Witaj na forum Fabia Club Polska

Spot Katowice / Kraków i okolice

Topic created · 2963 Posts · 264588 Views
  • No wiadomo ze takiej imprezy nie mozna opuscic, zwlaszcza ze prawie pod nosem mamy :super: <!-- s:super: -->

  • jak cos to dawać znac może wpadne odwiedzic SMOKA 🆗 <!-- s🆗 -->

  • Ja mysle ze nie tylko ty sie pofatygujesz, tylko jakas liczniejsza ekipa ze slaska sie zbierze 😄 <!-- s:D -->

  • [b]Zygus[/b], ale będziecie stać jak zwykle przed brama czy wystawiać sie bedziecie

  • ostnim razem nawet za wjazd chceli nas skroić ( niezłą kase ) , wiec ...................

  • [b]MŁODY[/b], ja jakoś nie płaciłem bo byłem wystawcą 😛 <!-- s:P -->

  • [b]djczas[/b], Przeciez za wystawienie sie tez trzeba placic, bodajze 50zl za 5 miejsc dla osob zrzeszonych i 50zl od miejsca dla osob nie zrzeszonych w klubach.

    Ja tam nie bede sie pchal na salony bo moje autko nie wyglada jeszcze tak jak bym chcial 🙂 <!-- s:) -->
    Wiec po co mam wjezdzac na hale, niech to naprawde bedzie Tuning show i w srodku hali bedzie mozna poogladac naprawde stuningowane i wybajerzone fury.

  • zgadzam sie :rozpacz: <!-- s:rozpacz: -->
    kosiarki powinn stac w Castoramie 🆗 lub OBI 🆗

  • I jak szanowne grono klubowiczy i forumowiczy z Krakowa i okolic, zaszczyci nas ktos swoja obecnoscia w najblizszy poniedzialek, tj 26.03 ??
    Raczej bedziemy grac w noge, bo wtedy mozna sie najbardziej zmeczyc 😄 <!-- s:D -->
    Ja oczywiscie jestem

  • Mi niestety znów wypada dyżur, już drugi raz mam pecha :rozpacz: <!-- s:rozpacz: --> wolny poniedziałek miałem ostatni, mam nadzieję, że zła passa się przerwie za dwa tygodnie.

  • [quote="Zygus"]Ja oczywiscie jestem[/quote]

    Tradycyjnie będziemy reprezentować fcp

  • [quote="MirekS"]Mi niestety znów wypada dyżur, już drugi raz mam pecha :rozpacz: <!-- s:rozpacz: --> wolny poniedziałek miałem ostatni, mam nadzieję, że zła passa się przerwie za dwa tygodnie.[/quote]

    A co Ty robisz, że masz dyżury?

  • [quote="mdr"]A co Ty robisz, że masz dyżury?[/quote]

    Mój pracodawca Valeo ma 4-brygadowy ciągły system pracy. W razie jakiś problemów na liniach produkcyjnych, ja jestem powiadamiany i muszę reagować, by możliwie dana linia jak najkrócej stała na wskutek jakieś awarii itp. Zasada jest taka jak ja sobie siedzę w ciepłym fotelu pracodawca się cieszy bo produkuje, natomiast jak ja pracuję ponosi straty bo wtedy kilka osób i maszyn stoi.

  • po Panie / Panowie jako ze nie potrafimy sie okreslić co do maja a słoneczko przygrzewa

    zróbym zbióreczke za 2 tygodnie tzn 8.04.07r.

    propozycja

    co wy na to

  • no ja powinienem juz byc w Polsce takze jak najbardziej jestem za 🙂 <!-- s:) -->

  • [b]Młody[/b] przpominam ze 8-9 sa Swieta Wielkanocne 😛 kazdy pewnioe bedzie siedzial i jajko zakrapial 😉 :zdrowko: <!-- s:zdrowko: -->

  • t wpadnijcie do Rybnika na III spocik dyngusowy.Będzie ekipa ze skodowki

  • Odpuscmy sobie kwiecien, a zrobmy cos w weekend majowy. Tak by mozna bylo zostac na noc, wieczorem jakis grill czy ognisko, wodeczka dziewczynki spiew 😄 <!-- s:D -->
    Ma ktos namiary na jakis fajny osrodek wypoczynkowy na poludniu??

  • a ja mysle zeby zrobic spota przed majem i cos ustalic co do zlotu

  • Basiu w tym roku zlotu niestety nie bedzie w maju .. najpradopodobniej w tym roku "zezlotujemy" sie na SO2007 w Piotrkowie Trybunalskim 7-8 wrzeesnia

Log in to reply