Witaj na forum Fabia Club Polska

Spot Katowice / Kraków i okolice

Topic created · 2963 Posts · 264588 Views
  • a ja niedam rady dojechac
    ale spotykamy sie za tydzień

  • Przepraszam ale kłopoty rodzinne zablokowały mój przyjazd.

  • była za je fajnie jak zawsze
    dzieki za tak duże przybycie
    ja to ten spóżniony czarna Fabką
    pozdrowionka :zdrowko: <!-- s:zdrowko: -->

  • No foteczki prosze

  • Dzieki wszystkim za przybycie, uzbieralo sie tych Fabek sporo, jak na ostatnie czasy bardzo sporo 😄 <!-- s:D -->
    Zdjecia ma Loni, Mirek i ktos jeszcze chyba ktos robil, takze napewno beda fotki

  • I tak oto kolejny super zlocik przeszedł do historii, było jak zwykle kul, :hyhy: znów przegrałem w kręgle 😛 <!-- s:P --> .
    Frekwencja była duża jak na nas, 12 fabek :hurra: dojechało, w tym jedna aż z pomorza.
    Zdjątka zamieszczę jutro bo dziś nie mam już czasu.
    Jeszcze raz dzięki za super spędzoną niedzielę, dziś było sporo kierowców więc piwo prawie odpadło, także teraz spokojnie można ... :zdrowko: .

  • Było super 🆗 wielkie dzięki dla tych co przybyli :hurra: bardzo miło było Was spotkać a nie których poznać :super: frekfencja jak najbradziej była the best 😄 z foteczkami proszę o cierpliwość wrzucę nie długo 😛 <!-- s:P -->

  • A ja musze podziekowac wszystkim ktorych poznalem no i nie ma to tamto ale ekipa FCP jest super :hurra: :hurra: niestety nie moglem zostac do konca :rozpacz: ale mam nadzieje ze nastepnym razem tez zagram w kregle 🙂 tak ze MirekS jest szansa ze nie bedziesz przegranym nastepnym razem 🙂 moje umiejetnosci grania w kulki tez sa marne ale mysle ze pare spotow i sie naucze :super: <!-- s:super: --> hehehh

  • No to jest dodatkowa zaleta spotow, nauka gry w kregle 😄 <!-- s:D --> Czekamy na fotki

  • Fotki z zlotu już są do oglądnięcia [url=http://www.fcp.pl/forum/viewtopic.php?t=2384]TU[/url]

  • MIODZIO !!! :zdrowko: tylko to ostatnie zdjecie mi sie nie podoba :dobani: <!-- s:dobani: -->

  • Nic się [b]Młody[/b] nie przejmuj, musimy się na następny raz zebrać w garść i pokazać adminom, że nie jesteśmy gorsi 🆗 <!-- s🆗 -->

  • hehe, nie bylo tak zle Panowie.
    Zdjecia fajne

  • łooo jaaaa :szok: foty fajne ale co poniektóre to... :wstyd: <!-- s:wstyd: -->

  • [quote="Loni"]łooo jaaaa :szok: foty fajne ale co poniektóre to... :wstyd: <!-- s:wstyd: -->[/quote]

    Ach jak ta nasza klubowa piękność jest skromna :zawstydzony: 🙂

  • [b]Mirus[/b], jak mozesz to zrob nowy temacik i wrzuc to do katalogu Galeria gdzie juz jest moja temat ze spotem z koszalina i fotkami .. zeby tam poporstu dawac tylko foty zeby kazdy mogl latwiej i szybciej znalezc fotki 🙂 <!-- s:) -->

  • No widzę, że spocik był udany... Niestety ogrom spraw służbowych ciągle mnie zatrzymuje i aż za nadto absorbuje (co też widać na częstotliwości moich odwiedzin na FCP), ale proszę się nie martwić... Nie zapomniałem szacownego Bractwa i mam nadzieję, że na następnym spociku uda się stawić... 🙂 <!-- s:) -->

  • [b]Lestek[/b], no to super. dawno cie nie widzielismy, nawet wojtka pytalem czy wie co z toba 🙂 <!-- s:) --> bo zawsze byles pewniakiem jesli chodzi o spoty

  • [b]Wojtuś[/b] mówisz i masz :zdrowko: <!-- s:zdrowko: -->

    [b]Loneczko[/b] temat zamkłem by się tam zaraz komentarze nie pojawiły jak będziesz chciała dołożyć zdjątka będziesz musiała sobie otworzyć 🙂

  • [quote="Zygus"]Hej i jak z sala, bedziemy mogli dalej tam chodzic?? Bo chlopaki z IKS-u sie dopytuja 😄 <!-- s:D -->
    Chyba chca znowu przegrywac w siatke :super: [/quote]

    Na chwilę obecną nie mamy sali. Może znajdziemy jakieś inne miejsce i będziemy grać raz w tygodniu?

Log in to reply