Witaj na forum Fabia Club Polska

[SPOT] Górny Śląsk (Katowice i okolice)

Topic created · 51 Posts · 31438 Views
  • Spotkania w szeroko pojętych Katowicach jak i okolicach.

    Pozdrawiam
    sid

  • W imieniu fabiaclub.pl zapraszam na nasz spot do Katowic
    11 stycznia 2015 , godz. 16:00 parking IKEI , dolny poziom w okolicach myjni samochodowej (właściwie to myjnia jest pod RAWĄ ) ale IKEA jest bardziej znana 😉 <!-- s;) --> , gdzieś po kwadransie pewnie przniesiemy się na coś ciepłego/zimnego do kawiarni w ikei.

  • Jeżeli nic mi nie wypadnie postaram się być 🙂 <!-- s:) -->

  • [quote="Artur_jaw"]W imieniu fabiaclub.pl zapraszam na nasz spot do Katowic
    11 stycznia 2015 , godz. 16:00 parking IKEI , dolny poziom w okolicach myjni samochodowej (właściwie to myjnia jest pod RAWĄ ) ale IKEA jest bardziej znana 😉 <!-- s;) --> , gdzieś po kwadransie pewnie przniesiemy się na coś ciepłego/zimnego do kawiarni w ikei.[/quote]
    klubowiczem nie jestem, ale w poniedzialek-wtorek odbieram Fabie, ktora dzisiaj kupilem i z checia bym przyjechal 🙂 jest taka mozliwosc?

  • Oczywiście że możesz 🙂 . Drzwi są otwarte dla Fabiarzy 😄 <!-- s:D -->

  • [quote="TOMUŚ"]Oczywiście że możesz 🙂 . Drzwi są otwarte dla Fabiarzy 😄 <!-- s:D -->[/quote]
    to miło, jeśli zdaze zarejestrowac Fabianke i zalatwie wszystko to z checia wpadne 🙂

  • [quote="stasiu"]klubowiczem nie jestem, ale w poniedzialek-wtorek odbieram Fabie, ktora dzisiaj kupilem i z checia bym przyjechal jest taka mozliwosc?[/quote][quote="stasiu"] jeśli zdaze zarejestrowac Fabianke i zalatwie wszystko to z checia wpadne[/quote]

    swoją drogą tu też nie jestem klubowiczem 😉 <!-- s;) --> ale skoro w pn odbierasz to masz tydzień na załatwinie wszystkiego co może trwać godzinę dwie ... zapraszamy

  • [quote]swoją drogą tu też nie jestem klubowiczem 😉 <!-- s;) --> ale skoro w pn odbierasz to masz tydzień na załatwinie wszystkiego co może trwać godzinę dwie ... zapraszamy[/quote]
    wiem, ze to jest chwila zalatwiania, tylko teraz ciezko z wolnym w pracy i w jeden dzien po pracy tego wszystkiego nie zalatwie 🙂

  • Pojawię się z niespodzianką :-).

    Pozdrawiam
    sid

  • no to już 9 samochodów ma się pojawić 😉 <!-- s;) --> więc zapowiada się całkiem udany spocik ,
    a jeszcze tydzień do niego

  • wybiera się ktoś z jaworzna?

  • Kolega ARO z FC będzie z Jaworzna.

  • Fabcia już jest na miejscu 🙂 właśnie robi się rozrząd i wymieniają się wszystkie filtry i oleje 🙂 <!-- s:) --> Do zobaczenia 11go 😆

  • Czemu każdy zlot jest koło 16 a nie z rana 😞 <!-- s:( -->(

  • Panowie organizatorzy spotu, rozumiem że adres jest taki: aleja Roździeńskiego 97, Katowice ?

    Pozdrawiam
    sid

  • link do myjni 😉 <!-- s;) --> [url=http://www.royal-wash.pl]>>LINK<<[/url]
    na stronce jest mapka z lokalizacją myjni na parkingu.

    adres dokładnie taki jak piszesz

  • przepraszam za posta pod postem, ale ...

    chciałbym podziękować obecnym za udanego spota
    sid niespodzianka udana :super: <!-- s:super: -->

    i do zobaczenia na kolejnych spotach

  • [b]Sid[/b], pojawił się cennik na F3 kombi
    jest rozdzielone : kanapa niedzielona dla wersji HTB, oraz kanapa DZIELONA dla wersji kombi !
    :hyhy: <!-- s:hyhy: -->

  • Kapi masz dobrą skape 😄 😄 . Na konfiguratorze cennik już był dawno 🙂 <!-- s:) -->

  • Co powiecie aby zorganizować Spota w Jaworznie lub Chrzanowie?
    Jest to na skraju województw, w jaworznie jest parę osób może
    kogoś z małopolski udało by się sciągnąć,
    przy okazji można założyć wydarzenie na FB i może osoby z poza klubu się zjawią
    może powiększy to grono "FCP" :super: <!-- s:super: -->

Log in to reply