Witaj na forum Fabia Club Polska

[SPOT] Trójmiasto i okolice

Topic created · 407 Posts · 88625 Views
  • [b]dr O.[/b], dolacze na bank^^ juz rozmawialem o Tym z Wojtasem, rameczek nie bedzie bo zostana te z SCP 🙂 <!-- s:) --> ale naklejki beda^^

    [size=75][ [i][b]Dodano[/b]: 08-02-2012, 19:44[/i] ][/size]
    termin poznalem i jednak nie pojade 😞 ( ale postaram sie na V zlocie FCP byc 🙂

  • ja bym się pisał 🙂 <!-- s:) -->

    ps. orientuje się ktos czy tam VWmanii jest jakie pole namiotowe, jakies prysznice czy cos ?

  • [b]wroni[/b], Jak napisałam wyżej, prawdopodobnie ogarnę nocleg dla kilku osób, będę miała jakieś miejsca w domu i można by robić namioty na podwórzu 😉 Będzie również opcja skorzystania z prysznica itp 😉 <!-- s;) --> Także zapraszam.

  • [quote="milcia91"][b]wroni[/b], Jak napisałam wyżej, prawdopodobnie ogarnę nocleg dla kilku osób, będę miała jakieś miejsca w domu i można by robić namioty na podwórzu 😉 Będzie również opcja skorzystania z prysznica itp 😉 <!-- s;) --> Także zapraszam.[/quote]

    Okej 🙂 bedize blizej wakacji się odezwe 🙂

  • No to ja zaznaczam kierownikowi w kalendarzu, że biorę wolne i nic mnie nie interesuje 😄 <!-- s:D -->
    A przed manią też by można było jakiegoś spota ogarnąć w 3city

  • [b]olo786[/b], zgodzę się z Tobą, można by coś ogarnąć bo jakoś w trójmieście nic się nie dzieje jeśli o skodę chodzi 😞 <!-- s:( --> Jakieś propozycje?
    Co do manii myślę że fajnie by było zrobić jakąś listę kto na pewno będzie i w ile osób 😉 Jeżeli się okaże ze będzie spora frekwencja to można by zaklepać sobie miejsce u organizatorów i postawić wszystkie auta razem w jednym miejscu 😉

    Właśnie znalazłam info że aby zarezerwować miejsce dla grupy trzeba zebrać minimum 20 aut i podać dane do 30 czerwca.

  • moim zdaniem na listę jeszcze trochę za szybko, ale pomysł jak najbardziej trafiony. Mimo sporych chęci pewnie będzie ciężko zebrać 20 autek z FCP. Pożyjemy zobaczymy 😉 <!-- s;) -->

  • Jak na razie to pogoda nie zachęca do organizowania spotów więc poczekajmy na cieplejsze dni i na pewno coś wyjdzie, a co do mani to nie powinno być problemu w zeszłym roku koledzy byli na 7 aut i jak razem wjechali to stali wszyscy koło siebie.

  • dokładnie tak jak Olo pisze. Nie powinno być problemu z miejscem, bo jest go sporo 😉 <!-- s;) -->

  • Ale wtedy musimy się umówić konkretnie w jakimś miejscu wcześniej i wspólnie pojechać 😉 a założyć się mogę że nie każdy da rade 😞 ale zobaczymy bliżej imprezy 😉 <!-- s;) -->

    [size=75][ [i][b]Dodano[/b]: 04-03-2012, 21:03[/i] ][/size]
    Robi się coraz cieplej, robimy coś czy pomorskie umarło?

    [size=75][ [i][b]Dodano[/b]: 15-03-2012, 15:28[/i] ][/size]
    Grupa Street Racing z Pruszcza Gdańskiego zaprasza na mały spot auta wszystkich marek z trójmiasta 😉 dziś o godzinie 21 w Rusocinie vis a vis magazynów Lidla.

  • To może w końcu zorganizujemy jakieś spocik w 3city ?

  • Ja jak coś chętnie ale widzę że będzie ciężko 😉 mało fabiowiczów na pomorzu 😞 jeśli ktoś jeszcze byłby chętny to czekam na propozycje co do terminu 😉 <!-- s;) -->

  • Doktorek i Olo w temacie to tez sie podlaczam 😉 <!-- s;) --> dojade...

  • ja jestęm chętny na jakis maly spocik gdzies okolice trojmiasta chocby nawet dzis 🙂 <!-- s:) -->

  • Witam co prawda jestem z Elbląga ale w Gdańsku bywam codziennie więc jak ktoś byłby zainteresowany to można by było jakiegoś spota ogarnąć:) pozdrawiam

  • I jak tam ktoś chętny na spota w okolicach Trójmiasta?

  • Ktos chetny jutro na spota w okolicach obwodnicy??

  • mógłby ktoś mi coś odebrać w gdańsku ?

  • Całkiem fajny pomysł 🙂 <!-- s:) -->

  • Widzę że strasznie dawno nic tu się nie działo... Może jednak zaczniemy coś kręcić w Trójmieście ?

Log in to reply