Witaj na forum Fabia Club Polska

ASO Skoda - przegląd za 1 zł

Topic created · 52 Posts · 29462 Views
  • Witam wszystkich, piszę tutaj bo chyba najlepszy dział, otóż w ASO Skoda teraz jest możliwość skorzystania z wiosennego przeglądu za 1 zł. Dziś dzwoniłem do Skody i serwis to potwierdził. Faktycznie kosztuje to 1 pln, trwa ok. godziny, sprawdzają 11 punktów samochodu. Niby niewiele, ale za złotówkę i na wiosnę...czemu nie 🙂 Wystarczy zadzwonić i się umówić na dogodny termin. Aha, akcja trwa do 26.04, przynajmniej w Skoda Śliwka Sosnowiec 🙂 <!-- s:) -->

  • Tyczy się to wszystkich aut czy tylko z określonych roczników?

  • Ta promocja tyczy się aut 4 letnich i starszych.Tez wybieram sie na ten przegląd za 1zł do Śliwki w sosnowcu. Dodatkowo na wymiane oleju i filtra oleju oddaje tam auto za 333zł bo juz 60tys wyskoczy za moment. W tej cenie jest usługa wymiany filtra i oleju sprawdzenie płynow eksploatacyjnych kontrola cisnienia w oponach sprawdzenie oświetlenia termin gaśnicy.
    Jest jeszcze kilka promocji ale nie wiem do kiedy one trwaja. Kolega na forum napisal ze jakos do konca kwietnia wiec kto chce niech sie pośpieszy. Sa jeszcze promocje dotyczące: klocków hamulcowych w fabii 4 letniej 189zł, 5 i 6 letniej 179 a starszych 168zl.

  • To muszę przedzwonić do aso zapytać czy u mnie to samo jest 🙂 <!-- s:) -->

  • http://www.skoda-auto.pl/oferta/Wiosna-ze-SKODA<!-- m -->
    tu można się umówić z konkretnym serwisem z Twojej okolicy.

  • No to jestem zapisany zobaczymy co mi powiedzą jak się skontaktują 🙂 <!-- s:) -->

  • [quote="jerry1333"]No to jestem zapisany zobaczymy co mi powiedzą jak się skontaktują 🙂 <!-- s:) -->[/quote]

    Jak się zapisywałeś przez stronę czy telefonicznie?

    Właśnie się zapisałem.Piątek godz 9:00 ASO Sunny Poznań.

  • Ja zrobiłem razem z wymianą oleju. Fabia prawie "zdrowa" poza katalizatorem który zbliża się do końca swojej drogi.
    Zdziwiłem się, że amorki wyszły w porządku ( na przeglądzie okresowym wyszło, że na jesień pójdą już do wymiany ), ale pan w ASO powiedział, że oni tylko wizualnie sprawdzają . Ale ogólnie spoko akcja :] <!-- s:] -->

  • [quote="marcing040381"][quote="jerry1333"]No to jestem zapisany zobaczymy co mi powiedzą jak się skontaktują 🙂 <!-- s:) -->[/quote]

    Jak się zapisywałeś przez stronę czy telefonicznie?

    Właśnie się zapisałem.Piątek godz 9:00 ASO Sunny Poznań.[/quote]

    Przez stronę, przed chwilą dzwonili i jestem w czwartek po południu umówiony (Zimny Auto w Piotrkowie Tryb.).
    Akcja dla wszystkich aut Skoda, nie ma potem obowiązku naprawiać znalezionych problemów u nich w ASO.

  • Czy można osobiście "nadzorować" taki przegląd?

  • [quote="szymek krusz"]Czy można osobiście "nadzorować" taki przegląd?[/quote]
    Nie wiem, w czwartek wieczorem mogę napisać jak to wyglądało.

  • Osobiście raczej nie bo przegląd dzieje się na hali gdzie nie ma wstępu ze względu na BHP.Możesz to oglądać tylko zza szyby, tak przynajmniej jest u nas w salonie w Poznaniu.

  • Właśnie się zapisałem do ASO w Ostrowcu Św. ciekawe jak ten przegląd będzie wyglądał 🙂 <!-- s:) -->

  • [quote="zmstr"]Właśnie się zapisałem do ASO w Ostrowcu Św. ciekawe jak ten przegląd będzie wyglądał 🙂 <!-- s:) -->[/quote]
    Ja jestem ciekaw jakie problemy znajdą w moim aucie 🙂

  • Haa, widzę że FCP zaleje ASO klubowymi autami 😄 <!-- s:D -->

  • Ja wysłałem zgłoszenie przez www, czekam na telefon 😉 <!-- s;) -->

  • Najszybciej jest chyba zadzwonić do swojego serwisu, od razu umówienie jest 🙂 <!-- s:) -->

  • [quote="mattuszycki"]Haa, widzę że FCP zaleje ASO klubowymi autami 😄 <!-- s:D -->[/quote]

    Jak dają to trzeba korzystać 🙂

    [quote="mattuszycki"]Najszybciej jest chyba zadzwonić do swojego serwisu, od razu umówienie jest 🙂 [/quote]

    Ja wysyłałem przez www i po godzinie miałem telefon z aso.

  • [quote="jerry1333"][quote="mattuszycki"]Najszybciej jest chyba zadzwonić do swojego serwisu, od razu umówienie jest 🙂 <!-- s:) -->[/quote]

    Ja wysyłałem przez www i po godzinie miałem telefon z aso.[/quote]

    Ja zaznaczyłem godziny 9-12, bo zaraz idę do pracy. Więc pewnie jutro będą dzwonić 😉

  • Wiecie ludkowie 😉 <!-- s;) --> byłem na tym przeglądzie i bajką jest że przyjmują auta 4 i więcej lat.
    Zapłaciłem złocioka za przegląd i posprawdzali wszystko według kartki o którą można po prosić.
    Fabia jest w dobrym stanie. Nic nie muszę naprawiać :hurra:

Log in to reply