Witaj na forum Fabia Club Polska

Spot Katowice / Kraków i okolice

Topic created · 2963 Posts · 265075 Views
  • [quote="sid"]Miejsce : Parking Silesia City Center/Katowice ul. Chorzowska 109A ( 50.26968,19.004778 ) /obok shell'a / [/quote]
    cały parking jest w duuuużej przebudowie.... proponuję inne miejsce.
    tam gdzie spotkaliśmy się ostatnio jest plac budowy i ulica wzdłuż bloków Dębowe Tarasy jest zamknięta.

  • [quote="kapi"][quote="sid"]Miejsce : Parking Silesia City Center/Katowice ul. Chorzowska 109A ( 50.26968,19.004778 ) /obok shell'a / [/quote]
    cały parking jest w duuuużej przebudowie.... proponuję inne miejsce.
    tam gdzie spotkaliśmy się ostatnio jest plac budowy i ulica wzdłuż bloków Dębowe Tarasy jest zamknięta.[/quote]

    :przestraszony: :szok: <!-- s:szok: --> no to pięknie.... jakieś inne propozycje ?

    Pozdrawiam
    sid

  • no to nieciekawie 😞 to moze inny naroznik parkingu :?: <!-- s:?: -->

  • Ja niestety odpadam w tym terminie (szkoła) 😞 miłej zabawy 🙂 <!-- s:) -->

    ps. [b]Miruś[/b] Wojtek w końcu przekaże Ci to o czym rozmiawialiśmy na zlocie 😉 mam nadzieję że będzie oki :niepewny:

  • trochę nas mało a przybyli nowi ludzie z Bytomia Jaworzna Krakowa i okolic - może wysłać im jakieś info by się zdało

    faktycznie na parkingu jest przebudowa i jest straszna kich ,

    może jakiś inny parking np przy Spodku tam powinno być pusto zaraz przy rondzie

  • [b]Loneczko[/b] dzięki za pamięć i proszę o fakturę 🙂 <!-- s:) --> .

    Co do godz, myślę, że tradycyjnie 15.

  • może podziemny parking Auchana obok norauto. Tam jest zawsze miejsce. Auchan jest na chodzowskiej przy trasie DTŚ kilka kilometrów za SCC w strone Rudy Śląskiej

  • Cześć. Jeśli będziemy na śląsku a myślę że będziemy to przyjadę na spota.

  • ja niestety nie dam rady bo studia. Mam nadzieje, ze nastepnym razem sie uda

  • Ja przyjade jesli nic nie wyskoczy

  • Ja też postaram się zjawić.

  • Wiemy już że sobota, godzina 15 😛 Ale miejsce nie znane 😛 <!-- s:P -->

    Pozdrawiam
    sid

  • mi też niestety nie uda się pojawić 😞 ale obiecuje że następnym razem na pewno się zjawię 🙂 <!-- s:) -->

  • [quote="MirekS"][b]Loneczko[/b] dzięki za pamięć i proszę o fakturę 🙂 <!-- s:) --> .

    Co do godz, myślę, że tradycyjnie 15.[/quote]

    Ja Ci dam fakturkę :cisza:

  • Czytam Wasze posty ale nie kumam co do miejsca???? :rotfl: <!-- s:rotfl: -->
    No to jak??? 16sty godzina 15sta - ale gdzie :padam:

  • Jeśli chcecie robić takie cosik to można by tez pomyśleć nad parkingiem pod Auchan w Sosnowcu. Tam jest dość dużo miejsca a sam parking dość rzadko bywa zapchany w całości. Właściwie to w takim spotkaniu to co chodzi? Można przyjechać zwykłym samochodem ot tak porostu?

  • [quote="Pulstar"]Można przyjechać zwykłym samochodem ot tak porostu?[/quote]
    oczywiście że można 😉 <!-- s;) -->
    nie chodzi o samochody lecz o ludzi - żeby sie poznać i doświadczenia wymienić 😉

  • I jak tam z miejscem ? Katowic nie znam 😄 Więc nie pomogę za bardzo 😛 <!-- s:P --> Może jakieś miejsce przy autostradzie ?

    Pozdrawiam
    sid

  • Hejka
    Ja pojawię się na pewno tylko dajcie znać konkretnie w jakim miejscu i o której. Prosiłbym o przywiezienie dla mnie jeśli to możliwe ramek i naklejki a opłatę załatwię na miejscu.

    Pozdrawiam

  • [quote="maydaywisnia"]może podziemny parking Auchana obok norauto. Tam jest zawsze miejsce. Auchan jest na chodzowskiej przy trasie DTŚ kilka kilometrów za SCC w strone Rudy Śląskiej[/quote]

    No to jak panowie i panie może to miejsce :?: <!-- s:?: --> Trzeba decydować bo już mamy wtorek. Pozostały cztery dni. Nie znam tego miejsca, ale można poznać, jestem za.

    [b]maydaywisnia[/b] prosiłbym [b]Cię[/b] o dokładny adres bym mógł zapodać nawigacji.

Log in to reply