Witaj na forum Fabia Club Polska

Spot Katowice / Kraków i okolice

Topic created · 2963 Posts · 264588 Views
  • Wstępnie się pisze, ale nie wiem czy wypłatę dostanę do tego czasu, żeby na paliwko mieć. No chyba że znów się z Mirkiem zabierzemy. Tylko proponuję jednak, żebyście znaleźli inną miejscówkę. Bo ostatnio to tam była masakra. Każdy stał w innym miejscu.
    Coś spokojniejszego na pewno się znajdzie.

  • Ja napewno 10 odpadam, nie będzie mnie w kraku jak i w katowicach. Co do miejsca to faktycznie, ostatnio była tam masakra.

  • Pomysl mi sie podoba i jesli o mnie chodzi to bede... :super: Tylko zmienmy miejsce z tej Sileci bo lipnie tam jest... Moze byc M1 w Zabrzu albo parking gdzies przy Ikei w Katowicach... pozdrawiam :zdrowko: <!-- s:zdrowko: -->

  • zgadza sie jest duzo parkingów M1 ( Real , Media ) obok Nort Auto i Salon Skody i Salon Meblowy , Poczta

    miejsca pełno szczególnie obok NortAuto jest zawsze pusto i tam zawsze sa spotkania automaniaków , ja mam żut beretem wiec , ...

  • Nigdy nie bralem udzialu w spotach i w sumie wypadalo by kiedys miec ten pierwszy raz, ale jak to zwykle bywa dupa blada.
    Brat przyjezdza na tydzien z emigracji, musze byc na lotnisku a potem wskoczyc na piwo - polskie najlepsze piwo, wiec tym razem odpada.

    Dzieki za info

  • wstępnie jestem jak najbardziej za, niestety nie wiem jeszcze jak się na uczelni wyrobię, więc do ewentualnego zobaczenia...

  • a to w końcu gdzie i o której - Silesia CC Katowice, czy M1 Zabrze??

  • ja nie jestem pewien. moze sie uda, ale male szanse jakies 33 %

  • no egz to jeden z powodów, ale nie najważniejszy 🙂 zawsze przecież są następne terminy 😄 <!-- s:D -->

  • Co prawda mnustwo czasu, ale znam już date TS2008

    Będzie to 17-18 maj 2008

    Więcej info tutaj : http://forum.mtk-klub.pl/viewtopic.php?p=229230#229230<!-- m -->

  • Ja jestem bankowo jak co roku 🆗 <!-- s🆗 --> .

  • czyli majówka znowu w Krakowie ..... ?

  • No oczywiście. Taka impreza w mieście to nie wypada nie byc :super: <!-- s:super: -->

  • Ale szkoda że to dopiero 17-18 maj :rozpacz: w tym roku chyba będę zmuszona odpuścić 😞 róbcie fotki 🙂 chociaż sobie tyle zobacze 🆗 <!-- s🆗 -->

  • [b]Loni[/b] napewno będą 🆗 <!-- s🆗 --> to sobie lukniecie z [b]Wojtusiem[/b].

  • [quote="MirekS"][b]Loni[/b] napewno będą 🆗 <!-- s🆗 --> to sobie lukniecie z [b]Wojtusiem[/b].[/quote]

    ... wiem wiem [b]Miruś[/b] że będą napewno 🙂 większości dzięki Tobie :padam: bo Ty zawsze aparat masz w gotowości :hurra:

  • co prawda to prawda - zawsze jest szansa następnym razem;P
    a co do spotu to mam rzut beretem, więc postaram się podjechać, o ile oczywiście zdążę wrócić z Katowic...

  • u mnie będzie ciezko narazie z wyjazdami. Na pewno zjawię się jak Adaś odbierze furaka.
    Także na mnie nie patrzcie, jest was tam sporo na śląsku więc sobie poradzicie bez posiłków z krk 🙂 <!-- s:) -->

  • Cześć.

    Jesli około 15:00 to moge wpaść pogadac, Wspomnieliście że rozsyłaliście powiadomienia o tym zlocie tylko ze do mnie nic nie trafiło. :ups: <!-- s:ups: -->

    Tak spojrzałem prawie i zauwazyłem że szykujecie spocik. Bedę pierwszy raz, więc moze jesdzcvze nie zamiesciliście mnie na Waszej liscie.

    Pozdrawiam Krzysiek

  • tak jak mówiłem, niczego nie mogę obiecać na 100% - rano uczelnia, potem targi ślubne, a potem nauki przedślubne, gdzieś w to wszystko wplątany spot 😉 <!-- s;) --> oj napięty program jak na niedzielę, hehe, zatem do ewentualnego zobaczyska!!

Log in to reply