]

    A nie taniej Ci wyjdzie np. E50 i do tego odbiornik GPS za 140zł? Bierzesz darmowe oprogramowanie Nokii, a później płacisz np. 80 euro za 3-letni abonament i masz pełną nawigację. później masz oprogramowanie i odbiornik do kolejnego modelu telefonu, jak ten Ci się znudzi.

  • rarytas do białej lub srebrnej fabki HB

    http://moto.allegro.pl/item287381683_lampy_tylne_skoda_fabia_tuning_.html<!-- m -->

  • [b]MŁODY[/b], widziałem wczesniej chciał 300zł ale do czarnej tez sie prezentuje i mozna je ulepszyc zeby je pomalowac sprayem czarnym do lamp fajnie wyglada w tedy

  • Wszystko zalezy od tego jaki pakiet. Czy jest jakis udzial wlasny czy nie. itp warunki. Takze nie ma co porwnywac i mowic ze ktos przeplacil.

  • A ja wam życze żeby skodzinka zawsze paliła bezawaryjnie,zdrówka kupe kasy i prezętów a młodej parze dużo dzidziusiów :zdrowko: <!-- s:zdrowko: -->

    A w nowym roku jeszcze lepszych chwil jak w tym starym :zdrowko:

  • zeby w nadchodzacym roku bylo lepiej niz w obecnym i gorzej niz w 2009 :zdrowko: <!-- s:zdrowko: -->

    oraz Merry Christmas 😄

  • [b]Klubowiczki[/b] i [b]klubowicze[/b] pogodnych świąt życzę, hucznego sylwka i wszystkiego naj, naj w nowym 2008 roku.

    [size=75]P.S. [b]Młody[/b], [b]Krzychu_W[/b] połączyłem [b]Wasze[/b] tematy w jeden bo tyczy się jednego [b]Świąt[/b][/size]

  • [b]Panie i Panowie[/b]...wszytskiego naj naj :super: .....oby jak naj mniej dodatkowych kg przybyło :piwo: <!-- s:piwo: -->

  • I na taki post jak Krosa czekałem...
    Będę musiał coś tu pozmieniać w mojej taktyce jazdy. Jakiś kompromis...

    Co do lewego pasa - Norek, Kros nie zgodzę się z Wami. Możecie mówić co chcecie, debile tak mi działają na nerwy, że nawet wyluzowana jazda nie pomaga. Jeżeli widzę, że ktoś zajeżdża drogę co drugiemu samochodowi, bo mu się spieszy, to krew się we mnie gotuje i po prostu blokuję kolesia.
    Zygus racja - jeżeli mam prawy wolny. Niestety często na lewym jest najmniej samochodów pod światłami, dlatego tam się ustawiam.

    Kapeluszników nie widziałem w Skodach 😉 <!-- s;) -->

    Pozdrawiam!

  • w sumie masz racje 🙂 moj blad :rozpacz: <!-- s:rozpacz: -->

  • [quote]Mają jedna sporą wadę. Jak ktoś Ci sie w d... wpierdzieli to ma sporego haka na Ciebie 🙂 <!-- s:) -->[/quote]
    mozesz jasniej sie wypowiedziec :?:

  • [quote="kornat"][quote]Mają jedna sporą wadę. Jak ktoś Ci sie w d... wpierdzieli to ma sporego haka na Ciebie 🙂 <!-- s:) -->[/quote]
    mozesz jasniej sie wypowiedziec :?: [/quote]

    np. brak homologacji 😉

  • [quote="Łukasz"]brak homologacji 😉 <!-- s;) -->[/quote]
    [quote="Adaś"]I czerwonych odblasków 😉 [/quote]
    to moze dla tego sprzedaje

  • [quote="micha$"]
    Jeżeli widzę, że ktoś zajeżdża drogę co drugiemu samochodowi, bo mu się spieszy, to krew się we mnie gotuje i po prostu blokuję kolesia.
    [/quote]
    Rozumiem że wraz z prawem jazdy nabyłeś uprawnienia do kierowania ruchem drogowym??!!
    bo jak nie to jakim prawem decydujesz jak ktoś ma jeżdzić?
    jesteś z żandarmerii, służb celnych, policji lub choćby instruktorem jazdy?
    czy tylko ........(zadziałała autocenzura :wsciekly: <!-- s:wsciekly: --> )
    Oceniasz decyzje innego kierowcy nie znając powodów jego zachowania?
    Wystarczy że leci, wypasionym merolem lub BeeMą?
    Czy decyduje to że szybciej od Ciebie?
    Może jednak jakiś istotny ma (tylko zapomniał Cię zapytać czy może)
    Do kierowania ruchem drogowym mamy policję,
    kierowca to taki gadget sterujący jednym pojazdem,
    [color=red][b]kolego micha$[/b]
    jeśli widzisz samochód jadący niebezpiecznie (w Twoim odczuciu) staraj się jechać tak
    by swoim stylem jazdy nie powodować dodatkowego zagrożenia,
    puść gamonia najwyżej obeżysz go na latarni za zakrętem[/color]
    [color=red]Blokowanie rozpędzonego wariata drogowego nie jest bezpiecznym manewrem, możecie się na tej latarni owinąć razem[/color]

    tak już dla zabawy bo nie kaman;
    Ten, zajeżdżający wszystkim drogę to jest z tyłu? czy z przodu twojej fabii?
    bo jak zajeżdża innym z tyłu to niewiele widzisz ale możesz go zablokować
    a jak z przodu to go widzisz ale nie możesz 😉

  • [quote="vanhouse"]Kasa to nie gra roli, bo i tak biorę n95 na raty. A w n95 aparacik 5mpix więc jest czym się bawić.[/quote]

    Tylko jak już spłacisz ten aparat, to jego wartość wyniesie 1/3, a za tę różnicę możesz sobie kupić przyzwoitą "małpkę" cyfrową z której najgorsze zdjęcie wyjdzie znacznie lepiej od najlepszego z nokii.

  • Namęczyłem się, napisałem bardzo ładną odpowiedź a tu się okazało, że już nie jestem zalogowany.
    Także pokrótce - chciałem przyznać Ci rację Norek. Nie ma sensu się przejmować debilami.

    Sorki za OT!

  • [quote="Adaś"]Wątpię 🙂 <!-- s:) -->
    w każdym razie jadą już do mnie 🙂 ))))))[/quote]
    czyzby Ty byłbys nabywca tych lapionów