Witaj na forum Fabia Club Polska

[SPOT] Trójmiasto i okolice

Topic created · 407 Posts · 88624 Views
  • Mi też pasuje tak więc możemy sie spotkac w weekend albo 9 albo 10 🆗 <!-- s🆗 --> ...Dajcie znac czy WAM pasuje i jaka godz odpowiada....

  • Ja proponuje w sobotę bo w niedziele znowu co niektórzy mogą mieć kaca 😉 <!-- s;) -->

  • To moze tym razem troszke szybciej? 12:00 ? Po obiadku po 14tej to ze swoja Panna bym sie gdzies wybral.

  • Nie noooo... rewelka 🙂 widać spocik się udał :super: jak na pierwszy raz to i tak dużo Was było 🆗 Jak tak dalej pójdzie to wkrótce Nas z południa przerośniecie we frekwencji 😉 powodzenia :zdrowko: i wrzucajcie foty nie tylko autek ale również Was samych bo [b]FCP[/b] to przecież nie tylko autka ale przede wszystkim ludzie :super: <!-- s:super: -->

  • mi ten weekend nie pasuje. Brat kupuje auto i namówiłem go by kupił Fabie,wiec w sobote jedziemy do Gniezna po auto. Jeśli przełożycie spocik na jakiś późniejszy termin to przyciągne ze sobą jeszcze jedną Fabię-mego brackiego.pozdro

  • Mi tym razem nie pasuję, no chyba że jakiś inny termin

  • skoro wasyl i melony odpadają to może faktycznie umówmy się za tydzień bo z tego co widzę to jest w tej chwili tylko trzech chętnych

  • Za tydzien znowu ja odpadam - praca.

  • Koledzy to może faktycznie umówimy się na jakiś inny termin :rozpacz: żeby wszystkim pasowało i żeby nas było więcej :hurra: <!-- s:hurra: --> .....Ja praktycznie w każdą sobotę mogę (no chyba, że mam jakiś wyjazd rodzinny:-)) tak więc sie dostosuje, a Wy napiszcie kiedy Wam pasuje pozdrawiam.....

  • 9, 10, 13, 14, 19, 20, 21, 23, 26 to sa dni w ktore na 99% moge sie pojawic na SPOCIE. W pozostale dni tylko wieczorami po 20:00-21:00. Takie sa uroki pracy.

  • No ja niestety nie dałem rady się "dotoczyć" no ale jak na razie ważniejsze naprawy porobiłem więc na następny termin postaram się zjawić fajnie że sporo ludu było.

    Pozdrawiam

  • Koledzy dajcie znac co i jak z tym NASZYM SPOTEM:-))) kiedy, jak, gdzie no i której godz, a co najważniejsze zdecydujmy sie KIEDY???????????? Pozdrawiam.... 😄 😄 😄 😄 😄 😄 😄 😄 😄 😄 😄 😄 😄 😄 😄 <!-- s:D -->

  • Za dwa tygodnie w sobotę 23.02. Komu pasuje?? Wstępnie godz 12

    Lista chętnych:
    pity
    slawek

  • Mi pasuje tylko, że tak do południa, a WAM??????

  • ja odpadam
    pracuję każdą jedną sobotę do 14 :rozpacz: <!-- s:rozpacz: -->

  • do osoby ktora próbuje zorganizowac zlot (w tym wypadku np. pity lub slawek)! dajcie nowy temat na forum odnosnie zlotu,bo nowe osoby ktore chcialyby wpasc,nie zagladaja moze w temat z 26.01 😞 my ktorzy wiemy to zagladamy a dajmy szanse jeszcze innym.pozatym tu kontynuujmy wrazenia z poprzedniego,a jak bedzie nowy to tam bedziemy komentowac.to do dziela panowie! 😛 <!-- s:P --> mi 23 by pasował jakby co.pozdrawiam

  • Nie ma potrzeby zakladania nowego tematu 🙂 <!-- s:) --> Jak będziecie spotykać się cyklicznie to temat się przyklei i będzie jeden, a nie kilkanaście.
    Najwyżej temat można trochę zaktualizować

  • 23go, bez wzgledu na pore dam rade byc.

  • Za dwa tygodnie w sobotę 23.02. Komu pasuje?? Wstępnie godz 12

    Lista chętnych:
    pity
    slawek
    KrzysiekGdynia
    wasyl

    jakby ktoś miał inna propozycje godziny to mówcie

    PS.
    wasyl zmień temat bo to chyba Twój post

  • zmienilem temat juz. z tego co wiem to melony pracuje do 14:00 w soboty,ale niech sam powie.P.S. próbuje ściągnąć tez kumpla z fabia RS i nowa fabią.moze bedzie nas wiecej niz ostatnio. 😛 <!-- s:P --> pozdr

Log in to reply