Witaj na forum Fabia Club Polska

Spot Katowice / Kraków i okolice

Topic created · 2963 Posts · 264588 Views
  • I jak tam odbyło się coś?

  • No to fajnie, jak zakończę sprawy z mieszkankiem też wpadnę na jakiś zlocik.

  • [quote="vanhouse"]Mam nadzieję Cie w końcu spotkać i poznać[/quote]

    🆗 <!-- s🆗 -->

  • Dzięki, jeszcze trochę w tym roku zlotów będzie, także luzzz 🙂 , a który wózek [b]Twój[/b] :?: <!-- s:?: --> Bo obstawiam 3 z lewej i [b]Ty[/b] w żółtej kurtce.

  • No to trafiłem :zdrowko: <!-- s:zdrowko: --> .

  • [quote="Adaś"]Jak sie patrzy na te foki to się łezka w oku kręci, chęć napiera by jak najszybciej wyjechać na ulicę. 😞 <!-- s:( -->[/quote]

    Adząąs jo postawia literek gumijagóógd aty chyba żśe 2
    skoda ze prezes dupa u żydóe zmoczyłi niew padnie :dobani: :zdrowko: :zdrowko: :zdrowko: :zdrowko: :zdrowko: :zdrowko: :zdrowko: :zdrowko: :zdrowko: :zdrowko: :zdrowko: :zdrowko: :zdrowko: :zdrowko:

  • [quote="vanhouse"][b]WRC[/b], O co chodzi w Twoim poście?[/quote]

    Musisz się nauczyć śląskiej mowy, jak trochę poobcujesz z [b]WRC[/b] zrozumiesz go 🆗 <!-- s🆗 -->

  • [quote="WRC"]
    skoda ze prezes dupa u żydóe zmoczyłi niew padnie :dobani: :zdrowko: :zdrowko: :zdrowko: :zdrowko: :zdrowko: :zdrowko: :zdrowko: :zdrowko: :zdrowko: :zdrowko: :zdrowko: :zdrowko: :zdrowko: :zdrowko: <!-- s:zdrowko: -->[/quote]

    [b]WRC[/b] spoko spoko prezes też na jakimś spociku pewnie się w końcu pojawi 😛 tylko jak zwykle moją fabką na przyczepkę 😉

  • pierwsze słyszę. Jestem zarejestrowany na paru forach lokalnych i żadnego info nie było. Poza tym gdzie miał by być ten zlot, miejsca nie ma podanego.
    Jak to wypali to można się spotkać, a jak nie, to we własnym gronie trzeba coś zoorganizowac. Ktoś z krakowa chętny na spocik??

  • poszperałem jeszcze na innych forach i znalazłem info 😄 <!-- s:D -->

    [quote] 5 kwietnia Kraków* Tuning Zlot * Memoriał JP II

    Kraków - Łagiewniki
    parking ul. Motarskiego przy Sanktuarium Miłosierdzia Bożego
    godz. 10.00
    z a p r a s z a m y
    wszystkie kluby i miłośników motoryzacji na
    Tuning Zlot
    poświęcony pamięci Ojca Świętego Jana Pawła II

    Plan zlotu:
    10.00 spotkanie na parkingu
    11.00 msza święta, złożenie kwiatów od uczestników Zlotu
    12.00 konkursy w kategorii: gleba, najładniejsze auto Zlotu, najlepszy układ wydechowy, najlepszy system car audio
    14.00 rozdanie dyplomów i certyfikatów uczestnictwa,zakończenie

    10.00 – 14.00 zachęcamy do honorowego oddania krwi

    Wszelkie informacje dotyczące zlotu i zapisów proszę kierować
    do Yogiego (tel:515 487 335; gg:10420841)
    lub Bercika (tel:504 383 961; gg:1383861)
    [/quote]

  • no prosze tojuz wiemy cos bo tez nie moglem znalezc dzieki zygus :zdrowko: <!-- s:zdrowko: -->

  • to jak manii będziesz??
    Trochę ta lokalizacja mnie przeraża, ale co tam, przynajmniej będzie okazja zobaczyć twoją Fabkę 🙂 <!-- s:) -->

    Ktoś się jeszcze wybierze??

  • mysle ze sie wybiore czyli jest szansa ze sie spotkamy :super: <!-- s:super: -->

  • Ja tego dnia nie dam rady.

  • No było by super sie spotkać w większym gronie i zobaczyć na żywo potwora :super: <!-- s:super: -->

  • Ja niestety do 16,00 w pracy i jeszcze z Bielska do Kraka dojechac. Nie da rady wiec ja odapdam:(

  • Ktoś będzie poza mną i maniim, bo nie wiem czy auto pucować 😄 <!-- s:D -->

  • pewno ze pucowac
    :super: <!-- s:super: -->

  • Potwierdzam, że mnie nie ma 😞 <!-- s:( -->

Log in to reply