Witaj na forum Fabia Club Polska

Pytanie - ocynk

Topic created · 24 Posts · 10973 Views
  • może wydać się to ciut głupie pytanie......ale czy fabki mają blachę ocynk??????????każdemu mówię że tak :super: <!-- s:super: --> dlatego pytam hehehehe:D

  • ponoć mają obustronny :zdrowko: <!-- s:zdrowko: -->
    ale moja jeszcze nie walona to pewności nie mam :super:

  • Tak maja ocynk obustronny 🙂 <!-- s:) -->

  • Raczej mają bo mi jeszcze żadna nie zakwitła 🙂 <!-- s:) --> .

  • [quote="Bartek1112"]Tak maja ocynk obustronny 🙂 <!-- s:) -->[/quote]
    zgadzam sie bo juz felcie byly ocykowane a tak to juz cynkuja od 1992r

  • [quote="kornat"][quote="Bartek1112"]Tak maja ocynk obustronny 🙂 <!-- s:) -->[/quote]
    zgadzam sie bo juz felcie byly ocykowane a tak to juz cynkuja od 1992r[/quote]

    co cynkują? od 1992 roku?wszystkie auta? a guzik prawda...przykład OPEL ....od astry II chyba zaczęli...bo reszta gniła na potęgę! zaczynając od astry po vektre i omegę...

  • Najlepiej zabezpieczona blache ma stajnia Volkswagena i Fiata 🙂 <!-- s:) -->. Niejest powiedziane ze od 92 roku maja wszystkie auta ocynk bo inne mialy np moje byle espero z 97 roku nie bylo ocynkowane mimom ze takowe bzdury pisali w broszurach reklamowych o tym aucie

  • [quote="badyl1982"]co cynkują? od 1992 roku?wszystkie auta? a guzik prawda[/quote]
    nie wszystkie tylko grupa vag a opel do niej nie nalezy

  • Może i są ocynkowane ale mi bąble wyszły. Dokładnie na błotnikach, na samym dole od strony drzwi, zaraz przy przednim kole i co gorsza po obu stronach (w miejscach przy łączeniu błotnika z progiem). Niezbyt duże ale zawsze coś. No i dodam, że to w 99.9% jest rdza bo lecą z tego zacieki. Mikroskopijne co prawda ale zawsze coś. Spróbuje zrobić foto to pokaże jak to wygląda. Sprawdźcie u siebie czy nic nie widać. Na błotnikach na samym dole od strony drzwi przy przednich kołach. Dodam, że nie była klepana ani nie miała kolizji co osobiście poświadczam gdyż kupiłem ją z salonu.

  • jezeli jest korozja to było malowanie....czyli była bita... tak mi sie4 zdaje bo ocynk jest na bank dzoniłem nawet do dealera :szok: <!-- s:szok: -->

  • No właśnie. Tylko pytanie z kąd to ustrojstwo się wzięło?? Nie była bita.

  • [quote="łyha"]No właśnie. Tylko pytanie z kąd to ustrojstwo się wzięło?? Nie była bita.[/quote]
    Przednie chlapacze masz od nowości, czy zakładałeś póżniej?

  • Od nowości.

  • przeziębiła się :rozpacz: <!-- s:rozpacz: -->

    ocynk nie ocynk, jak jest purchel trzeba robić bo będzie dziura
    teraz jakieś unijne g... sypią na dywanik,
    ma nie niszczyć upraw tylko samochody :rozpacz:
    bo to ekologicznie

  • [quote="łyha"]Może i są ocynkowane ale mi bąble wyszły. ...Dodam, że nie była klepana ani nie miała kolizji co osobiście poświadczam gdyż kupiłem ją z salonu.[/quote]

    Nasz [b]Adaś[/b] też miał auto z salonu, później podczas tuningu zewnętrznego okazało się, że co nie co było już malowane po jakieś "kolizji" fabrycznej lub salonowej.

  • Szczerze powiem ze nie widzialem rdzy na niemalowanej od nowosci fabi 🙂 <!-- s:) -->

  • [quote="MirekS"]było już malowane po jakieś "kolizji" fabrycznej lub salonowej.[/quote]
    pracuje w salonie i różne żeczy już widziałem. jak dealer jest uczciwy to informuje o szkodzie i obniża cenę autka. jak nie jest to maluje i jeździsz w nieświadomości 🙂 <!-- s:) -->

  • [quote="Bartek1112"]Szczerze powiem ze nie widzialem rdzy na niemalowanej od nowosci fabi 🙂 <!-- s:) -->[/quote]

    To wpadaj i popatrz na moja klape bagaznika przy rejestracji 🙂

  • moja też ma pryszcza na zadku przy numerach :rozpacz: <!-- s:rozpacz: -->

  • [quote="BartiS"][quote="MirekS"]było już malowane po jakieś "kolizji" fabrycznej lub salonowej.[/quote]
    pracuje w salonie i różne żeczy już widziałem. jak dealer jest uczciwy to informuje o szkodzie i obniża cenę autka. jak nie jest to maluje i jeździsz w nieświadomości 🙂 <!-- s:) -->[/quote]

    Tylko, że uczciwego dealera dziś jak na lekarstwo, bo wiadomo, że taka informacja obniża wartość pojazdu, a na to nikt sobie nie pozwoli.

Log in to reply