Witaj na forum Fabia Club Polska

Archiwum

Topic created · 1441 Posts · 111489 Views
  • Patrzcie i zazdroscie jakie bedziemy mieli w krakowie rondo 😄 <!-- s:D -->
    [url]http://www.komunikacja.krakow.pl/inwestycje/r_mogilskie/index.php?id=003[/url]

  • no tak bedzie ale za ile skoncza to nie wiadomo, bo juz sa opoznieni. Nic nowego u nas, zawsze nie wyroba

  • Jak znam życie złapie ich 2010 😄 😄 😄 <!-- s:D -->

  • Rondko naprawde bardzo ładne, takie jak nie w Polsce. 😄 <!-- s:D -->

    [quote="Adas - FCP"]Zajebiste rondo 🙂
    tylko pewnie w tej dekadzie nikt z niego nie skorzysta 😉 [/quote]

    Tak jak z bezpłatnych "autostrad", chociarz ja nie wiem czy my mamy jakąś autostrade z prawdziwego zadrzenia. Jak widze w TV z jakim namaszczeniem oddają kolejne kilometry , to śmiać mi sie chce. I jeszcze te obietnice i plany :? :?

  • Ale wlasnie o to chyab chodzi zeby ograniczyc ruch tamtedy, tzn okolice rynku, Ja teraz pod PK jezdze ta nowa droga kolo dworca. Od mogilskiego pod Pk zajmuje mi teraz jakies 4-5 minuty, a nei 20 jak bylo nieraz

  • Ja bardzo rzadko jeżdżę w okolice mogilskiego, natomiast nie pogniewałbym się gdyby usunęli koleiny na obwodnicy krakowa, dwa dni temu gośc w pięknym stylu wykręcił pirłeta i zatrzymał się w rowie. Ach ten brak wyobraźni 😮 w jeździe po koleinach.

  • łe tam zeby je objechac to ze 2 godziny bedzie to trwalo 😛 <!-- s:P --> ale fajne fajne to tadko

  • Tramwaje chyba mialyby jezdzic pod ziemia, przynajmniej linia szybkiego tramwaju, ktora lecialaby pod ziemia, pod dworcem glownym, pod PK, i dopiero gdzies na Kleparzu wychodzila znow na zewn. Tak kiedys czytalem!!

    Ale mniejsza o to, w tej chwili prace stanely i nic nie zapowiada by szybko wznowili, inwestor sie wycofal, i teraz beda szukac nowego 😞 <!-- s:( -->

  • heh rondo mogilskie z tego co pamietam bylo pelne drzew 😛 ...a ostatnie pare razy jak bylem w krakowie to lyse siakies takie :lol: 😛 <!-- s:P -->

  • No drzew bylo duzo, ale wycieli do remontu.
    A kiedy byles w Kraku, moze wpadniesz na Tuning show??

  • [quote="zygus"]No drzew bylo duzo, ale wycieli do remontu.
    A kiedy byles w Kraku, moze wpadniesz na Tuning show??[/quote]

    ja to mam kobiete w kraku 🙂 <!-- s:) --> ... a mozliwe ze wpadniemy wieksza grupa wszytko sie okaze 🙂

  • OOO nie wiedziałem, że turki zrezygnowały może się bali, iż spiepszą 😄 <!-- s:D -->

  • Ceny stali podrozaly, a oni zaoferowali za niska cene. I teraz zaczelo im brakowac kasy na dokonczenie budowy. A umowa byla lipna, i mogli sie wycofac, bez zadnych konsekwencji. Dobrze chociaz ze miasto zalatalo i odblokowalo ulice, i mozna prawie normalnie jezdzic

  • [quote="Adas - FCP"]Tak jak w mieście Brasila, stolicy Brazyli.
    Jak dobrze pamiętam zbudowali ją w latach 60tych kompletnie od zera, no i co? zapomnieli o chodnikach 🙂 <!-- s:) -->[/quote]

    To coś jak nasz nowy dworzec PKS do którego nie można dojechać samochodem hehe

  • [quote="zygus"]Dobrze chociaz ze miasto zalatalo i odblokowalo ulice, i mozna prawie normalnie jezdzic[/quote]
    Wczoraj byłem zmuszony jechać w tamte strony efektem tego było: od rzeczki Białuchy przez mogilskie do grzegórzeckiego jechałem 45 min, myślałem, że mnie potarga :evil: <!-- s:evil: --> .

  • O ja pierdziele ale brzydactwo. Jak tylko zobaczylem, to pomyslalem ze to chevrolet aveo 😛 <!-- s:P --> Ja takiego czegos bym napewno nie kupil

  • Do złudzenia przypomina mi AVEO po małym liftingu.

  • pasqdztwo....

  • :? co to wogóle jest :?: :?: <!-- s:?: --> Beznadzieja, myśle że nowa Fabia nie bedzie tak wygladać. A jeżeli tak, to ja nie wiem gdzie konstruktorzy mieli oczy. Pożyjemy zobaczymy , narazie to co wymyslili jest do d@#y.

  • [quote="qavel"]klon Fiata Pindy[/quote]

    😄 😄 😄 😄 😄 <!-- s:D --> dobre, ale się uśmiałem.

Log in to reply