Witaj na forum Fabia Club Polska

Weekendowy spocik

Topic created · 34 Posts · 15319 Views
  • Na ostatnim spotkaniu SCP pojawił się pomysł wyjazdu na weekend 28-30 pażdziernik prawdopodobnie do Wisły.

    [b]Miruś [/b]czy coś wiadomo w tym temacie bo Docia miała dowiedzieć się więcej szczegółów 😉 <!-- s;) -->

    Można zorganizować pieczoną świnkę jakieś ognisko... 🙂

    Czy byli by chętni na taki wyjazd??? 🙂

  • Hejka 😉 <!-- s;) --> my z Karolcią się piszemy jak najbardziej na spotkanko w Wisełce czy gdziekolwiek. A prosiaczka czy prażone lub kiełbaski,grila zrobiłoby się. Dajcie tylko znać co i jak. Można zrobić ściepe na prowiant i takie tam
    Wpisywać si :hurra: ę ludziska :opalanie:

  • Ja bym się pisał chętnie 🙂 <!-- s:) -->
    Jest jeszcze dużo czasu, więc może znajdą się chętni 🙂

  • No właśnie a co tu taka cisza??? :niepewny: <!-- s:niepewny: -->

  • ja odpadam ... mam inne plany na ten weekend ... moze cos po 1ym listopada

  • No to widzę,że temat umarł :dobani: a miało być tak pięknie :opalanie: <!-- s:opalanie: -->

  • [b]Ilonka[/b] więc tak, info jakie uzyskałem odnośnie tego domku nie spełnia naszych warunków, jest jedna łazienka na cztery pokoje więc odpada.

    No i jest problem bo ja w ten weekend mam wolną tylko niedzielę 😞 , jak sprawdzałyście to nastąpiła pomyłka z ostatnim weekendem listopada :rozpacz: <!-- s:rozpacz: --> .

  • Hm... to może w takim razie zorganizujmy coś w listopadzie na "Andrzejki" zawsze to troszkę więcej czasu na załatwienie jakiegoś miejsca??? 😉 <!-- s;) -->

  • Tylko pytanie czy dla [b]Karolci[/b] nie będzie to za późno???

  • No właśnie żeby maluszek nie chciał szybciej powitać Nasz świat 😉 najwyżej przecież pomożemy 😄 <!-- s:D -->

  • A gdzie planujecie dokładniej sprawować tenże oto spocik :?: Ja bym mógł się pisać na takie coś, o ile czasu wystarczy 😉 <!-- s;) -->

  • Wydaje mi się,że 30 października to będzie trudno zorganizować ekipę bo to wypada przed Wszystkimi Świętymi - niektórzy napewno mają obowiązki wobec tego. Mnie lepiej pasuje ten listopadowy termin - aczkolwiek nie obstawiam na 100% że się zdecyduję ale jestem dobrej myśli. Przydał by się jakiś doktor miedzy nami mówiąc gdyby maleństwo miało sie pojawić :dzidzi: - dobra strona tej sytuacji była by taka,że miało by dość dużo mam chrzestnych a o tatuśkach nie wspominając :hyhy: <!-- s:hyhy: -->

  • [quote="Loni"]No właśnie żeby maluszek nie chciał szybciej powitać Nasz świat 😉 najwyżej przecież pomożemy 😄 <!-- s:D -->[/quote]

    Pewnie, że pomożemy, zlloty ma już nawet przygotowanego niebieskiego koguta, ja mam przygotowane ponad 100 koni pod machą.
    Przypomina mi się teraz rajd nieco ponad 50km kiedy mój mały synek miał niecały roczek, wziąłem go na wycieczkę do znajomych w góry i pech chciał, że jak się uczył chodzić, przewrócił się i o taboret roziął wew. stronę warg o zęby, krwawił obficie po pas, wtedy to miałem przejazd do szpitala w prokocimiu ... całą drogę modliłem się by spotkać policję by mnie mogła eskortować, ale jak na złość nie było.
    Ale wróćmy do tematu, co z tą datą, jakieś propozycje, bo Karolcia na ostatni weekend listopada napewno nie zapisze się.

  • Hm!!! Jeśli to będzie koniec listopada -to odpada,sami wiecie dlaczego nie damy rady :dzidzi: (liczę,że fotki strzelicie ciekawe ze spociku o ile się odbędzie) . Myślę,że w przyszłym roku uda się coś zgrać ciekawego,ale nie obiecujemy swojej obecności-obowiązki :balonik: <!-- s:balonik: -->

  • Ja odpadam ze względu na natłok obowiązków uczelnianych 😕 <!-- s:/ -->

    Pozdrawiam
    sid

  • To może chociaż jakiś szybki grill na koniec sezonu w jakąś sobotę bez %% tak, żeby dało się wrócić wieczorem?

  • Moze teraz cos w weekend :?: <!-- s:?: --> Pozostale weekendy mamy zajete z [b]Loni[/b]

    Niekoniecznie grill bo pewnie juz pogoda sie popsuje 😕 ale jakis szybki spocik mozna machnac 😄

  • Ja jestem za 🙂 <!-- s:) -->

  • Ja też jestem za spocikiem 🆗 teraz wypada chyba KR?? 🙂 <!-- s:) -->

  • No w końcu by wypadało zrobić go w KRK 😛 <!-- s:P -->

Log in to reply