Witaj na forum Fabia Club Polska

Spot Katowice / Kraków i okolice

Topic created · 2963 Posts · 265074 Views
  • Również dzięki wzystkim za przybycie, mi nic nie błyskało przynajmniej tego nie zauważyłem, pewnie za szybko jechałem :hyhy: <!-- s:hyhy: --> .

    [b]Loneczko[/b] dzięki, przesyłka dotarła, jest 🆗 .

    Pozdro.

  • [quote="sid"]BTW, przed wjazdem do tunelu w Katowicach jest fotopstryk ? Bo coś mi błyskało [/quote]
    chyba nie wszystkim błyska, może teraz go uzbroili :???: <!-- s:???: -->

    nawet ten "pożyczony" wóz się załapał na sesję zdjęciową 😄
    dziękuję za mile spędzony czas, do następnego ..

  • Ja też dziękuje 😄 <!-- s:D --> I do zobaczenia w Krakowie 🙂

    Pozdrawiam
    sid

  • Dzięki z spocika i do natępnego w krk

    też nie zauważyłem żeby coś błyskało 😛 <!-- s:P -->

  • własnie oglądam forum i spr o której zlot i miejsce a tu niedziela
    no tak
    jak sie wstało w piatek o 4 rano i poszło spać w sobote o 14 ( z pracy do pracy i z pracy do pracy i z pracy do pracy ) i jeszcze synek robił urodzinki dla kolegów za scianą ( mały hałas ) to wybaczcie można było zapomniec

    teraz mam życie bardzo ... aktywne i uciekło mi pare godzin na 7 dni pracy 1 dzień spania
    znowu dałem .......... :zawstydzony: <!-- s:zawstydzony: -->
    przepraszam wszystkich znajomych i tych których chciałem zapoznać 😕
    do nastepnego zobaczenia

    :wstyd: :wstyd: :wstyd: :wstyd: :wstyd: :wstyd: :wstyd: :wstyd: :wstyd: :wstyd: :wstyd:

  • [b]Miruś[/b] nie ma za co 😉 słyszałam że fajnie było i nawet[b] Docia[/b] się zjawiła :super: może następnym razem dam już radę :] <!-- s:] -->

  • Ja również dziękuję za miłe spotkanko :padam: I obiecuję jeszcze się pojawić na przyszłych pogaduchach. Pozdrawiam :super: <!-- s:super: -->

  • [quote="Pulstar"]Ja również dziękuję za miłe spotkanko :padam: I obiecuję jeszcze się pojawić na przyszłych pogaduchach. Pozdrawiam :super: <!-- s:super: -->[/quote]

    A no to teraz to ja wiem kto jest kto 😛

    Pozdrawiam
    sid

  • [quote="Loni"][b]Miruś[/b] nie ma za co 😉 słyszałam że fajnie było i nawet[b] Docia[/b] się zjawiła :super: może następnym razem dam już radę :] <!-- s:] -->[/quote]

    też mam nadzieję, że następnym razem nie nawalimy 🙂

  • Panie i Panowie moze zrobilibysmy jakis spocik w miesiacu grudniu :?: .. miejsce tym razem Krakow ... ja jestem za ktoras sobota 🙂 <!-- s:) --> ale wybierzemy taki dzien zeby pasowalo jak najwiekszej liczbie osob

  • Jeżeli nie będę miała szkoły to może też się zjawię 😉 <!-- s;) -->

  • Panie, Panowie , czas na spotka w KRK. Pasuje się spotkać przed świętami jakoś .

    Nie ukrywam że mi pasuje 5 grudzień 😄 <!-- s:D -->

    Pozdrawiam
    sid

  • [quote="sid"]Panie, Panowie , czas na spotka w KRK. Pasuje się spotkać przed świętami jakoś .

    Nie ukrywam że mi pasuje 5 grudzień 😄 <!-- s:D -->[/quote]

    kombinator chce się na mikołaja załapać..hehe

  • Ja też podjadę, może nie na długo, ale będę, a spotkanie o której? tradycyjnie 15?

  • a co myslice tydzien pozniej tj. 11sty lub 12sty :?: <!-- s:?: -->

  • [quote="Wojtas"]a co myslice tydzien pozniej tj. 11sty lub 12sty :?: <!-- s:?: -->[/quote]
    Tzn. grudnia 😉 .

    Jak dla nmie też może być, z tym, że bym bardziej obstawał za sobotą.

  • no mi bardziej odpowiada tydzien pozniej bo 4 lub 5 moze byc problem z dotarciem 😞 <!-- s:( -->

  • Hmm, ja z kolei mogę 11 ale do 12 😕 😛 <!-- s:P -->

    Pozdrawiam
    sid

  • bedzie ktoś w stanie zrobić logi dynamiczne ? jeden kolega z KRK ma problem z fabką ...
    ja niestety nie dojade... 😕 <!-- s:/ -->

  • Chętnie bym w końcu zawitał na spota w KRK. 11 i 12 mi pasuje, tylko napiszcie gdzie. Jeszcze jedna sprawa czy na spocie bedzie mozna zakupic naklejki...??

Log in to reply