Witaj na forum Fabia Club Polska

Proszę o pomoc w doborze CarAudio

Topic created · 265 Posts · 56308 Views
  • wejdz na allegro i zobacz ,
    teraz wakacje bedzie cieżko opchnąć

  • Na allegro niestety nie ma tego sprzętu 😕 <!-- s:/ --> i nie mam z czym porównać

  • a moze na ebay.pl albo w google mozna bedzie poszukac bo tez sprzedaja no ibedziesz sie orientowac

  • wystaw na alegro z zaporowa cena minimalna np 5 tys, i zobaczysz do jakiego poziomu dojdzie na koniec licytacji i czy wogole jest jakies zainteresowanie tym sprzetem 😄 <!-- s:D -->

  • Jako iż postanowiłem pozbyc sie seryjnych głosników w drzwiach chciałem zapytac w jaki sposób najlepiej je zdemontować , czym zerwać te nity którymi sa przymocowane :?: . Czy do nowych głośników będę musiał ciagnąć nowe przewody czy dam radę podpiąc się pod fabryczną instalacje :?: <!-- s:?: -->

  • Nity najlepiej jest rozwiercić, a jeśli chodzi o głośniki to śmiało możesz się podpiąć pod fabryczną instalację

  • Albo nowe nity albo wkręty ewentualnie nagwintować otwory

  • [quote="alfero"]tam gdzie były nity nie ma gwintu[/quote]

    Są w sprzedaży wkręty z malutkim wiertełkiem na końcu, które bardzo ładnie wkręcasz wkrętarką, poszukaj w metalowych sklepach.

  • Witam!

    Mam pytanko odnosnie fabrycznej instalacji głosników. Mianowicie z tego co się dowiedziałem powinienem mieć dwa głośniki fabrczne, ale instalacja powinna być na 4...Jak zakładałem moje radyjko to powiedzieli mi, że wyjść pociagniętych mam na dwa....czy to była ich nie wiedza, czy mieli rację :rozpacz: i fabrycznie mam tylko dwa głosniki bez dodatkowych kabli na następne dwa? Dodam tylko, że mój smoczek jest z 2003 wersja (podobno fresh) ale jak jadę do serwisu to na fakturkach jest classik :zabawa: , ale z tego co wiem w tamtym czasie wychodziły: fresh, fres+, run itd. :!: <!-- s:!: -->

    pozdrawiam :piwo:

  • chyba sie powtarzasz z tematem korzystraj z wyszukiwarki [b]szukaj [/b]

    jeżeli pisze na fakturze classik to classik i kabeleczki sa tylko do przednich drzwi

    prosto sprawdzić masz przelotki gumowe charmonijki w drzwiach tył ( miedzy słupkiem a drzwiami ) takie same jak z przodu

    spr ile połczeń jest bo niewiem czy masz np centralny orginalny itd

    [b]admin wrzuc to gdzie trzeba [/b]

  • [quote="MŁODY"]jeżeli pisze na fakturze classik to classik [/quote]

    z tym, że wyposażenie zgadza mi się z opcją FRESH....... :zabawa: <!-- s:zabawa: -->

  • jak to ma grac to polecam wymiane instalacji te "kabelki" dobre sa na seryjne "glosniczki" :mur: <!-- s:mur: -->

  • A ja mam takie małe pytanko, czy w fabi fresh+ powinny być standardowo głośniki :?: Jeśli napisałem nie tu gdzie trzeba to przepraszam, jednak wydaje mi się ze jest to odpowiedni temat 🙂 <!-- s:) -->

  • Ja w fresh+ mam 4 głośniki z przodu

  • Ja mam Mint i też 4 głośniki z przodu

  • no i ja tez muszę sprawdzić ile mam jak mam podłoączony i czy ewentualnie mam jakieś instalacje do dodatkowych dwóch:)kurcze ostatnio na to wpadłem bo wyposażenie mam faktycznie takie jak w FRESH....komputer, klima z funkcją chłodzenia schowków, 2 poduszki, central, otwieranie tyl. klapy od strony kierowcy...jak nie wybadam tematu to bedzie mnie to gryźć... :mur: <!-- s:mur: --> hehehehehe

    no widziałem też opis auta fabia kombi classik-FRESH+??????????
    pozdrawiam

  • Może banalne pytanko ale do kogo to pytanie do mnie czy do kolegi poprzedniego. Napisałem podobnie. Jeżeli chodzi o mnie to fabia kombi wersja MINT. Pozdrawiam

  • [b]Krzysiek2[/b], 2 takie malutkie przy szybie i po jednym w drzwiach przednich :?: A z tyłu wolne miejsca na głośniki :?: <!-- s:?: -->

  • Tak zgadza sie Loud

  • no i wszytsko jasne mam 4 głośniczki z przodu...tak jak powiedział [b]LOUD[/b]a niewiedziałem :zakrecony: bo faktycznie te głośniczki graja tak jak moje dwa w poprzednim aucie :mur: Jak wrzuce sobie na tył i zmienie tez z przodu w drzwiach to bedzie sii 🆗 <!-- s🆗 -->

Log in to reply