Witaj na forum Fabia Club Polska

[SPOT] Trójmiasto i okolice

Topic created · 407 Posts · 89105 Views
  • Jeśli chodzi o datę 23.02 to na dzień dzisiejszy - OK, tylko ta godzina :rozpacz: <!-- s:rozpacz: -->
    Pracuję do 14 ale, ewentualnie, pół godziny bym się urwał z roboty.
    To na 14 bym był

  • mi pasuje 14 wiec mozemy zmienic

  • A jak reszta?

  • 14 moze byc tak jak poprzednio

  • Ja też sie postaram być ale nie wiem czy zdąże

  • Witam no dla mnie to trochę póżno ta 14, ale będę, żeby było nas ze spotkania na spotkanie więcej:D...Tak więc jesteśmy umówieni na spotkanie 23.II.08 o godz 14 tam gdzie ostatnio(bez względu na pogodę)...Jak by były jakieś zmiany to dajcie cynę tu na stronie albo przez SMS-A 😄 <!-- s:D -->... POZDRAWIAM WSZYSTKICH........

  • A co tu taka cisz nikt nic nie pisze....Oby nam pogoda dopisała w sobotę 🙂 <!-- s:) --> pozdrawiam i napiszcie coś:):):):)

  • ponoć w sobotę ma być ładna pogoda (nawet 15'C) więc wszystko przemawia na tak! zlot będzie i znów się spotkamy!pozdro

  • widzę że wasyl po programie już jest 🙂 <!-- s:) --> jak tam wrażenie?? wklej porządne zdjęcie albo skan wykresu bo na tamtym g.... widać

  • wrażenia zajebiste!zostawiam kolesi na światłach tak jak wtedy ty mnie odstawiłeś po spocie!jak chcesz się lepiej przyjrzeć wykresowi to przywiozę go na zlot. do zobaczenia

  • [quote="wasyl"]wrażenia zajebiste!zostawiam kolesi na światłach tak jak wtedy ty mnie odstawiłeś po spocie!jak chcesz się lepiej przyjrzeć wykresowi to przywiozę go na zlot. do zobaczenia[/quote]
    Hehe, ja raz przyprawiłem niezłego focha pewnemu spiętemu panu w golfie, tak był zapatrzony w swoją golfine, że nie zauważył że to Fabia RS 😄 Co bekę miałem to moje, a co on miał focha to jego 😄 <!-- s:D --> Minusem RS-a jest to, że jak sie trafi ktoś bardziej kumaty i sie przyjrzy, to zauważy że coś tu nie gra i nie będzie niespodziewajki.

    U ciebie jest o tyle lepiej, że po aucie tego nie widać i dlatego taki styl bardziej mi się podoba.

    Edit: Niestety nie będzie mnie na spocie 😞 wyjeżdżam w sobotę samego rana i wracam dopiero wieczorem, niestety nie da się już tego odkręcić 😞

    Trudno się mówi... może następny termin będzie bardziej dla mnie łaskawy.

  • Witam no i koledzy kto dędzie na pewno ????dajcie znac....

  • ja będę na 100% ale z tego co widzę to znowu mamy zajebistą pogodę 😞 <!-- s:( --> najwyżej skoczymy na jakiś parking podziemny

  • bede rowniez na 100%.bedzie takze moj brat fabia i jego kumpel fabia, i byc moze moj kumpel fabia,tak ze ciagne za soba z trzy fabie.

    P.S. A od soboty ponoć ma przestać padac (wedlug prognoz). Rozumiem ze nasza stała ekipa w komplecie tzn.melony, pity, szubi, slawek, krzysiek gdynia no i ja.

  • zdjecia powklejam przed lub po polnocy.dzieki wszystkim ktorzy byli mimo wiatru (porwistego)

  • Fajnie to jutro zerkne na te fotki...Z mojej strony tez dzieki bylo ok i ktos nowy przyjechal super oby tak dalej.....a bedzie nas duuuuuuuuuuuuuzo na POMORZU :-)))

  • Witam
    Zaje...fajnie, szkoda że nie dojechałem
    Pozdrawiam

  • Widze ze coraz wieciej sie Was zjezdza :hyhy: :zdrowko: <!-- s:zdrowko: -->

  • Spot w Gdańsku-Zaspie na Pasie Startowym 5 kwietnia o 14-00
    Pozdrawiam!

  • mozliwe ze ja 😉 <!-- s;) -->

Log in to reply