Witaj na forum Fabia Club Polska

SummerCarsParty Katowice 24 wrzesień

Temat utworzony · 276 Posty · 44955 Wyświetlenia
  • To życzę Wam dobrej zabawy i czekamy na relację :hyhy: <!-- s:hyhy: -->

  • [quote="zlloty"]Czy ktoś ma dokładny namiar, gdzie to jest? Chodzi o lotnisko aeroklubu?

    [url=http://mapy.google.pl/maps?q=50.235403,19.028442&ll=50.238065,19.034457&spn=0.014767,0.038581&sll=50.1564,19.489555&sspn=0.1835,0.93067&num=1&t=h&vpsrc=6&dirflg=t&z=15]Katoliwce lotnisko Muchowiec[/url][/quote]

    Za pracitcerem skręczasz w prawo jadąc A4 od strony Krakowa, następnie na światłach w prawo i do końca ulicą zza realem i na końcu ulicy w lewo.

  • Hmm z tą porą to dość wcześnie ...

  • No właśnie nie za wcześnie??? 😉 <!-- s;) -->

  • Też bym chętnie pojechał , ale nie chce mi się tak daleko jechać 😞 <!-- s:( -->

  • Ja bym proponował tak 9 z kraka co [b]Wy[/b] na to?

  • wzorem poprzednich lat chyba lepiej wczesniej bo pozniej jest kolejka do wjazdu taka 2-godzinna wiec trzeba przemyslec sprawe

  • Ja sie dostosuję jakkolwiek bądź (acz manii słusznie sugeruje, by nie być za późno).

  • [b]Lista uczestników SCP[/b]

    1. Wojtas - 15 zł
    2. Loni - 15 zł
    3. Manii + Dorotka - 25zł
    4. Elek + Karolcia - 25 zł
    5. szturmanKRK + żona -25 zł
    6. sid + osoba towarzysząca -25 zł
    7. MirekS + Donia -25 zł
    8. zlloty - 15 zł
    9. DJ MŁODY -15 zł
    10. Scobel89 - 15 zł
    11. Pulstar + Barbara -25 zł
    12. Venomk + Kasia -25 zł
    13. Cysiu + osoba towarzysząca -10 zł (tylko os. towarzysząca)
  • ps. [b]Sid[/b] ile mamy zapłaconych samochodów??? Bo może ktoś jeszcze jest chętny jak są wolne miejsca??? Na razie jest 12 szt + $iemi i Cysiu (mają własne bilety ?) 🙂 <!-- s:) -->

  • [quote="Loni"]ps. [b]Sid[/b] ile mamy zapłaconych samochodów??? Bo może ktoś jeszcze jest chętny jak są wolne miejsca??? Na razie jest 12 szt + $iemi i Cysiu (mają własne bilety ?) 🙂 <!-- s:) -->[/quote]

    13 aut + 8 osób towarzyszących, nie wiedziałem że Cysiu też sam kupił bilety :zdziwko:

    Pozdrawiam
    sid

  • [quote="sid"][quote="Loni"]ps. [b]Sid[/b] ile mamy zapłaconych samochodów??? Bo może ktoś jeszcze jest chętny jak są wolne miejsca??? Na razie jest 12 szt + $iemi i Cysiu (mają własne bilety ?) 🙂 <!-- s:) -->[/quote]

    13 aut + 8 osób towarzyszących, nie wiedziałem że Cysiu też sam kupił bilety :zdziwko: [/quote]
    hm... no tak mi sie wydaje bo wpłate od Cysia mam 10 zł za os. towarzyszącą :niepewny:

  • [quote="Loni"]13. Cysiu + osoba towarzysząca -10 zł (tylko os. towarzysząca)[/quote]

    Za mnie miał zapłacić Wojtas, bo był mi winien kasiorkę... (15zł).

  • $iemi też chce na listę :cwaniak: mam bilety 😄 <!-- s:D --> jadę ja i moja kobieta niestety maya zrezygnował w razie czego mam jedną wejściówkę do oddania za free.
    Co do pory wjazdu hmmm wiecie raz ze kolejka nawet o 7 rano może być dwa ze trzeba staną coś tam umyć szybki rozłożyć się itd :hyhy:

  • [b]Lista uczestników na Mobil 1 Summer Cars Party 2011[/b]

    1&#46; Wojtas 
    2&#46; Loni 
    3&#46; Manii + Dorotka 
    4&#46; Elek + Karolcia 
    5&#46; szturmanKRK + żona 
    6&#46; sid + osoba towarzysząca 
    7&#46; MirekS + Donia 
    8&#46; zlloty + osoba towarzysząca 
    9&#46; $iemi + $yska 
    10&#46; DJ MŁODY  
    11&#46; Scobel89 
    12&#46; Pulstar + Barbara 
    13&#46; Venomk + Kasia 
    14&#46; Cysiu + osoba towarzysząca
    

    [color=#008000][b]I teraz parę cennych informacji 🙂 <!-- s:) -->[/b] [/color]

    [b][color=#FF0000]Wojtas[/color][/b], prowadzony przez Krzysia H. , mnie oraz dodzwonienia się do firmy budowlanej 😄 -> odebrał bileciki. Do każdego bileciku mamy jeszcze po drobnym upominku 😉 .

    Dla posiadaczy bilecików, będzie specjalna bramka przyspieszająca wjazd. Jednakowoż poddaje pod pomysł aby być w Katowicach gdzieś wcześniej, zebrać się w kupie i tak chwilkę przed 8 już tam być.

    Każde autko które będzie w sektorze FCP, dostanie za laminowaną kartke formatu A4 z logiem FCP, którą w zasadzie można gdzieś umieścić/przykleić - gdyby ktoś jeszcze chciał kupić bilet dla osoby towarzyszącej w cenie niższej ( a za taką kupowałem dla ogółu ) to na imprezie powoła się na klub.

    Przed wjazdem sprawdzane będzie autko ( w szczególności bagażnik ) czy nie wwozi się alkoholu, nie przemyca się kogoś na waleta. Może to skutkować wykluczeniem z imprezy ! Prosiłbym również o zostawienie w domach siekier/kastetów/granatów/piły łańcuchowej, gdyż z takim ekwipunkiem na imprezę również nie wjedziemy.

    Jak już pisałem wcześniej nie ma możliwości rozpalenia swoich grilli. Można za to wwieźć swoje papu 🙂

    Mapa sektorów dla klubów ( a ponoć w tegorocznej edycji trochę klubów będzie ) ma zostać zaprezentowana w przyszłym tygodniu.

    @[b]anubis[/b] - przy zakupie biletów nie wypowiedziałeś się na 100% czy jedziesz, wiec nie byłeś wzięty pod uwagę. Nie wiem czy w sektorze znajdzie się dodatkowe miejsce, zważywszy że możemy być gdzieś "upchani". Sprawa rozbija się również o bilety wjazdu. Nie chciałbym mącić znowu organizatorom, którym już co nieco namieszałem 🙂

    A no i trzymamy kciuki za Cysia 😛

    @[b]$iemi[/b] -> [b]zlloty[/b] chce jedną wejściówkę dla osoby towarzyszącej kupić, także możecie się dogadać 😉

    Pozdrawiam
    sid

  • Szkoda, że nikt z bliższej okolicy nie leci bo bym chętnie się zabrał na doczepkę, niestety sam nie jestem w stanie prowadzić po operacji 😞 <!-- s:( -->
    ale mam nadzieję, że przywieziecie mnóstwo fotek i jakieś osiągnięcia 🙂 3ymam kciuki! :zdrowko:

  • [b]Cysiu[/b] ma zaplacone, bylem jego dluznikiem i dogadalismy sie w sprawie platnosci za bilet 🙂 takze wszystko jasne i prosze Cysia nie stresowac 😛 <!-- s:P -->

    [b]Sid[/b] jeszcze raz dzieki za pomoc :zdrowko: i za zamieszczenie opisu ...

    tak jak napisal [b]Sid[/b] bedzie szybka bramka wjazdowa dla tych co maja bilety takze sie nie stresowac ... start imprezy jest o godzienie :!: takze nie ma co sie spieszyc 😛

    [b]Sid[/b] jezeli jedziesz wczesnie rano (nie wiem o ktorej bede mogl dotrzec) to mozemy sie dogadac bo ja w poniedzialek (19.09) bede w KR to moge przekazac Tobie wszystko co otrzymalem od milej pani w Extomusic Agency 😄 zeby np. [b]Venom[/b] mogl wjechac i kimnac sie przed impreza bo pewnie chlopaki wyjada o 3-4 z wawy :szok:

    jak cos to dzwon do mnie to sie dogadamy 🙂

  • [quote="Wojtas"] 😄 zeby np. [b]Venom[/b] mogl wjechac i kimnac sie przed impreza bo pewnie chlopaki wyjada o 3-4 z wawy :szok: <!-- s:szok: -->
    jak cos to dzwon do mnie to sie dogadamy 🙂 [/quote]

    Właśnie taki mamy zamiar gdzieś 3-4 Rano wyjechać , mam nadzieję że tym razem nie pobłądzimy he he he 🙂
    Także super by było jakbyście się wcześniej jakoś zjawili , albo prześlijcie nam bilety my będziemy z samego Rańca 🙂 .
    Pozdrówka
    venomk

  • Jeśli chodzi o mnie to każda pora mi pasóje 🙂 Wkońcu mam niecałe 1.5km do lotniska (Muchowiec) :super: <!-- s:super: -->

  • [quote="Cysiu"][quote="Loni"]13. Cysiu + osoba towarzysząca -10 zł (tylko os. towarzysząca)[/quote]

    Za mnie miał zapłacić Wojtas, bo był mi winien kasiorkę... (15zł).[/quote]

    aaaa no to wszystko jasne 🙂 więc normalnie jesteś liczony 🙂 <!-- s:) -->