Witaj na forum Fabia Club Polska

Fabka by OLO Ustka

Topic created · 22 Posts · 10306 Views
  • Imię:Olek

    Miasto: Ustka

    [b]Dane dotyczące Fabii:[/b]

    Model: Fabia I Combi

    Wersja wyposażenia: Comfort

    Rok produkcji: 2001

    Kolor: Rudy

    Pojemność silnika: 1.4 16V

    Moc: 75KM

    [b]Wprowadzone modyfikacje w Fabii:[/b]

    Silnik: Seria

    Zawieszenie: Seria

    Układ wydechowy: Seria

    Wygląd zewnętrzny: Seria

    Wnętrze: Seria

    Audio: jakieś tam sony mp3

    Felgi: 16" z Seata 6,5J16H2 ET43, 6L0 601 025 B

    Opony: 205/45R16

    Inne (dodatki): Seria

    [b]Planowane zmiany:[/b]

    • zamówiona folia na szyby 20%
    • zawias -30 p/t
    • radio 2din z audi
    • przemalować chromowany gril w czarny mat
    • gałka zmiany biegów z VRS
    • schować hak
    • obszyć kierat
    • pozbyć się oznaczeń z klapy
    • logo VRS na gril

    [b]Foto:[/b]

  • Plany są bardzo ciekawe 🙂 <!-- s:) --> Teraz ino czekać na nich realizację.

    Pozdrawiam.

  • Ładna fabka, ale potrzeba nam więcej fotek 🙂 pochwal się, pochwal 🙂 <!-- s:) --> Bardzo dobre kółko, też się zastanawiam nad 16' + nowe buciki
    Życzę szerokości i zapału do zmian 🙂

  • Ja bym nie robił oznaczeń z RSki. Będzie obiecywać więcej, niż może. 😉 <!-- s;) -->

  • [quote="MatCar17"]Ja bym nie robił oznaczeń z RSki. Będzie obiecywać więcej, niż może. 😉 <!-- s;) -->[/quote]
    Co racja to racja, potem staniesz z jakimś 100 konnym megane i Cie zostawi, potem się będzie spinał, że RSa objechał 🙂

  • fajne kółka i widać że zadbana 🙂 Co do tych oznaczeń RS-ki to uważam tak samo jak koledzy wyżej. Przydały by się fotki środeczka 🙂 <!-- s:) -->

  • A więc posłucham się bardziej doświadczonych i logo vrs daruje sobie. Zamieszczam również parę fotek, jeszcze na zimówkach i z oklejonymi słupkami.

  • [quote="olo786"]gałka zmiany biegów z VRS [/quote]
    RS ma 6 biegów - szukaj gałki z Elegance ( albo Ambiente) 😉 ja swoją kupiłem w ASO 🙂 <!-- s:) -->
    do tego przydałby się chromowy "knefelek" na dzwignię ręcznego może nawet ze skórką - wtedy byłby komplet 🆗

    jak obniżysz autko to ładnie bedzie wyglądać bez oznaczeń na klapie 😉 i na tym bym poprzestał ,
    ew. dopasować podłokietnik do wnętrza jakiś ciekawy lub oryginalny dedykowany.
    ładny ten "rudy" 😄

  • Też kiedyś chciał bym swojej zapodać foto na plaży, ale kto wie 🙂 może w niedalekiej przyszłości... jak będzie jakiś zlocik nad morzem 🙂 <!-- s:) -->

  • [quote="MatCar17"]Ja bym nie robił oznaczeń z RSki. Będzie obiecywać więcej, niż może. 😉 <!-- s;) -->[/quote]

    A były w ogóle produkowane F1 RS w wersji combi ? Bo ja się nie spotkałem

  • Nie było F1 RS w wersji combi.

  • Dziś byłem po gwint i w tym tygodniu pewnie już będzie założony poza tym dalej czekam na folie do szyb.

  • Ile za zawias zapłaciłeś?;> Ciekaw jestem efektu, jak to już na glebe siądzie:)

  • Zawias 400zł
    -używka ze sprowadzonego polo 9n prawie niejeżdżone
    +
    Paliwo 150 zł
    -niestety musiałem jechać po nie na drugi koniec zachodniopomorskiego
    +
    Mandat 100zł
    -w środku lasu na 50 miałem 79 (najgorsza w całej Polsce drogówka jest w zachodniopomorskim)
    Razem 650zł

  • Gwint w takiej cenie dorwałeś?! 🆗 <!-- s🆗 --> Szacun:D wydaje mi się że warto było pojechać po to:)

  • Gościu kupił polówkę u Niemca i po przyjeździe do kraju coś mu twardo było i wstawił serie, a gwinta na sprzedaż.

  • [quote="olo786"]Gościu kupił polówkę u Niemca i po przyjeździe do kraju coś mu twardo było i wstawił serie, a gwinta na sprzedaż.[/quote]

    Ciekawy jestem jak to będzie wyglądało, bo też mam combi i chodziło mi po głowie obniżenie fabci..

  • No to kolego jestem ciekaw jak ci to siądzie 🙂 Jeśli dobrze widzę to jest to zawieszenie MTS, jak tak to też mam już to zawieszonko kupione 😄 <!-- s:D -->

    Pozdrawiam.

  • Gwint będzie w sobotę bo już się kolega zadeklarował, a na niedziele planowane są szyby. Jak wszystko pójdzie zgodnie z planem to w poniedziałek będą zdjęcia 😄 <!-- s:D -->

  • Szyby sam bedziesz przyciemniał czy oddajesz do jakiegos zakładu ? 😉 <!-- s;) -->

Log in to reply