Witaj na forum Fabia Club Polska

Spot Katowice / Kraków i okolice

Topic created · 2963 Posts · 264588 Views
  • [quote="Wojtas"][b]Młody[/b] przpominam ze 8-9 sa Swieta Wielkanocne[/quote]

    Dokładnie, także ja odpadam. Może jakiś późniejszy weekend po świętach np. 21 -22 kwietnia :?: <!-- s:?: -->

  • to juz lepiej zgadac sie na spot w weekend majowy 🙂 <!-- s:) -->

  • No chyba ze bedzie pare chetnych osob to 30.03 (piatek) spota robi klub seata, to przy okazji moglibysmy sie spotkac 🙂 <!-- s:) -->

  • Tylko, że to jest bardzo mało czasu.

  • Do 30 rzeczywiscie malo czasu 😄 <!-- s:D --> Ale tak jak dla mnie czy dla ciebie Mirek to akurat kwestia 10-20 km gora. Dlatego napisalem ze jak bedzie ktos chetny

  • marudzicie ja .......................... zawsze :dobani: <!-- s:dobani: -->

    :lamer:

  • żartowałem fakt to swieta ale

    w poniedz 9 możemy zrobic wspólne mycie FAbek - co ?

  • Ja raczej odpadam, bo na swieta dorwalem fuche, takze nie wiem jak z czasem i silami 🙂 <!-- s:) -->

  • jak zawsze najbardziej wytrzymali i najlepiej wysportowanie prezentowali Nasz klub, tzn ja i mdr. Szkoda ze reszta chlopakow w klubie to..... 😄 <!-- s:D --> Chyba musze sie naprawde wstydzic swojej kondycji ze nie chca sie pokazac. Wstyd panowie wstyd. Ale co bym nie napisal to na nastepnym spociku pewnei znow bede tylko ja i mdr, no i moze Mirek jak bedzie mial wolne.

    Naprawde, my nie gramy na jakims super poziomie, jestesmy amatorami jak wszysy, gramy bo lubimy, gramy dla zdrowia, gramy bo nie chcemy siedziec w domu, gramy zeby sie odstresowac, wyzyc 😄

    A tak przy okazji podam tylko wynik dzisiejszego spotkania 50:35 bodajze dla FCP, ktore wystapilo w skladzie, mdr, ja, brat basi (niezrzeszony 🙂 ), kolega z klubu seata (tak malo nas jest ze musimy pozyczac zawodnikow). Wytrzymalismy w czworke cale 90 minut gry, podczas gdy chlopaki z IKS-u mieli jenego zmiennika

    Mam nadzieje ze nastepnym razem ekipa FCP zbierze sie pelnym skladzie i obejzi sie bez wypozyczen, ale to moje pobozne zyczenie

  • [quote="MŁODY"]w poniedz 9 możemy zrobic wspólne mycie FAbek - co ?[/quote]

    :hyhy: <!-- s:hyhy: --> bardzo dobry pomysl, ale ja sie pisze moze za rok.

  • [quote="Zygus"]Naprawde, my nie gramy na jakims super poziomie, jestesmy amatorami jak wszysy, gramy bo lubimy, gramy dla zdrowia, gramy bo nie chcemy siedziec w domu, gramy zeby sie odstresowac, wyzyc 😄 <!-- s:D -->[/quote]

    Niestety Zygus ma zupełną rację. Szkoda, że raz na 2 tygodnie nikt nie może znaleźć czasu, żeby przez 90min pobiegać za piłką. Nawet wprowadziliśmy zasadę, że raz gramy w siatkówkę, a raz w nogę, żeby wszyscy mieli szansę pograć w to, co im bardziej odpowiada. Tę salę załatwiłem głównie z myślą o klubowiczach fcp, a reprezentacja jest znana. Do tego nie ma żadnych opłat. Oczywiście nikogo nie zmusimy do gry, choć na początku sporo osób deklarowało chęć gry.

  • Na nastepne spotkanie na głowie stanę, ale postaram się być.

  • [quote="MirekS"]Na nastepne spotkanie na głowie stanę, ale postaram się być.[/quote]

    Trzymamy za słowo 😉

  • a co np z ta sobota może ognisko skodovka organizuje wiec można sie przyłączyć o 16 pod m1 koło neste

  • Chetnie bym przyjechal, ale nie dam rady. Nie bedzie mnie w sobote w Krakowie

  • [quote="djczas"]a co np z ta sobota może ognisko skodovka organizuje wiec można sie przyłączyć o 16 pod m1 koło neste[/quote]

    a gdzie to ognisko wiesz cos wiecej ??

  • tu masz linka do temau na skodovce
    http://forum.skodovka.pl/viewtopic.php?t=14121&postdays=0&postorder=asc&highlight=fabia&start=260<!-- m -->
    szykuje sie niezla impreza ok 20 aut ma byc.

  • A Fiata wpuścicie ? Kopcącego ? (uszczelniacze w turbo mi poleciały 😉 <!-- s;) --> )

  • [b]Dudi[/b], Ciebie zawsze 😉 zapraszamy serdecznie :zdrowko: <!-- s:zdrowko: -->

  • [quote="Wojtas"][b]Dudi[/b], Ciebie zawsze 😉 zapraszamy serdecznie :zdrowko: <!-- s:zdrowko: -->[/quote]

    To przyjadę na chwilkę moją kopcącą machiną 🆗

Log in to reply