Witaj na forum Fabia Club Polska

Fabka dr O.

Topic created · 146 Posts · 74415 Views
  • [b]dr O.[/b], jak długo się z tym brudem męczyłeś? I czy zrobiłeś może jakieś PhotoStory? 🙂 <!-- s:) -->

  • nie robiłem zdjęć dla dwóch plamek 😉 <!-- s;) --> U mnie w mieścinie można za 1 zł wypożyczyć odkurzacz do prania tapicerek przy zakupie płynu do tego celu i tak właśnie zrobiłem. Plamy zeszły bez problemu. Czas prania to kilka minut z rozrobieniem płynu itp.

  • może jakieś nowe fotki kolega pokaże ??? z przygotowań przedzlotowych ?

  • proszę bardzo 😉 małe przygotowania na zlot tej ładniejszej połówki 😉 <!-- s;) -->
    [url=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=338119b73161248c][img]http://images39.fotosik.pl/1573/338119b73161248cm.jpg[/img][/url]

  • haha to juz podchodzi pod zboczenie klubowe 😉 <!-- s;) -->

  • i o to chodzi 😉 Dobra reklama nie jest zła 🙂 🙂 🙂 <!-- s:) -->

  • dobry paznokieć [b]doktorku[/b] pokaz reszte... :hyhy: <!-- s:hyhy: -->

  • całość zarezerwowana 😉 <!-- s;) -->

    odpowiadając na niektóre zarzuty zwłaszcza takiego jednego [b]LENIWCA[/b] - to nie mój paznokieć hehe i jest wyraźnie napisane, że to tej ładniejszej połówki czyli na pewno nie mój 😉

  • To się nazywa talent 🙂 <!-- s:) -->
    Na zlocie niech założy stoisko - kobitki będą mieć paznokcie, a panowie znaczek Skody na policzkach tudzież innych miejscach 😉

  • dziś skodziana doczekała się nowych świeczek żarowych 😉 Na szczęście wymiana była szybka, łatwa i przyjemna bez żadnych przeszkód :cwaniak: <!-- s:cwaniak: -->

  • [quote="dr O."]dziś skodziana doczekała się nowych świeczek żarowych [/quote]
    a coż sie to stało, że wymiana była potrzebna ? ja dobiłem do 240kkm, i tego nie ruszałem .....

  • bo ja wiem?? trzeba to wymieniam i nie zastanawiam się czy już pora czy nie 😉 Wg mnie 6 lat na świeczki dla osobówki to nie tragedia 🙂 <!-- s:) --> Koszt kilkadziesiąt złoty za świeczkę i po sprawie.

  • silnik : inny .....
    czyżby jakas zmiana ?

    dla mojej byłej TDI (ATD) a miałem ją osobiście 7 lat, nawet nie myślałem, ze wymiana tych świec jest jako punkt serwisu 🙂 <!-- s:) --> , wogóle nie brałem tego pod uwage.
    każdą zime paliła za 1-szym razem i nie miałem problemów. nawet z aku, dopiero jak samochód w tygodniu miał postoje kilkudniowe, aku zastrajkował i poszedł na emeryture.... a tak - jak jeździł po mieście to wszystko działało jak należy.

    dlatego mnie zastanowiła ta wymiana swiec żarowych.

  • u mnie palił też za pierwszym razem odkąd ją mam, ale wyskoczył mi błąd - podłączyłem kompa i wyszło na to żeby sprawdzić świeczki. Po sprawdzeniu wyszło na to, że na trzecim cylindrze świeczka jest do kitu no to poleciał komplecik i po sprawie 😉 <!-- s;) --> Wszystko zależy jak często odpalany, zwłaszcza w zimę no i się zużyła jedna no to pewnie i reszta by padła niedługo.

    PS: silnik - inny miałem zawsze wpisany odkąd poszedł FMIC + program itp bo jakby nie było to nie odpowiada "menu" dostępnemu na forum 😉

  • [quote="dr O."]Po sprawdzeniu wyszło na to, że na trzecim cylindrze świeczka jest do kitu no to poleciał komplecik i po sprawie [/quote]
    no to wiele wyjasnia.
    [quote="dr O."]PS: silnik - inny miałem zawsze wpisany odkąd poszedł FMIC + program itp bo jakby nie było to nie odpowiada "menu" dostępnemu na forum [/quote]
    wiesz że wcześniej nie zwróciłem uwagi na Twój opis ? 😛 <!-- s:P -->
    trzeba SID-a atakować by coś wymyślił 🙂

  • mawial cos mi kiedys o SWAPie do F1 :gwizda: 😛 a tak powaznie to ile masz dokladniej koni pod klapa bo wynika ze masz ok 130. nie kreciles czegos ostatnio? 🙂 <!-- s:) -->

  • 130 to było już od producenta 😉 po założeniu FMIC na hamowni wyszło 151 KM, a później przyszedł jeszcze program do tego :super: Seryjnie z reguły te silniki mają po 140 - 146 KM zamiast 130 :] <!-- s:] -->

  • to na bank idzie jak kuna 😄 <!-- s:D -->

  • ile by nie było to po jakimś czasie i tak wydaje się za mało :mur: <!-- s:mur: -->

  • ale z czasem sie pewnie bedziesz przyzwyczajac, ze masz taka moc, a nie inna 🙂 <!-- s:) -->

Log in to reply