Witaj na forum Fabia Club Polska

Proszę o pomoc w doborze CarAudio

Topic created · 265 Posts · 56308 Views
  • Przede wszystkim głośniki nie oszczędzaj na nich, do tego koniecznie wygłuszenie, dobre kable, najmniejszy problem to radio. Nawet najleprze radio nie zagra dobrze na gównianych głośnikach.

    Ja nie miałem takich pieniędzy i popełniłem błąd, kupiłem wmiare mocne radio a miałem gówniane głośniki :?

    Teraz moje naglośnienie to Pionek Deh - P7600MP
    Głośniki Hertz esk 165.
    Planuje na wiosne wygłuszenie, i zrobić tył.

  • Dokladnei Łukasz ma racje, wyglusz porzadnie drzwi i nie oszczedzaj na kablach.

  • Hertz esk 165 to hu***a jest :?: :?: <!-- s:?: --> Wspumie jak patzryłem to ona raczej takie średnie są, nie jakieś super ale żeby jakaś lipa to też nie. Teraz mnie męczy wygłuszenie, bo mi trzeszczeć tapicerka zaczyna, wkurza mnie to niesamowicie. 😎

    Co do firmy Bariera Dźwięku to nie słyszałem niepochlebnych opinii. :mrgreen: myśle że twoje zestawienie, powinno dac ładne brzmienie 😎 Prosimy o fotki z prac no i koniecznie jak bedzie gotowe na odsłuch 😄

  • Ja nie odpuszcze Bemowa 2006 już nie, więc bedzie okazja zobaczyc efekt, a raczej usłyszeć 🙂 <!-- s:) -->

    Myśle że drobne kroczki w budowie sysemu audio to bardzo dobry pomysł. 😎

  • Ladnie ten wmzak wyglada z zewn, bardzo tak stylowo 🙂
    Paramnetrow nie bede ocenial, bo specem nie jestem.
    Czekamy na fotki jak bedzie wygladala cala zabudowa

  • Zgadzam się z Zygiem stylowy ładny wydląd, lubie takie coś a nie dyskoteka. W parametrach Audio jetstem cienki, jak zapewne w paru jeszcze innych rzeczach,
    ale to już ja nie będe tutaj sie rozwodził. Jest osoba która chętnie by to powiedziała zgadza sie... :?: 😄 <!-- s:D -->

  • PIO69 myśle że bardzo rozsądnie podchodzisz do sprawy naprawde wielkie :brawo: <!-- s:brawo: -->

  • PIO69 to pochwal sie na jakie radio sie nastawiasz bo szczerze powiedziawszy jestem bardzo ciekaw 😎

  • Ja to sie nie moge doczekac odsłuchu, z tego co czytam jesteś dość dobrze zorientowany w kwestii Audio. Spodziewam się że efekt będzie doskonały 😛 Czego oczywiście tobie życzę.

  • Znalazlem takie fotki

    [img]http://80.53.201.94/~oldmobil/moje radia/7915on2.jpg[/img]

    [img]http://80.53.201.94/~oldmobil/moje radia/7915off.jpg[/img]

    Z wygladu to ona zbyt rewelacyjnie nei wyglada, ale jakrozumiem za to gra wysmienicie.
    Cos za cos 🙂

  • Nakamichi też jest cienkie z wyglądu... ale nie płacimy ponad 10 tyś za radio które nie wyglada i nie gra 8). Prostota jest :spoko:

  • PIO69 :brawo: <!-- s:brawo: --> wygląda to super, a gra pewnie jeszcze lepiej. Ale z tego co czytam to ty "maniak" jesteś. Więc napewno ty sie będziesz miał zawsze uwagi, a my laicy będziemy sie grzać 😛

    Pozdrawiam 😎

  • No no 😄 prace postepuja bardzo szybko :brawo: <!-- s:brawo: --> 😄 nie moge sie doczekac jak to uslysze :twisted:

  • No super :spoko:

  • PIO69, a masz equalizerka teraz?
    Jak wyglada sprawa z Twoja jednostka sterujaca bo pisales ze radyjko jest bez cd?
    Zmieniarka jakas czy cos? 😉

  • Ahh dla mnie deck to po prostu kasetki i dlatego nie zrozumialem :oops:
    Z moca to niestety tak jest jak napisales i zawsze sie temu dziwilem..
    Dodatkowo czytalem o stratach na kablach itd. wiec ciekawe jaka moc ma moje radyjko w rzeczywistosci :roll:

  • a ja nie widze fotek 😞 <!-- s:( -->

  • [quote="waku"]a ja nie widze fotek 😞 <!-- s:( -->[/quote]

    Foteczki sa n apoprzedniejj stronie 😄

  • [quote="PIO69"]A zapomniałem powiedziec ze apetyt wzrasta wraz z postępami i człowiek chce więcej DUŻO więcej 😄 😄 😄 😄 😄 😄 😄 😄
    Może by jakies zawody jak zbiorę budżet.............[/quote]

    Konkurso :?: <!-- s:?: --> myśle że tylko bardzo pijany mógłbym stanąć 🙂

  • a ja sobie zmienilem wzmaka na blaupunkta gta 2100 i sie zastanawiam czy dobrze zrobilem(jescze nie dostalem przesylki) :roll:

Log in to reply